זה או זה

rocket

New member
זה או זה

אני מנסה פינה חדשה.
אני נותנת שתי אופציות. אתם צריכים בתגובה לרשום בכותרת את ההעדפה שלכם ובגוף ההודעה את הסיבה לבחירה, אוקיי?

נתחיל !

מפגש או כנס|סדגש

SHE RA

New member
מפגש

כמובן אם זה לא הופך למפגש ענקי מדיי.. מפגשים חברתיים לדעתי תמיד כפיים ונותנים לך אפשרות להכיר אנשים ולהרגיש יותר קרוב לקהילה שאתה נמצא בה + אחר כך זה יותר כיף להיפגש עם האנשים האלה בכנסים או לקבוע בכנסים להיפגש .. מבחינתי מפגש בה לפני הכנס ...

evening rose

New member
מפגש

כי מפגש נוטה להיות פחות המוני מכנס..
אבל.. לצערי גם המפגשים הפכו להיות המוניים מדי, מעבר לזה שהם מוקדשים בעיקר לצילומים ולא ל..מפגש. אבל זה לא המקום לפתוח את זה. :D

Mana Sama

New member
כנס

כל עוד המפגשים יהיו מפגשי פוטושוטס נטו זו תהיה התשובה שלי.
כמובן שאם המפגש הוא חברתי התשובה תהיה שונה

saarshemer

New member
בהתחשב במצבי כעת - מפגש

אני כרגע לא ב-mode של תפירה והרכבה של קוספליי בכללי ולמען האמת התעייפתי מהפן הזה של התחביב.
אבל היי, זה לא עוצר אותי מלהתלהב ולברבר על זה עם חברים ואני לא חושב שכנס, שבו האווירה המונית מדיי, הוא הסביבה הנכונה לעשות את זה באופן מספק

WayToDawn

New member
תיקו, האמת

לכל אחד יש את יתרונותיו וחסרונותיו. אחרת לא היינו הולכים לשניהם.

כנס= חשיפה גדולה יותר, ועקב כך הזדמנות להשקיע בקוספלייז מפוצצים יותר. [למשל... אני מתה לעשות סינדרלה. אבל להסתובב עם שמלה לבנה בדשא מלא מנגלים? בחיים לא]. ואפשרות להכיר אנשים חדשים מבין רשת הרבה יותר רחבה [כי וואלה, לא כל קוספלייר חדש או בנאדם נחמד יודע שיש מפגש]. אני מודה שכנסי אמא"י מעט נמאסו עליי. אבל אם לוקחים כנס יותר באיזי ובכיף זו חוויה ממש נהדרת וכיפית [IE עולמות היה נהדר ממש]

מפגש? אווירה יותר רגועה בדרך כלל. יותר אפשרויות להצטלם ולמצות את הקוספליי. קוספליי שהוא בדרך כלל [לעומת הכנס] יותר קליל ונוח ומאפשר להתרכז בדברים אחרים. ופן חברתי יותר חזק בעיקר אם אנשים שאתה כבר מכיר.

למעלה