זה או זה~

Mana Sama

New member
זה או זה~

והפעם..

פאות או עדשות?

*מה אתם יותר נהנים לקנות?

*במה מהם תשקיעו יותר?

innocence

New member
אני שונאת את שניהם,

אבל מסיבות שונות P:
אני נורא לא החלטית ולקנות פיאה מבחינתי זה כאילו חיי תלויים בזה.
עדשות אני לא קונה אף פעם, גם כי אני צריכה מספר, גם כי זה יקר נורא ואני לא מוצאת צורך להוציא סכומים כאלו על משהו שמבחינתי הוא די זניח וגם כי זה לא נעים לי בעיניים.

SunsRequiem

New member
פאות

ולו רק כי אני לא מזמינה עדשות.
העיניים שלי לא אוהבת עדשות, וזה משהו שאני רואה כיחסית זניח לשאר הקוספליי, ובר תיקון בקלות בתמונות.

פאות זה נחמד לקנות כשזה משהו יחסית גנרי. כשצריך שמהו ספציפי, זה יכול להיות סיוט.

akirekaeru

New member
פאות. אבל..

לא יצא לי להשתמש בעדשות יותר מדי, והן דורשות הרבה יותר תחזוק וטיפול מאשר פאות.
פאות "מחזיקות לנצח" ואפשר להשתמש בהן מתי וכמה שרוצים (בלי הצורך לחשוב מתי החלפתי את התמיסה בפעם הקודמת וכו').

מבחינת הוצאות, עדשות הרבה יותר זולות ואפשר להתפשר - במקרה של עדשות, עד עכשיו הייתי צריכה פשוט צבע אחר, ולא איזו דוגמא, ויכולתי לברור באתרים שונים או בקטגרויות ומחירים שונים באתר עד שמצאתי את הגוון/דוגמא הכי זולים.
פאות דורושת הרבה יותר קפדנות - איכות גבוהה, סגנון תסרוקת, אורך, גוון, והמחיר בדרך כלל בהתאם.

Mana Sama

New member
תפוז מחק לי את התגובה :/

אני אישית יותר נהנת מעדשות,כי אני משתמשת בהן גם ליום יום (כל עוד הצבע לא מוחצן מידיי)

כך או כך בגלל שאני פרפקציוניסטית אני אשקיע בשתיהן באותה מידה מבחינת מחיר,גוון וכ'ו.
מבחינת עיצוב אני על הפנים אז אעדיף לקנות את הפאות היקרות שדומות יותר לדמות מאשר לשבת ולהתחיל לעצב אותן מאפס

Serf SaN

New member
למה לא שניהם? O:

שניהם עולים בסביבות ה70-150 שקל. לאחד.
משהו סביר להוציא על קוספליי..

Mana Sama

New member
השקעה לאו דווקא מבחינת סכום

כאילו..גם,אבל התכוונתי גם מבחינת חיפושים,גוון של הצבע,עיצוב ספציפי וכ'ו

למעלה