ונעבור למבזק כלכלי

מצב
הנושא נעול.

נטאשה

New member
ונעבור למבזק כלכלי ../images/Emo26.gif

ונעבור למבזק כלכלי

אישרו לנו את הטיפול!!!! התקשרתי עכשיו לקופה כדי לקבל תשובה, למרות שהם הבטיחו שיתקשרו אלינו.... בקיצור, הקופה (מכבי) תחזיר לנו 6,700 ש"ח על הטיפול. אז בואו נעשה חשבון ביחד, שילמנו 16,750 ש"ח (לאחר שקיבלנו 5% הנחה על מזומן), יחזירו לנו 6,700 ש"ח וכך נשאר לנו חור קטן של "רק" 10,050 ש"ח. טוב, אפשר לחייך קצת לא?

שיר5520

New member
קטן עליכם..

ונעבור למבזק כלכלי

אישרו לנו את הטיפול!!!! התקשרתי עכשיו לקופה כדי לקבל תשובה, למרות שהם הבטיחו שיתקשרו אלינו.... בקיצור, הקופה (מכבי) תחזיר לנו 6,700 ש"ח על הטיפול. אז בואו נעשה חשבון ביחד, שילמנו 16,750 ש"ח (לאחר שקיבלנו 5% הנחה על מזומן), יחזירו לנו 6,700 ש"ח וכך נשאר לנו חור קטן של "רק" 10,050 ש"ח. טוב, אפשר לחייך קצת לא?
קטן עליכם..
מה זה 10,050 ש"ח? כסף קטן!
הכי חשוב שיהיה בהצלחה!

../images/Emo20.gifב-ה-צ-ל-ח-ה!!!

ונעבור למבזק כלכלי

ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!
ואיזה כיף לכם כי בכללית מחזירים רק 3100 ש"ח. ממני שמאחלת לכם בכל הלב שהפעם זה יצליח...

מצטרפת לברכות ../images/Emo50.gif

ב-ה-צ-ל-ח-ה!!!
ואיזה כיף לכם כי בכללית מחזירים רק 3100 ש"ח. ממני שמאחלת לכם בכל הלב שהפעם זה יצליח...
מצטרפת לברכות

בהצלחה לכל המתחילות , ולהחזרים (כן ירבו) היום במשך העבודה חשבתי "מעניין מה קורה בפורום ואם יש חדשות טובות, או דברים מעניינים" (אין לי אינטרנט בעבודה) בקשר לטיפולים אני עדיין לא מקור מידע, אבל בקשר לתחושות ולחיזוקים אני שותפה מלאה, וכל בשורה טובה מחזקת אותי עוד ועוד למטרה אל יאוש
פילפלת

נכון. הסתכלתי בחשבונית

את אופטימית...
למיטב ידיעתי, היום הם מחזירים משהו כמו 2,100 בכללית....
נכון. הסתכלתי בחשבונית
והחזירו לנו רק 2100
מקווה שבעזרת המאבק שלנו הם יאלצו להחזיר את הכל ובקרוב...

רועיבת

New member
here comes

נכון. הסתכלתי בחשבונית
והחזירו לנו רק 2100
here comes
ואוו - יש לי ממש בעיה - חייבים למצוא לך 'ניק ל'ניק'...
תגידי, איך זה עובד בכללית, קיבלתי הפניה לבדיקות דם (וכבר עברה בערך חצי שנה מאז שעשיתי אותן...), עכשיו צריך לקחת את זה לרופא, למלא טפסים ולעבור ועדה? כמה זמן לוקחת ועדה כזו? (האם העובדה שעשיתי בדיקות לפני חצי שנה משמעה שעליי לחזור עליהן שוב?
). המון תודה!

יעלה ר

New member
וועדות פוריות

here comes
תגידי, איך זה עובד בכללית, קיבלתי הפניה לבדיקות דם (וכבר עברה בערך חצי שנה מאז שעשיתי אותן...), עכשיו צריך לקחת את זה לרופא, למלא טפסים ולעבור ועדה? כמה זמן לוקחת ועדה כזו? (האם העובדה שעשיתי בדיקות לפני חצי שנה משמעה שעליי לחזור עליהן שוב?
). המון תודה!
וועדות פוריות
למיטב הבנתי כל מטופלת מכל קופה צריכה לעבור וועדת פוריות - ע"מ לקבל אישור לטיפולי תרומת ביצית. למיטב ידיעתי בדיקות תקפות לחצי שנה. אין לי מושג איפה את גרה. כללית מחוז דרום הטלפון שלהם הוא 08-6207520. הם יושבים ימי ב' פעם בשבועיים. ההמתנה לא ארוכה. בהצלחה.

את צודקת לגבי הניק...אולי sun?

here comes
). המון תודה!
את צודקת לגבי הניק...אולי sun?
בכל אופן ראיתי שכבר ענו לך עד שהגעתי לזה- בכל אופן אני כל הזמן מתייקת ואוגרת כל מה שקשור לטיפולים- כדי שאוכל לשלוף את מה שצריך- שזה מכתב מהרופא שאת צריכה תרומה ובדיקות- לוועדה. (הכל עם עותקים מצולמים)...כדאי לך לשלוח את זה עכשיו- להחזרים תצטרכי מכתב אישור של וועדת הפריון. בהצלחה...

ayoosh

New member
או לפחות שישוו תנאים לקופות האחרות

נכון. הסתכלתי בחשבונית
והחזירו לנו רק 2100
המינימום זה מכבי- שמחזירים 6,700 על החזרה בארץ, והמקסימום זה לאומית- שמחזירים 9,600 גם על טיפול בחו"ל...!!!!! בקיצור- בע"ה אחרי ההריון הראשון, עוברים ללאומית

יעלה ר

New member
אל תקחי מכללית את המינימום

המינימום זה מכבי- שמחזירים 6,700 על החזרה בארץ, והמקסימום זה לאומית- שמחזירים 9,600 גם על טיפול בחו"ל...!!!!! בקיצור- בע"ה אחרי ההריון הראשון, עוברים ללאומית
מצטערת אבל למיטב ידיעתי כללית מחזירים את המינימום 2500 ש"ח בערך. אל תקחי להם את הכתר - לא יפה.

ayoosh

New member
חס וחלילה... ה../images/Emo47.gifשלהם...

מצטערת אבל למיטב ידיעתי כללית מחזירים את המינימום 2500 ש"ח בערך. אל תקחי להם את הכתר - לא יפה.
חס וחלילה... ה
שלהם...
התכוונתי שמעבר לבדיחה שהם נותנים, המינימום זה מכבי (שנותנים פי שלוש...), ולכן כשנוכל- נעבור...!

אפשר לחייך ואפילו רצוי

ונעבור למבזק כלכלי

אפשר לחייך ואפילו רצוי
אני שמחה בשבילך אומנם לא על החור אבל על ההתקדמות. ממתינים יחד איתך שכבר יבואו הקטנטנים. ושולחת לך

אריאלה22

New member
ברכות לאישור הטיפול ../images/Emo65.gif. עכשיו

ונעבור למבזק כלכלי

ברכות לאישור הטיפול
. עכשיו
נותר להתפלל שתזכו בפיס....

מצב
הנושא נעול.
למעלה