זאת פעם ראשונה..ובטח מי

זאת פעם ראשונה..ובטח מי

שנכנסה בשם שלי בחום לא!? וסורי כולם יש לי עדיין בעיות באינטרנט..!!!ככה שזה התנתק לי הרבה ודברים כאלה..אלמה מתוקה אל תשחכי מה אנחנו הולכות לעשות ל ______!!! חחחח...חולה עלייך!!! באהבה, מיכאלה

חחח מה אתם גמורים נראה לכם שזאת היא

חח נראה לכם?!??! קודם כל אי אפשר לפרוץ לשחקנים כי אם אתה רושם את השם שם השחקן אפילו שהוא אף פעם לא היה פה בפורום זה לא נותן לך אז זה בהחלט אי אפשר ודבר שני היא עשתה 1מיכאלה אלקין כי היא הוסיפה את ה-1 וניסתה לעבוד עלינו ודבר שלישי למיכאלה בטוח שאין לה שגיאות כתיב!! אז מותק, מי שלא תהיה, עלינו לא תצליחי לעבוד!! אישית עליי לא תצליחי לעבוד... אז את השקרים שלך תשמרי לעצמך!! איזה משועממת מחקה את השחקנים פחח חפשי חיים

m a y a 12

New member
פאקקקקקקקק איזה קרועה..

טאתם באמת חושביםם שזאת היא טחחחחחחחחחח עוד כותבת אם שגיאות כתיבבב אז מותק תלמדי לכתוב ואז תכתבי הודעעההההה ואם זאת הייתה מיכאלה זה היה באדוםם אל תאמינו

איזה מפודחת יצאת...

את צוחקת עלייה שיש לה שגיאות כתיב ואת כותבת "אם שגיאות כתיבבב" כשצריך לכתוב "עם שגיאות כתיב" איזה אהבלה... מה שנקרא נפלת בפח של עצמך מותק. ואגב, הזאתי שאת צוחקת עלייה לא כתבה אף שגיאת כתיב (היא כתבה שחכתי במקום שכחתי או משהו דומה אבל זה סתם התהפכו האותיות)

מאיה../images/Emo8.gif

ראיתי אותך בעיתון של סופ"ש כי המליצו על :השתיקה

למעלה