זהו!!! אני רוצה לנסות לפני הסוף!!

• פותח הנושא ab85
  • פורסם בתאריך

ab85

New member
זהו!!! אני רוצה לנסות לפני הסוף!!

כבר כתבתי פה הרבה. אבל עכשיו כבר נגמר לי הכח. הסבל הוא עצום. אני סובל מדיכאון קשה כל כך הרבה שנים. בחודש האחרון הייתי אצל הרבה מומחים. כולם אמרו לי ללכת לאישפוז יום. ניסיתי. לא יכולתי. לא מצליח לצאת מהבית. אני בן 21 אבל מבחינת האישיות והיכולת אני מרגיש כמו ילד קטן. אני לא מסוגל לצאת מהבית כמה שרע לי בו. אני לא מסוגל להתחבר לאנשים. החלטתי השבוע שאני שם לזה סוף. למרות הכל אני אלך לאישפוז בתל השומר. אני מפחד פחד מוות. מפחד להיות שם ושיתייחסו אלי כמו אל חולה נפש. אני מפחד שזה יפגע לי בעתיד. אני מפחד לצאת ולשבור את המחסום. אבל זה הניסיון האחרון שלי. אם זה לא ילך אני באמת אנסה בכל כוחי לסיים את חיי.

צבינגית

New member
חמוד שלי,

ואם אתה חולה נפש? באת למקום הלא נכון. כולנו פה הוגדרנו כחולי נפש. וכולנו פה קיבלנו חרא של יחס מהמערכת הפסיכיאטרית.(לפעמים, ולפעמים יחס טוב) ואני מניחה שלא רק אני הייתי באישפוז יום (וביותר ממקום אחד) אז תפסיק להתלבט כל כך! אתה סובל? אז למה שלא תנסה להקל על עצמך? ואם היתה לך מחלה מסכנת חיים אחרת, גופנית? למשל סרטן. היית מנסה לא לקבל טיפול כדי שלא יתייחסו אליך כחולה סרטן? כבר שמענו את הסטיגמות שיש לך עלינו- החולי נפש הסכיזופרנים. חמודי, למועדון שלנו אף אחד לא בוחר להשתייך. די כבר! אתה הרי רוצה לחיות- זה ברור ממה שאתה אומר. ולחיים שלך, כרגע, אין הרבה ערך, כפי שאתה תופס אותם. נכון? אז, צא מהבית, תתאשפז איפה שתרצה- ואתה יודע מה? אולי תכיר כמה אנשים נפלאים כמונו. הסכיזופרנים. סתם הערה: לדיכאון יש תרופות טובות, והסיכוי להחלץ מהמחלה הוא יחסית טוב. ועוד אחת: אישפוז יום הוא האישפוז הכי קל שיש. אתה אפילו לא עוזב את הבית לגמרי, אלא חוזר לשם בצהרים. מצטערת על הקשיחות,
ושיהיה בהצלחה. תספר איך אתה שם, אם תרצה.

למעלה