"זהו סופו של עידן"

sahar2003

New member
"זהו סופו של עידן"

חברים, את השורות הבאות אתם יכולים לנחש לבד, 99 אסקייפ כבר שנים לא פעילה, אבל אנחנו חיים את התחנה כל יום. אני לא טוב בפרידות ובטח שלא בהודעות שאמרות לרגש ואפילו לגרום לאיזו דימעה לרדת... אז, נתנו את הנשמה, נתנו מוסיקה טובה, נתנו המלצות משובחות, פינקנו אין סוף אנשים, ונתנו כל כך הרבה זמן..... כמה שירים ?! כמה זיהויים?! כמה המלצות?! כמה פינוקים?! אלפים! הייתם חברים ואחים ואפילו אחיות לתקופה שלא יכולה לקבל תיאור מאשר "עידן".
קבלו בתודות : יניב יובל אור שלומי מיכאל שריי יהב יאקי עידן חכם סיני O twenty שמרולי gin DJsaba דנאל דור yuvallog לריסה dn13 mindfire Tal Eldan10 MD15 המקורית dj ronix וואחאד ראש Adir Malka Danny Zuko קלאבר2005 אלי כהן18 סטלן מהאומן Kantush ClubberForever ותודה לכל מי ששכחתי.... - זה קורה גם לטובים ביותר! וכמובן תודה לגדול מכולם - סרגל הפורום ! עזרת לנו רבות! המשך והצלח....
מעבר לזה, רק כמה מילים על 99..... כמה בעלים היא עברה וכמה שמות החליפו לה... 99FM 99BU 99ESC 99ECO ואני בטוח שזה לא ייגמר כאן.... התחנה שהייתה בית חם לכולנו כבר מזמן לא קיימת, והפורום כבר לא מוצא סיבה לקיומו. אז בלב שלם החלטנו לסגור את פורום הבית של כולנו. תודה מיוחדת לחברים שהיוו עמוד ובסיס למוסיקה השולטת בישראל. לימדתם אותי הרבה - ובזכותכם אני אפילו מסוגל להקשיב לאלקטרו , ולא רק לשחורה. מי שרוצה להלן כתובת הפייסבוק שלי, נשמור על קשר.... sahar milis http://www.facebook.com/?ref=logo#!/profile.php?id=1542355112 אתם מוזמנים לתת את הפרטים שלכם. ולסיום , ככה בקטנה. קטע מרגש.... שמזכיר תקופות שנשכחו... BU לעד.. ואסקייפ 4EVER ... Tomer G. Ft. Maxine - Red City http://www35.zippyshare.com/v/13213057/file.html esc-d02bbb *** מי שרוצה שייתן קטע שמזכיר לו את התחנה... בברכת, תשעים ותשע ברכות, מנהל פורום רדיו 99, הפורום הרשמי
ס ה ר

SpinMan

New member
וואו... ידעתי שזה יגיע אבל עדיין ../images/Emo7.gif

עצובבבבבב !
חברים !! תמיד אהבתי ונהנתי לעזור לכם, לפנק אתכם ולשתף אתכם בכל מה שיכלתי... חבל שלא היה קצת יותר עניין ושיתוף פעולה כמו בימים עברו, אבל - סוף עידן כמו שאמר יקירנו סהרול!! כל מי שרוצה יכול לתפוס אותי בפייס או להצטרף לקבוצה שלי שם... שיהיה רק טוב ובהצלחה לכווווווווווולם ! Spinman

yahav2392

New member
חברים...

זה באמת עצוב..! הפורום הזה באמת הכיר לי מלא קטעים חדשים, חשף אותי לסגנונות מוזיקה אחרים וזיהה לי אינספור קטעים שחיפשתי. חבל לי שהוא נסגר, באמת. נהנתי לתרום לפורום ולהיות שותף בו (משהו כמו 4 או 5 שנים). אני מודה שבזמן האחרון לא ממש הייתי פעיל בו (לימודים, בגרויות, עבודה), אבל עדיין הייתי נכנס פה ושם לראות מה חדש (זה בסדר, לא שכחתי אתכם). בקיצור חבר'ה רציתי להודות לכולכם על כל ההמלצות שהייתם נותנים, הפינוקים, הזיהויים, ובקיצור על הכל! תודה חבר'ה! אוהב אתכם, את כולכם!!!!

yahav2392

New member
ואיך שכחתי...

גם להודות לסהר התותח שניהל את הפורום הזה בצורה מעולה! סהר אחי, תודה רבה על כל מה שתרמת ונתת לפורום הזה!!! באמת עשית הרבה.!
רבה יא תותח!!!

v a X m a n

New member
../images/Emo7.gif

טוב, היה ברור שזה יקרה ובכל זאת חבל. תמשיכו לדחוף את הגוון המוזיקלי של 99, אני בטוח שיום אחד יחזור כאן שילטון הבלגן!!!!! תודה לכל החברים כאן היה כיף, משרו על כשר בפרצופספר!

תודה רבה מכל הלב ונשמה לכל התותחים

שעזרו לי שנים והעלו כאן מוזיקה טובה למנהלי הפורום ,תודה רבה הפורום ישאר אצלי בזכרון לעד בתקווה שיום אחת שוב פעם הפורום תעלה אוהב אתכם

olli3

New member
מנהל
בתחילת דרכו הוא נקרא "רדיו השרון"

יש לי את הפרומו לשידורי רדיו השרון (עוד לפני שהרדיו הוקם) אני אחפש אותו ואעלה אותו.. כמו כן יש לי ג'ינגלים של BU ושל ESC גם הישנים וגם החדשים של ESC. יקח לי זמן למצוא אותם אבל...

למעלה