זהירות

יעל, הפורום של תעופה קלה הפך לפורום

צילום. אם כאן לא ימחקו דברים שרירותית (אני לא יודע מי מנהל הפורום) אזי אולי תהיה כאן פריחה. הפורום של אגודת התעופה, למרות השיפורים שהוכנסו בו, ממשיך להיות "לא ידידותי", צריך להשקיע זמן בכדי לראות מה חדש ומה ישן. ויש עוד בעיות שכבר נטחנו שם על ידי.

מה שיש באגודה, לא נועד להיות ממש

"פורום". יש שם המון בעיות תשתית, שנכון... כסף יכול לסדר הכל וזה בדיוק מה שחסר לנו. אז משתדלים לעבוד עם מה שיש. בנוגע למה שקורה כאן... אז נו.... מה אגיד לך, גם כאן יהיו תמונות וילדים וכד'... אבל לפחות מחיקות מיותרות ועקיצות רוע לא יהיו כאן אני מקווה

לא רק כאן

את יכולה לקרוא אותי בהרבה פורומים, גם "מצנחים וגלשנים ממונעים" שם כתבתי הרבה בהקשר של תימן, וגם בפורומים שלא קשורים לתעופה, וגם כאן. אבל בטח לא ב"טעופה כלה". די ... הקש ששבר את הגמל היתה החוצפה של צור לטעון שחזרתי לכתוב שם (כתבתי הודעה פעם בחודש בקושי). תהיו בריאים שם בביצה המסריחה, עם הטרולים, המומחים, והטייסים החדשים עם הקושיות שתמיד חוטפים על הראש כי שאלו משהו. גועל נפש כבר אמרתי?

עניתי ליפתח15

אבל אם כבר ענית... אז גם לי יש בטן מלאה על צור על מקרה שקרה בשבוע שעבר, מנטליות המחיקות המוזרה הגדישה את הסיעה.

hifly

New member
לא נורא

יש גם אחד כזה בפורום טיסנאות הם יכולים ביחד לפתוח מועדון המוחקים והחוסמים.

אמיר72

New member
חבל, אל תכנס לזה

יש לי לא מעט ביקורת על המחיקות של צור - ואמרתי לו את זה גם בטלפון וגם כתבתי בפורום. לגבי טיסנאות, אתה יודע בדיוק למה YHS מחק, ואתה יודע שזה בגלל הפרה בוטה של חוקי תפוז. ובמקומך, לא הייתי יורק לבאר ממנה שתיתי כ"כ הרבה זמן.

hifly

New member
שטויות עזוב

YHS יש לו את התסביכים שלו,הפחד מאווטינג וכו,וזה משפיע קשות עליו.,,

צור בנר

New member
לדעתי כדאי לקרוא לפורום

"מה יש לנו נגד פורום תעופה קלה ומנהלו" במקום לבנות כאן מקום נקי (הרי פורום תעופה קלה עכור על פי דבריכם), תראו מה התחלתם - ישר לרדת על פורום תעופה קלה, הטרולים, הצלמים, המנהל המנייאק שלו וזה רק בשני העמודים הראשונים... תנו לפורום הזה קצת הזדמנות להיות שונה ולמנהל להיות אופטימי. אני כבר רגיל, אבל אולי כאן תתרכזו בתעופה ולא ב"בטן מלאה" על המנהל, הצנזורה הכבדה . אבל אולי בעצם זה כל מה שיש לכם להגיד.

כתבתי לך בדיוק למה אני כועסת.

ומשום מה בחרת שלא לענות לי. כשאני כועסת עדיף במייל מאשר בטלפון.

ממש צור הצדיק

בחייך, יש לך פורום שלם לכתוב בו את זה...אף אחד לא יצנזר אותך שם... ההתחלה הסרקאסתית שלך נשמעת מזה כמו ניצן - חבל"ז.

לפחות לא תהיה לך בלעדיות על נושא

התעופה שאתה לא ממש האבא שלו. אני מקווה שכאן לא ימחקו דברים שנוגעים להומור אני גם מקווה שלא ימחקו כאן אפילו טרולים שמתבדחים ברמה מכובדת מספיק.

Hawk17

New member
תגובה.

אז ככה- דווקא שיש פה תווית של "פורום עם ילדים בני 14" זה רק יגן טוב מאוד על המקום הזה- כי כל נפוחי האגו וחמומי המוח לא יבואו לפה- ואם הם לא יבואו לפה- אז גם כל הטרולים שמחפשים אותם לא יבואו לא פה - ומה טוב. אני רק יכול לומר שצור מסובך מתוסבך מאוד עם הצנזורה שלו........שיבושם לו.

Aviation Addict

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

תודה מיקי... ממש נעלבתי... ותודה על הלינק המעניין, התפקעתי מצחוק.

למעלה