זה או זה

זה או זה

מתחילים כתבו מה אתם מעדיפים את זה או זה : ניתוח קיסרי או לידה רגילה? גן פרטי או רגיל? ביצפר פרטי או רגיל? יסודי תיכון חטיבה או גן ? מתגייס או משתמט? בריטני ספירס גניפר לופז? דיקלה קיידר או הילה טוביאן? ראש גדול או המורדים? יס או הוט? ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס? חימצון או טבעי? ג'אנק פוד או אוכל של אימא? מסך דק או רגיל? פורום או צ'אט? מסנגר או איסיקיו? סלולרי עם קידומות או בלי? חורף או קיץ? יום לימודי ארוך או קצר? חנוכה או פסח? לקחת סיכון או לא? לסיים או לא? טחח ופו זה נגמר

אני מתחילה ../images/Emo13.gif

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? לידה רגילה גן פרטי או רגיל? גן רגיל ביצפר פרטי או רגיל? ביצפר רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן ? חטיבה .. מתגייס או משתמט? מתגייסת ( יש עוד זמן..אבל אני דעת מראש) בריטני ספירס גניפר לופז? בריטני דיקלה קיידר או הילה טוביאן? ממ... ראש גדול או המורדים? ממ...שתיהם יס או הוט?יסססס ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס? ניקולדיון ויס סבבה חימצון או טבעי? טבעי ג'אנק פוד או אוכל של אימא? אוכל של אימא מסך דק או רגיל? דק פורום או צ'אט? פורום מסנגר או איסיקיו? מסנג'ר סלולרי עם קידומות או בלי? בלי חורף או קיץ? חורפ.. יום לימודי ארוך או קצר? קצר חנוכה או פסח? ממ..שתיהם לקחת סיכון או לא? לקחת -->חיים רק פעם אחת! לסיים או לא?

הנה שלי........................../images/Emo70.gif

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? לידה רגילה.....
גן פרטי או רגיל? רגיל.. בצפר פרטי או רגיל? רגיל... יסודי, תיכון, חטיבה או גן? חטיבה.... מתגייס או משתמט? מתגייס בריטני ספירס או ג'ניפר לופז? ג'ניפר דיקלה קיידר או הילה טוביאן? אמממממ אין לי שמץ....., שתיהן חמודות... ראש גדול או המורדים? שניהםםםםםםם!!!! וגם פלורסיינטה חחחח
יס או הוט? יסססססססססס!!!! ניקולודיון, יס סבבה, ערוץ הילדים או פוקס קידס? אמממממ לא יודעת ביסבבה יש ראש גדול, ובפוקס קידס יש פלורסיינטה.... (אז ככה ששניהם) חימצון או טבעי? טבעי...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ג'אנק פוד או אוכל של אמא? אוכל של אמאאאא!!!!!! (והשקשוקה של אבא חחח) מסך דק או רגיל? האאא?! מאיפה לי...?!?!?! פורום או צ'אט? פ-ו-ר-ו-ם
(אני כבר מכורההה חחח) מסנג'ר או איי סי קיו? איי סי קיו... סלולרי עם קידומת או בלי? אממ לא יודעת......
חורף או קיץ? חורף...!!!!!!
יום לימודים ארוך או קצר? ברור שקצר.!!!!!!! חנוכה או פסח? ממממ ניראלי שחנוכה.... לקחת סיכון או לא? לקחת סיכון.!! תמיד לומדים דברים חדשים, וכמו שאומרים "מטעויות לומדים!!" חבר'ה אני אומללההההההה חח אני חולהההה וכואב לי הראש והגרון וכל הגוף שלי כואב, והגוף חלש כזה, מכירים?! שונאת את ההרגשה הזאת.!!!

