זאת הפנטזיה שלי ..........

זאת הפנטזיה שלי ..........

אני יושבת על הספסל שלי מביטה בגלים שמתנפצים להם בסלעים בעוצמה רבה , מקבלת את חמימות השמש על פניי ושוב נכנסת לעולם הפנטזיות עולם שכולו חלומות עולם שכל מה שאני רוצה מתגשם..... בפנטזיה שלי אני רואה אותך עומד מולי מביט בי ואני מביטה בך. אתה נוגע בי ואני נוגעת בך, עוצמת עיניים ונותנת לתחושה הטובה שיש לי כאשר אתה מעביר את האצבעות שלך על פניי ומשרטט את התוים שלי עובר מהעין לאף ללחיים ואחר כך לשפתיים . אתה מרים את ראשי למעלה אליך ומצמיד את השפתיים שלי הרעבות מתשוקה לשפתיים שלך,והנשיקה היא נשיקה שמתחילה באיטיות ואחר כך מתגברת בפראות , הלשון שלי תרה אחר מקומות חדשים אצלך והלשון שלך מתקבלת בברכה אצלי . אתה מתחיל להפשיט אותי ,פותח את כפתורים אחד אחר השני עד שבלי לשים לב החולצה על הריצפה. אחר כך מגיע תור המכנסיים אתה מוריד אותם בצורה חושנית מעביר את הידים שלך לכל אורך הרגלים הארוכות שלי הדבר גורם לי להתגרות יותר . אני זורקת אותך למיטה אתה שוכב מביט בי אני עם הלבנים הסקסים שלי בצבע שאתה אוהב שחור שמכסים טפח קטן אבל נותנים דימיון להרבה טפחים . אני מתחילה להוריד אתה חזיה שלי ואתה רוצה לנגוע ואני לא מרשה,``עוד מעט תיגע בהכל `` אני אומרת לו.אני מתחילה להוריד את התחתון שלי רגל אחר רגל ומתגלה לעיניך דבר מופלא, מעין האהבה שלי מתגלה אליך זועק לתשוקה ותשומת לב שלך. אני מתחילה ללטף את עצמי צובטת את השדיים שלי ומשחקת עם הפיטמות והדבר גורם לי להרגיש את זרימת הדם של בירכיים ואני מתחילה להרגיש את הרטיבות שם למטה , ממשיכה עם היד לכיוון למטה מעבירה את האצבעות שלי ומכניסה אותן לפי והטעם הוא טעם גן העדן ,טעם פרות אהבה טעם של מיצי אהבה. אני רואה אותך זז בחוסר נוחיות , גבריותך מתקשחת ובולטת בתוך המכנסיים שלך אתה מבקש ממני לגאול אותך מיסוריך . אני יושבת על הרגלים מולך מתחילה לפתוח את כפתורי הגינס שלך אחד אחד ,מכניסה את היד שלי לתוך התחתונים שלך ....... שרון בת28

שוטרת27

New member
שרוני המתוקה שלי משוטרת27

חברתי היקרה והמקסימה, את יודעת שאת ממש רעה, ככה משאירה אותנו הקוראים באמצע. את לא בסדר, המשיכי מיד אני רוצה לדעת הכל!!! קדימה!! הכרתי היום פאן נוסף בך, נוסף על כל מעלותייך (מתוקה, שנונה , אהובה על כולם כאן,חביבה, אהודה, ועוד.) אומץ לב.!! יש לך את זה מתוקה. ממני

מוסטנג

New member
לשרוני

מי יכול לחכות לשבוע הבא כאשר התאור הוא כה עסיסי , מפורט ומגרה.... יש כאלה שיכולים לג... רק מזה.... אבל אני חושב וחושב למי למה ועל מה הגעת לכ``כ עומק בפנטזיה אז תהני ולא יהי וזה יתגשם לך...

zedded

New member
רוצה יותר

מעוניין לקבל יותר פרטים ,אולי גם להחליף חויות מענגות

droryosf

New member
למתענגת

הי שרון כל זה טוב ויפה אבל בפועל תמיד כואב לכן הראש אז או שעדין את לא נשואה או שאם כך את עושה אהבה אז אני מקנא בבעלך. ליל מנוחה דרור

למעלה