ועוד.

ALiCiA SpInNeT

New member
ועוד.

הוא חזר מן העבר. ישר אליכם לסלון. זה. שאלון אליהו! כדי לעדכן את הענתיק מהטאגליינס פשוט מאוד, כל מה שצריך זה לענות על השאלות>___> מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?
] נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? למה לדעתכם התכוונה פרנקה [
] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי
] אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? הייתי רוצה להחליף את _____ ולשחק עם אליהו בסרט ______. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליחה]. היידה {(C)}שי.

ALiCiA SpInNeT

New member
נו-_-"

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? חיבבתי אותו כששמעתי עליו לראשונה בהקשר של שר הטבעות. כל השאר אני מאשימה ב-100 אחוז בלעדיות את שי:X איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? לא ראיתי הרבה סרטים שלו. לא רוצה. איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? מגולח(?): לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? כל תפקיד שטובי מקגווייר לוהק אליו-_-" וגם אמ לתפקיד קומי כלשהו;| איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? "מועדון הפוסיקאט שלוםאיךאפשרלעזור"?[יש פה מישהו שניסה את זה?] נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? את קרסון מקוויראייפורת'הסטרייטגאיי!! על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? כל פעם מהפעם השלישית ואילך שהוא עם הג'קט החום. מה זה. אתה אמור להיות סלב. למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] היא חברה באירגון יהודי חשאי שמטרתו להפיץ את תורתנו. בעצם. כמו כולנו. איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? שירי חג המולד, מאז התמונה שלו עם סוודר האייל. מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? לצאת לאוויר העולם:{ אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? כן. מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? מתרחץ. מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? שהוא נמוך! כי זה עושה אותו חמוד בעליל. מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] מה אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] דאמאיט תמונת האייל לא יוצאת לי מהראש. האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? לא. אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? מביאה אותו לשי:| הייתי רוצה להחליף את _____ ולשחק עם אליהו בסרט ______. אף אחד. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? ההבעה המבועתת שלו לאורך כל שה"ט מבדחת במקצת. איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? עם איילים קטנים ופעמונים עלייה. מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? גן הנושא את תכונת רווח שיניו. או משהו. אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? טבור? אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליחה]. לא יותר מהאצת דפיקות הלב, וגם זה שלא בשליטתי. ביי.

מיה ווד

New member
עניתי... = )

מתי התחלת לסגוד לאדון עץ? הכרתי אותו לפני אבל ממש אהבתי אותו אחרי שראיתי שר הטבעות. סרט מושלם - שחקן מושלם איזה דמות בסרטיו הכי עיצבנה אותך ומדוע? אממ בשום סרט אבל אולי קצת ב"שמש נצחית בראש צלול"... הדמות שלו טיפה תקועה כזאת או במילים אחרות מעצבנת. איזה תספורת/תסרוקת נראית על מר עץ פשוט מחריד? אמממ definitely עם קרחת! לאיזה תפקיד [בסרט אחר] הייתם מלהקים את אליהו [סרט שיצא כבר]? לא יצא לי לחשוב על זה... איך לדעתכם אדון עץ עונה לטלפון? [יש פה מישהו שניסה את זה?] יש סיכוי שכמו בנאדם : " הלו ? " נניח ואליהו היה הומו - את מי הייתם משדכים לו? אני מנסה להימנע לחשוב שהוא יכול להיות כזה... לא שיש לי משהו נגד הומויים אני פשוט לא רוצה לחשוב שאין לי סיכוי..חחח תמיד צריכה להיות תקווה... על איזה תלבושת שלבש חשבתם לעצמכם "מי לעזעזל הלביש אותו"? הייתה איזה חיפה ירוקה מזעזעת אחת שהוא לבש ובאמת חשבתי לעצמי " מי לעזעזל הלביש אותו" ??? למה לדעתכם התכוונה פרנקה [] כאשר נתנה לאליהו את הטבעת המדוברת?[בקשר למה שכתוב על הטבעת] א-י-ן ל-י מ-ו-ש-ג .. מה זה היה אמור להביע? איזה שיר לדעתכם מתאר את מר עץ בצורה הטובה ביותר? "true colours" הוא גם שר את זה ב "snl" מה לדעתך המעשה הכי נועז, מטורף ופסיכי שיצא לאליהו לעשות? לא יודעת נראה לי יש מספיק כאלה... אתם חושבים שאליהו אוהב את עצמו? למה לא??? מה אתם חושבים שאליהו עושה ברגע זה ממש? עושה שופינג עם חנה... =\ מה אתם הכי אוהבת באליהו מבחינה חיצונית? אממ תעיניים כמובן.. מה אתם הכי אוהבים באליהו מבחינה פנימית [מה שיכולתם להיחשף אליו ממיקומכם הנוכחי] אממ לא יודעת הוא נראה בנאדם רגיש ולא מוחצן כזה כמו הרבה מהסלבריטיס בהוליווד... אם אליהו היה חיה, איזה חיה הוא היה לדעתכם? [בוב הספוג לא נחשב חיה] אממ דג קטן... האם חלמתם פעם חלום שאליהו הופיע בו? אם כן ספרו לנו, אם לא באסה לכם. אממ יש מבחר... חלמתי שנסעתי איתו והיה לו ג'יפ צהוב מגניב כזה.. חלמתי משומה שהוא היה בכפ"ס וזה נראה ממש מציאותי ופגשתי אותו שהוא ישב בבית קפה עם שומרי ראש כאלה .. חח.. והלכתי לבקש חתימה והוא אמר לי אחר כך..חח.. ופעם אחת שהוא היה בבית שלי ונתן לי נשיקה על הלחי... וכו... מה הייתם עושים אם הייתם מקבלים את אליהו ל-24 שעות? הייתי בטוח עושה משהו שהיה גורם לזה שהייתי מבלה איתו יותר מ24 שעות... הייתי רוצה להחליף את __שון אסטין- סאם___ ולשחק עם אליהו בסרט _שרה"ט_____. באיזה סרט/קטע בסרט אליהו הכי הצחיק אתכם? "סיוט בחדר המורים" ! איך לדעתך נראית הפיג'מה של אדון עץ? עם הרבה עצים אולי ?!? מה התכונה הכי גרועה של אליהו לדעתך? הוא מעשןןן... אם אליהו היה מחליט לעשות פירסינג, איפה היה הכי מתאים לו? בשפה או בגבה אם הייתם הולכים לכם בשלווה ברחבי... לוס אנג'לס, ורואים כך פתאום את מר עץ יוצא לו בתמימות מחנות המוזיקה האהובה עליו, מה הייתם עושים? [תשובות כמו "Kתפגר yד yמק* JשNת*, Kר!ץ Kל*ו ו*Kנ!0 K !ת! כK*ל! K*ן Nחר" לא יתקבלו עקב סלידת הציבור מסוג זה של תגובות, עמכם הסליחה]. אממ ארגנתי כבר מבצע שלם.. אני אגיד לו שהלכתי לאיבוד ואם הוא יכול לעזור לי למצוא איזה מקום וכמובן מרוב שהוא כזה נדיב וחמוד הוא יעזור לי ואז אני אגיד לו שעל כל הטירחה הזאתי אני מאד אשמח להזמין אותו לשתות קפה וככה תתחיל לה סיפורה של ידידות מופלאה - או קצת יותר מזה..

למעלה