ומעניין

גאולה1

New member
ומעניין

אם בחורה רווקה הולכת עם נשוי . מה זה אומר לגבי הבחורה?

גאולה הו גאולה

חבקי אותי עכשיו נשמה - אבל אני נשוי.......אז...... מה זה אומר? זה אומר שטוב לה איתו? וטוב לו איתה? ואני אומר שזה לא אומר כלום!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אם בחורה יודעת מהתחלה

שהגבר שמתחיל איתה נשוי והיא הולכת איתו זה מראה על טיבה (הנלוז)! והרשו לי להוסיף "הוווווו איך שגלגל מסתובב לו...."....

gimel9

New member
עבור אחת שמתגדת לבגידות במאה

אחוזים הנושא מרתק אותך באופן מחשיד. או שאולי את מנסה להחזיר את כל החוטאים בתשובה...

יותר מרתק אותי תשומת הלב שלך

אליי. אח שלי! תבין שאין לי כוונות נסתרות מלבד שאני אוהבת להכנס לפורומים ולהביע דעה ולשוחח בדרך וירטואלית שכזו עם אנשים שאין סיכוי שאפגוש במהלך חיי. אני לוקחת את זה בסבבה ללא כבדות או מחשבה עמוקה. אני זו אני לפני ואחרי כשאני ישובה מול המסך הזה. אין לך מה לחשוד גשש בלש הכל בסדר אצלי ואם אתה מעוניין לדשדש בנימי עורקי הוירטואלים אתה מוזמן לבקר אצלי בבלוג אולי התשובה שאתה מחפש נמצאת שם!

gimel9

New member
רק מעניין שאת נמשכת דווקא לפורום

הזה. ומנסה לתקן תיקוני עולם. חבל על המאמץ. לא יעזור לך. טבעו של העולם.

בגידה זה הדבר הכי מגעיל שיש

לא משנה אם בחורה רווקה יוצאת עם נשוי,או רווק עם נשואה. בגלל זה אני אוהב לראות את הסדרה של בוגדים,ככה לראות איך הם אוכלים את הלב שתופסים אותם,ועושים להם פאדיחות על גבי מסך הטלויזיה,וגם באמצע הרחוב.

Diva666

New member
תשובה לגאולה

אם בן הזוג שלך יבגוד בך אם אשה אחרת מה תחשבי לגבי אןתש אשה? נשואה או רווקה זה לא משנה בגידה זו בגידה !

dalida3

New member
לא יודעת מה זה אומר על הבחורה

הרווקה, אבל מה שבטוח שגבר נשוי שהולך עם רווקה הוא אידיוט! זה קשר שיוביל רק לצרות. לרווקה אין מה להפסיד ואם היא תחליט שהיא רוצה אותו, היא תמרר לו את החיים בשביל תשומת לב,הקנאה שם היא ענקית. היא עלולה ללחוץ עליו לעזוב את אשתו וילדיו. זה קשר לא בריא
. שני אנשים נשואים זה הקשר הכי טוב. לכל אחד אינטרס לשמור על התא המשפחתי הפרטי שלו ולחגוג קצת מהצד. הכל במינון הנכון ולא להגזים.

ואם בני הזוג של שני הצדדים מגלים

פירוק המשפחות הוא עצום. ההפסד הוא עצום בשביל "חגיגה רגעית" שכזו. ממש לא שווה את המאמץ. עדיף כבר להביא מישהו שלישי למיטה. לפחות זה יהיה בהסכמה.

dalida3

New member
"אם" זו שאלה גדולה...בשביל זה צריך

לדעת איך לעשות את זה מבלי שבני הזוג יגלו.

למעלה