זהו, התחלנו בתהליך...

מצב
הנושא נעול.
מתאים לי ../images/Emo98.gif

לגברים שבחבורה
כחו הכל בקלות ,שהרי הנשים הן אלו שסובלות. חוץ מזה ככה האשה תתנהג אלנו בזהירות במהלך היום שכן היא יודעת מה מחכה לה בערב
גדי של לימי
מתאים לי

מתאים לי לקבל פינוקי פילפלת כל היום
מלח של פלפל

שיהיה במזל טוב. בהצלחה ../images/Emo140.gif ../images/Emo24.gif

זהו, התחלנו בתהליך...

אז אחרי הבירורים, וההחלטה על המסלול, נפגשנואתמול עם ד"ר בן נון- איש קשר למרפאת פדיוס בקפריסין. אני הייתי בלחץ מזה שהוא יאמר לי שאני בכלל לא יכולה להרות מתרומת ביצית... (ושוב, תודה לסביון ואריאלה על התמיכה...!!! ) בכלל, נראה לי שאני הולכת לצפות בכל שלב לגרוע מכל...
בכל אופן- כמו שאמרתי לאיש אחרי שיצאנו, הרבה יותר טוב להיות אחרי הפגישה...!!! אז מילאנו את הטופס עם הפרטים שלנו, ועכשיו ד"ר בן נון צריך להעביר לפדיוס, וברגע שנקבל אישור על תורמת מתאימה,ונעשה את הבדיקות הגנטיות לאיש, נתחיל בהכנות ההורמונליות (כן, כבר יש לי מרשמים ביד...ותכף אהפוך לפי מה שאתן מספרות לבלתי נסבלת...
. אני גם בשלב שכנועים לאיש, שהוא יוכל להזריק לי... (אתן מוזמנות לעזור בשכנוע...) בקיצור, אתמול בערב אחרי הפגישה, הייתי בהיי היסטרי, וממש היה לי צורך לדבר עם כל אחת ואחד מכן/כם... רק שבבית יש לנו טרקטור ולא מחשב... בכלל, אתן לא יודעות כמה הפורום הזה חשוב לי (בעצם, אולי אתן כן יודעות...) אז זהו, אני בשלב אופטימי... ומקווה לטוב!!! כמו שנטאשה אמרה בעבר- נראה לי שאעדכן אתכן בהמשך... מאוד מקוווה שזה יעניין... יום
י נפלא ל-כ-ו-ל-ן
שיהיה במזל טוב. בהצלחה

a17

New member
שיהיה ../images/Emo50.gif

זהו, התחלנו בתהליך...

אז אחרי הבירורים, וההחלטה על המסלול, נפגשנואתמול עם ד"ר בן נון- איש קשר למרפאת פדיוס בקפריסין. אני הייתי בלחץ מזה שהוא יאמר לי שאני בכלל לא יכולה להרות מתרומת ביצית... (ושוב, תודה לסביון ואריאלה על התמיכה...!!! ) בכלל, נראה לי שאני הולכת לצפות בכל שלב לגרוע מכל...
בכל אופן- כמו שאמרתי לאיש אחרי שיצאנו, הרבה יותר טוב להיות אחרי הפגישה...!!! אז מילאנו את הטופס עם הפרטים שלנו, ועכשיו ד"ר בן נון צריך להעביר לפדיוס, וברגע שנקבל אישור על תורמת מתאימה,ונעשה את הבדיקות הגנטיות לאיש, נתחיל בהכנות ההורמונליות (כן, כבר יש לי מרשמים ביד...ותכף אהפוך לפי מה שאתן מספרות לבלתי נסבלת...
. אני גם בשלב שכנועים לאיש, שהוא יוכל להזריק לי... (אתן מוזמנות לעזור בשכנוע...) בקיצור, אתמול בערב אחרי הפגישה, הייתי בהיי היסטרי, וממש היה לי צורך לדבר עם כל אחת ואחד מכן/כם... רק שבבית יש לנו טרקטור ולא מחשב... בכלל, אתן לא יודעות כמה הפורום הזה חשוב לי (בעצם, אולי אתן כן יודעות...) אז זהו, אני בשלב אופטימי... ומקווה לטוב!!! כמו שנטאשה אמרה בעבר- נראה לי שאעדכן אתכן בהמשך... מאוד מקוווה שזה יעניין... יום
י נפלא ל-כ-ו-ל-ן
שיהיה

בקשר לזריקות - בזמנו כשהיינו עוד בתקופת ה IVF העליזה בבלינסון נערכה שם סדנת הזרקות לכל המעונינים ובחינם, השתתפנו רכשנו ביטחון ומאז אנחנו עצמאים וזו הקלה גדולה לא להיות תלויים.

אשמח לפרטים על פדיוס וההכנה לטפול

זהו, התחלנו בתהליך...

י נפלא ל-כ-ו-ל-ן
אשמח לפרטים על פדיוס וההכנה לטפול
האי איוש גם אני כנראה אלך על פדיוס אך אין לי שום פרטים טכניים שהם מאד חשובים. אודה לך מאד על כל הפרטים שתוכלי לכתוב ולפרט, גם על הטיפול שנתנו לך כהכנה לקליטת העוברים - האם זה כדורים או זריקות ? מאחר והטיפול בפדיוס הוא ללא "תמיכה" של בית חולים ומוסד בארץ, איך והיכן נעשה כל החלק של הזריקות שלפני ( אם יש צורך בכך ) בדיקות הדם והאולטרהסאונד וכל השאר...
דורית

מצב
הנושא נעול.
למעלה