ומה תגידו בפורום הזה?

ומה תגידו בפורום הזה?

הייתי היום אצל רופא ילדים.. כבר בפעם שניה .הילד שלי מסרב לאכול .אוכל 2 בקבוקים ביום וגם את זה בכוח.בפעם ראשונה המליצו לי להוסיף דייסה קורנפלור פרי וירקות ,זה מה שאני עושה כבר במשך חודש וחצי ,אבל כל ארוחה ממש מלחמה.והיום מה אומרים לי?זה לא מחלה זה אופי נו...זה הגיוני?

"סרבן"אכילה

לא ברור בן כמה הילד שלך? אבל הכל מקרה חשוב להבין שבעיקרון לא ניתן לתת לילד אוכל בכוח. הילד שלך חש את רמת הלחץ שלך סביב נושא ההאכלה וכנראה עושה עם זה משהו.... בנוסף יתכן והצורך שלו באוכל, משמע בכמויות אוכל הוא שונה מהתפיסה הכמותית שלך. לכן מה שנראה נכון זה לפנות לייעוץ פרטני בנושא אצל דיאטנית מומחית לילדים ותינוקות ולברר את הנושא. לגבי האמירה "זה אופי"- אין מצב שתינוק רעב ובריא- לא יאכל. תינוק/ילד רעב -אוכל. הסיבות להתנהגות שונה סביב הנושא היא בדר"כ ריגשית או שוני בצרכים. כדאי לבדוק את הנושא כפי שהמלצתי. בכל מקרה לא מומלץ!!!!! לנהל מאבקי כוח עם תינוק/ילד. בהצלחה

הדוציקם

New member
אוכל

חברים אתם יכולים לעזור לי לרזות

אנילה1

New member
הדוציקם תאכלי כל היום חלבונים

וירקות, ורק בארוחת ערב תאכלי את הלחם והפירות. לא צריך לחשוב על כמויות.

גם אני רוצה להרזות..... תעזרו גם לי

ולגביי האמא המודאגת... אמנם אני רק ילדה... (לא כ"כ ילדה... בדצמבר 16..) ואני מציעה לך לא לדחוף!.. כשהילד רעב הוא יאכל... לא משנה מה... אז עדיף שזה יהיה כשהוא באמת רעב ולא כשתידחפי..... כי מהגיל הזה זה קובע לכל החיים!... וכתוצאה מהדחיפה..... המנגנון הפנימי שלא ישתבש.. והוא יהיה ילד שמן... ותאמיני לי זה ידפוק אותו בעתיד... כולם רוצים ליהיות רזים!.. בגלל אמא שלי אני עכשיו עם בעיות בנושא הזה..... וזה משגע אותי... וכן היא אשמה... בקיצור לא לדחוף!.. =) בהצלחה

../images/Emo35.gifלמרות שרק בת 16?

איך תיראי את ילד שלך,יותר נכון תינוק פחוט מגיל חצי שנה אנורקס? מה תעשי? זה גם מה שאני רוצה לדעת. מה לעשות? ילד שלי סובל מתת תזונה מה הית עושה? אני לא דועגת לכך שיהי שמן רק שיוכל את מה שתינוקות אוכלים בגילו...

ממ...

כל חצי שעה שעה... תתני לו משהו... אבל ממש על השעון... שלא יהיה מצב שהוא יהיה בלי אוכל... מקסימום הוא לא יאכל.. וסתם ישחק באוכל.. את יודעת שעוד חצי שעה שעה את תתני לו עוד משהו.... ובסוף הוא יאכל... וגם יש קטע של ילדים שהם לומדים מההורים... תידאגי ליהיות רגועה לידו.. ולא בלחץ.. ודברים כאלה... ילדים מרגישים דברים כאלה.. בכל מקרה בהצלחה.. =)

למעלה