ועוד משהו...

ועוד משהו...

ממש, אבל ממש לא הבנתי את הקטע של ה"לא לשים הרבה תמונות בפורום..." אז מה שיש לי להגיד על זה: בלה בלה בלה...! איזה בולשיט! ומה זה התירוץ הצולע הזה "זה פורום, לא גלריה"?! אז עוד הפעם: בלה בלה בלה...! מי בכלל דיבר פה על ביקורת אומנות או משהו?! סך הכל, אנשים רוצים להוסיף קצת צבע לפורום! מה לא בסדר בזה? אני אישית חושבת שככל שיותר תמונות- יותר טוב. זה לא מפריע, וגם לא מזיק- להפך! יש פה אנשים שמתייחסים לזה כמו לאיזה פשע! וואאאאי, שלא תמותו או משהו. תנשמו עמוק! כותבים הודעה, ומי שרוצה מוסיף תמונה. מי שרוצה את התמונה אז שישמור אותה, מי שלא-אז לא, אז שפשוט יקרא את ההודעה ושלא יתייחס לתמונה. אני מקווה שאחרי כל מה שרשמתי, מישהו ישתכנע פה. כי זה כאילו שיש פה לכמה אנשים איזהשהו פחד מתמונות או משהו.

ruthyanat

New member
אני חושבת שצריך לרדת מזה

יש מליוני אתרים עם תמונות ויש גם גלריה פה--אף אחד לא מפחד מתמונות אבל זה מאט הכל ועדיף שכל דבר יהיה במקומו---חוץ מזה שמהות הסדרה היא לא בתמונות היה כבר שרשור בנושא ושרימפי החליט שלא-אז לא אני לא מבינה מה העניין הגדול זה לא שאסור תמונות בכלל

FlowerPower

New member
אממ...

שרימפי קבע חוקים!!!!! שרימפי מנהל את הפורום וזה מה שהוא החליט!! נא לכבד את ההחלטה! חוץ מזה.... לשים יותר מדיי תמונות זה באמת כבר יותר מדיי....

טוב...

אני רואה שחבל לי על הזמן להתווכח פה. זה לא יוביל לשום מקום. אז...שיהיה.

Angel Girl1

New member
חמודה... אנחנו לא הולכים לפתוח פה ד

דיון על זה... לא שמים כאן יותר מ6 תמונות בדף, נ-ק-ו-ד-ה!!!!!! זה שאת חושבת שזה סתם שיואו בכאילו ואו, חוק מפגר! אז זה לא אומר שזה באמת אחד כזה...! כולנו מאודדדדדד מסכימים עם החוק... מלבד כמה שלא... אז חמודה... בואו לא נתחיל ללכת בזה ראש בראש... כי אם אתם תשימו תמונות... שרימפי ימחק אותן... כאן הצד היותר חזק הוא זה שקבע! לא כדאי להתחיל להתווכח!

וואאאאאאי!...

לא רשמתי כבר שטוב, אני יעזוב את זה בשקט?! לא רשמתי?! אז שיואו וואו בכיאילו תבדקי ותיראי...חמודה!

resputin

New member
ל"חולה על QAF"

אוקיי, אני פעיל בפורום באפי, ושם אין הגבלה- רוצה לדעת מה הולך שם? בערך 70 תמונות בעמוד, זה מעצבן ומאוד, יודעת למה? (או יודע, סליחה מראש..!) וזה כבר באמת עובר את גבול הטעם הטוב, כמשרשור של "וואו אנג´ל חתיך" יוצא שלושים תמונות, ו"באפי ואנג´ל לנצח" עוד עשרים, מהפרק ההז מהפרק ההוא תמונות בכל מקום וזה ממש מתחיל לעצבן. אז אם את שואלת מה עדיף? עדיף פה, פורום הרהב יותר מקצועי, ובנימה זאת- אפילו ביקשתי מהמנהל פורום שלנו להשים הגבלה, ואנחנו עובדים על זה כרגע, נכון- על 15 תמונות, ולא על 6, שזה יותר נחמד- אבל עדייןץ ישר כח שרימפי!

למעלה