זהו, מחר גולן נוסע

dafgol

New member
זהו, מחר גולן נוסע ../images/Emo160.gif

מישראל לאמסטרדם
ומשם לניגריה
יחזור בדיוק ביומולדת של ברי , שזה יוצא שישי בצהריים, בבוקר תהיה מסיבת חנוכה בגן, בצהריים גולן יגיע , ואחה"צ נחגוג לברי בהרכב מצומצם של המשפחה וחברים קרובים, את היומולדת בגן נחגוג כבר כנראה רק בינואר כי גולן יוצא למילואיים אחרי שחוזר מחו"ל.....אוקצור זה יהיה לא קל ....במיוחד לא ביום שישי של החזרה לארץ, היומולדת ומסיבת חנוכה....הכל בבת אחת באותו זמן. < אלה אין מצב שנגיע לארוע - אני רק בן אדם ולא יכולה להיות בכל המקומות באותו זמן- בגנים, בנתב"ג, ולהכין הכל ליומולדת, ולהספיק להגיע לארוע > בכלל אין לי מושג איך אספיק לעשות ולהסתדר לבד עם שני
ים כל החודש הזה , חמותי תהיה פה בסופ"ש הקרוב, ההורים שלי בטח יעזרו קצת, אבל אני בעצם אתמודד עם הלילות הבקרים הארוחות האמבטיות הקניות הניקיונות העבודה וכו'.... אני בטח אשתגע
המון
לכל מי שהציעה עזרה בחודש הקרוב ( עדן
שרית
שרה
) והכי חשוב בעולם...מאחלת לגולן שיסע בשלום ויחזור בשלום
גם מניגריה וגם מהמילואים.
לגולן

LANIT1

New member
../images/Emo160.gifנעימה לג'ולן וכמובן אני כאן

במידה ותצטרכי עזרה בכל דבר שהוא... ואל תתביישי רק תבקשי... תתקשרי.. או תשלחי מייל איתך לאורך כל הדרך.. דפגול

S r 35

New member
נסיעה קלה לכולכם

שיעבור בשלום ומהר. ההצעה שלי בעינה עומדת. אתם תמיד מוזמנים להתארח. גם אם תרצו להגיע לסופ"ש - יש לי מקום לאפסן את כ-ו-ל-כ-ם בהצלחה דפנה. מאחלת לך שבאמת יהיה פחות קשה ממה שאת חוששת

frige

New member
טיסה נעימה לגולן

שילך בשלום וישוב בשלום. המון בריאות ואושר. אשמח לעזור בכל דבר.
לגולן גם ממני.
לכם ו
תחזיקו מעמד.
שרית

טיסה נעימה לגולן../images/Emo160.gif

ושיהנה ויביא לי פרה
דפנה, אני אחרי ה17 בדצמבר אהיה פנויה אז אם משהו צלצלי..:)

dafgol

New member
תודה אוריתו'ש ../images/Emo24.gif

אני אבקש ממנו לחפש לך
נראה לי כשגולן יהיה במילואים אני אזדקק לשרותיך .....טוב נדבר כבר

נסיעה טובה גולן ובהצלחה!

שתיסע בשלום ותחזור בשלום. דפנה שתקופה הזאת תעבור לך מהר וכמה שיותר קל.אנחנו פה בשבילך. ובגלל שאת בן אדם אחד את לא צריכה להעמיס על עצמך הכל. אולי תעשו לבר בבית בשבת וככה יהיה לך פחות על הראש וגולן כבר יהיה בבית לעזור לך בהכנות. ודווקא בשישי רציתי שתבואו תנוחו שם ויגישו לכם מכל טוב והבנים יוכלו להנות בהפעלה.

גם אני מאחלת לגולן

נסיעה טובה, שיסע בשלום וישוב בשלום. דפנה, אנחנו כאן, לרשותך ולשרותך ואל תתביישי להתקשר ואולי נארגן איזה לילה מפגש כוחות

Julan

New member
מי אמר אני ולא קיבל ?

תודה לכולם על הברכות..... בעוד כמה שעות יוצאים לטיסה .... אחזור במהרה בימינו לפני שפפה נואל מגיע... אז ....יאללה...ביי....בקרוב....

dafgol

New member
../images/Emo51.gif לכולכן ../images/Emo23.gif

גולן נסע לו , אני כבר מתגעגעת
לא ישנתי כל הלילה , עד שנרדמתי - התעוררתי , רז התעורר בחמש וקצת , ואני נרדמתי 5 דקות קודם....( גולן שלח לי SMS שהם בדיוק עולים למטוס ) אז ארגנתי אותו האכלתי אותו , בשעה 6:20 הוא כבר היה מחותל לבוש שבע ומוכן לגן
, הערתי את ברי בסביבות 6:45, עד שהוא התאפס על עצמו ושתה את השוקו חם של הבוקר - כבר הייתי אחרי מקלחת. ב 7:25 קיבלתי שיחת עידוד ותמיכה מעדן
, יצאתי עם הבנים לגנים ( קודם רז אח"כ בר ) אפילו הספקתי לראות לשניה את זהבית והפרינססה
ועכשיו מתה לישון אבל צריכה לצאת לעמל יומי
אבל צלחתי את הבוקר הראשון בשלום
יאללה הולכת
שאתם פה לשמוע לתמוך והכל
יום נעים אJי

dafgol

New member
../images/Emo124.gif שכחתי להודות לך אניטה

על ההודעה במסנג'ר

למעלה