זהירות מביטוח באישי ישיר

sharoni11

New member
זהירות מביטוח באישי ישיר

קל מאוד לעשות ביטוח באישי ישיר, מאוד מאוד קשה לבטל. במהלך חודש אוקטובר הזמנתי בטלפון ביטוח לרכבי בחברת אישי ישיר. בסוף אותו חודש התחרטתי וביקשתי לבטל, בשיחת הטלפון שקיימתי התבקשתי לגבות הבקשה בפקס וכך עשיתי. לצערי, לא שמרתי עותק מהפקס ואולם ישנה בידי הוכחה שבתאריך 5/11 נשלח פקס למספר הפקס של מחלקת הנהלת החשבונות בחברת אישי ישיר. ואולם...זה לא מספק, אלי האובן מחברת ביטוח ישיר (שכזכור התמזגה הזנה עם אישי ישיר) טוען שזה שאני מוכיחה שאכן שלחתי פקס לא מעיד על תוכנו של הפקס ואם אני אצטט אותו ``אולי שלחת סתם פקס`` כרגע עומדת נגדי תביעה משפטית מטעם אישי ישיר בגין אי תשלום עבור פוליסה שכאמור ביקשתי לבטל. כל הפנייות שלי נענות בחוסר אדיבות משווע שלא לדבר על חוסר נכונות לעזור. אני סבורה שאם הייתי עושה את הביטוח בחברת ביטוח מסורתית באמצעות סוכן ביטוח לא הייתי מוצאת עצמי מול שוקת שבורה כפי שאני מוצאת עצמי היום. ראו הוזהרתם - ביטוח בחברות ביטוח ישיר עשוי להיות חוזה עם השטן שלא ניתן להשתחרר ממנו

עופר

New member
ביטוח ללא סוכן ביטוח -לא בטוח

זה אחד הסיכונים שעושים ביטוח ללא סוכן ביטוח . אני לא הייתי משתמש במילים שנכתבו בהודעה , הייתי משתמש במילים חמורות יותר אבל לצערי עסקים נעשו מנוכרים וקרים , רק הכסף ידבר , בעבר היו עושים עסקים בין בני אדם ועכשיו יש ``עסקים ישירים`` . בכל מקרה אוכל לעזור לך להפטר מהצרה הזו : החוק אוסר למעשה על ביטוח כפל , האם היה לך במקביל ובזמנים חופפים ביטוח בחברה אחרת ? , האם היית מבוטח מספר שנים עם אותו רכב בחברה אחרת עד למקרה עם אישי ישיר ? אם היה לך ביטוח אחר , אז אתה יכול להביא להם את הפוליסה , עם הוכחה לתקפותה ואז תוכל לאמר כי רצית לעשות ביטוח אצל אחר ואכן עשית , הרי היית מבוטח אצלו משך שנים , ולכן אסור להם לבטח ביטוח כפל (כלומר שהרכב מבוטח בו בעת ביותר מביטוח אחד) ופוליסה אחת אינה בתוקף או שאסור לה היה להווצר מלכתחילה . הם יטענו שהיית צריך לבטח אצלם אבל , זו כבר אופרה אחרת לסיכום : ביטוח בלי סוכן ביטוח - לא בטוח .

למעלה