ועוד לא אמרתי מילה על סיסטר ננסי

ועוד לא אמרתי מילה על סיסטר ננסי

האמת היא שעדיין קשה לי לתרגם למילים את החוויה של ההופעה הזו. בניגוד להרגלי לא העליתי פינת אומן בפורום לכבוד מומה ננסי, וזה בגלל שאני עצלן. סתם, לא רק, גם בגלל שצוות פורטל הרגאיי הישראלי עשה עבודת פרומושן מעולה להופעה, ובכל מקום במדיה אפשר היה לשמוע עליה: בתוכניות רדיו, בערוץ 24 החדש (עם אירוח משובח של אפיקומן ומיי לורד), באינטרנט (כתבת וידאו מרשימה ומקיפה של אפיקומן), בעיתונים. ככה מקדמים הופעה! עבודת הקידום עשתה את שלה: למרות שמדובר במוצ"ש, מועד בעייתי משהו בשביל לא מעט אנשים, הבלוק היה מלא עד אפס מקום (וזו לא קלישאה, זה באמת מה שהיה!). נכנסתי לצערי בערך עשרים וחמש דקות אחרי שההופעה כבר החלה, ופספסתי את הביצוע שהכי חיכיתי לראות מננסי בלייב (ONE TWO, הטיון האהוב עליי שלה), אבל עדיין היה מחשמל לראות את כל המועדון על הרגליים, אנשים קופצים ושורקים ולא רוצים שזה ייגמר. וגם ננסי לא רצתה. בסוף ההופעה היא אמרה: "One day is not enough, me want a whole week!" ונראה היה שהיא באמת מתכוונת לזה, שכבשנו אותה כמו שהיא כבשה אותנו. אין ספק שמדובר בזמרת שהוציאה הקלטות מרשימות ובלתי נשכחות, אך אחרי ההופעה שלה אני יכול לומר בוודאות שהכישרון האמיתי שלה הוא בהופעות. עם ביצועים סוחפים לשירים שלה, מספר קטעי מחווה לאומנים מוכרים ואילתורים - הייתה זו הופעה היסטורית שמי שהיה בה לא יוכל לשכוח! לראות אגדת רגאיי אמיתית שעד היום שמענו רק בבית זה בגדר חלום נוסף שהתגשם, וזה בדיוק מה שהיה שם, לפחות בשבילי, וכנראה שלא רק. למי שיש וידאו, תמונות, רשמים מההופעה וכיו"ב - יותר ממוזמנים להמשיך אותי. תודה למיי לורד, פורטל הרגאיי הישראלי וכל הנוגעים בדבר, שהביאו לנו את סיסטר ננסי להופעות בלתי נשכחות!

afficoman

New member
ביג אפ שיידימאן

יס איי מאן שמח מאוד שנהנית, גם לנו הייתה חוויה HEARTICAL - MISTYCAL - MAGICAL לגמרי! מומה אישה גדולה מהחיים...בכל המובנים. הייתה הופעה מעולה... את רוב ההשתפכות שלי כבר נתתי בפורטל... אבל שוב, אני מאוד שמח שנהנית, כי לאנשים כמוך ההופעות האלו נועדו... אני אומר לכם אנשים - לא צריך פסיכולוגים, לא צריך תרופות אם מרגישים רע... צריכים לבוא להופעה - לרקוד ולהיעלם....ישר מבריאים - בגוף ובנפש.... ובטח למי שמרגיש טוב - ורוצה לקבל מנת אנרגיה אייטל שמחזיקה יותר מכל תחליף כימיקלי... אורן זריף - מאחוריך... ביג אפ אונו סלף ראסטה פאר איי בלס"ד

למעלה