שלי!כדאי להיכנס.. למה? כי אני אמרתי

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? לדה רגילה.. כמה שפחות נח\יתוחים יותר טוב.. גן פרטי או רגיל? רגיל ביצפר פרטי או רגיל? רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן ? חטיבה מתגייס או משתמט? מתגייס בריטני ספירס גניפר לופז? גניפר דיקלה קיידר או הילה טוביאן? הילהה המלכהה ראש גדול או המורדים? ראש גדול יס או הוט? יס ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס? יסבבה חימצון או טבעי? חימצון ג'אנק פוד או אוכל של אימא? אוכל של אמא מסך דק או רגיל? דק פורום או צ'אט? צ'אט מסנגר או איסיקיו? שניהם.. סלולרי עם קידומות או בלי? עם חורף או קיץ? קייץ יום לימודי ארוך או קצר? מה נראה?? ברוור שקצר חנוכה או פסח? פסח למרות שאני שונאת מצות לקחת סיכון או לא? לקחתתת לסיים או לא? כןןןןןןןןןןן

זה או זה

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? לידה רגילה גן פרטי או רגיל? פרטי ביצפר פרטי או רגיל?רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן ? יסודי מתגייס או משתמט? מתגייסת בריטני ספירס גניפר לופז? בריטני ספירס דיקלה קיידר או הילה טוביאן? דיקלה קידר ולא הילה טוביאן
ראש גדול או המורדים? ראש גדול
יס או הוט? יס
ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס? יס סבבה
חימצון או טבעי? טבעי ג'אנק פוד או אוכל של אימא? אוכל של אימא (וגם סבתא..)
מסך דק או רגיל? דק פורום או צ'אט?פורום מסנגר או איסיקיו? שתיהם סלולרי עם קידומות או בלי? עם כבר התרגלתי.
חורף או קיץ? קיץ יום לימודי ארוך או קצר? ארוך כי אצלנו יש מ2 עד 4 חוגים חנוכה או פסח? חנוכה... היומולדת שלי!
לקחת סיכון או לא? כן לסיים או לא? כן סוף סוף...

אעאאע../images/Emo85.gif../images/Emo108.gif

ניתוח קיסרי או לידה רגילה?אפעם לא ניסיתי
גן פרטי או רגיל?רגיל
ביצפר פרטי או רגיל?רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן ?גן מתגייס או משתמט?מה?!?! בריטני ספירס גניפר לופז?בריטני דיקלה קיידר או הילה טוביאן?הילה
ראש גדול או המורדים? יס או הוט?יס ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס?ערוץ הילדים
חימצון או טבעי?טבעי
ג'אנק פוד או אוכל של אימא?ג'אנק פוד
מסך דק או רגיל?דק פורום או צ'אט?צ'אט אנד פורום מסנגר או איסיקיו?מסנג'ר סלולרי עם קידומות או בלי?מה?!!!!!!!11 חורף או קיץ?חורף יום לימודי ארוך או קצר?קצר דהה חנוכה או פסח?פסח לסיים או לא?כןןן!

1dana1

New member
../images/Emo23.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo15.gif אני!! ../images/Emo23.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo15.gif

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? לידה רגילה
גן פרטי או רגיל? גן רגיל
ביצפר פרטי או רגיל? ביצפר רגיל
יסודי תיכון חטיבה או גן ? חטיבה רולזז
מתגייס או משתמט? מתגייסתתת ברוורר
בריטני ספירס גניפר לופז? בריטני
דיקלה קיידר או הילה טוביאן? דיקלה קיידר
ראש גדול או המורדים? ממ.. האמת שהמורדים..חח
(פירו הכוסוןןןן)
יס או הוט? יססססססס
ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס? כולם ביחדד חח
חימצון או טבעי? חימצון
ג'אנק פוד או אוכל של אימא? ג'אנק פוד
מסך דק או רגיל? רגיל (
) פורום או צ'אט? פורום
מסנגר או איסיקיו? מסן
סלולרי עם קידומות או בלי? בלי...
חורף או קיץ? קיץץץץץץץץ יום לימודי ארוך או קצר? טחחח קצרר
חנוכה או פסח? פסחחח (יש חופש יותר ארוך)
לקחת סיכון או לא? תלוי במה
לסיים או לא? סייםםםםםם

lim02

New member
שלי

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? רגילה גן פרטי או רגיל? רגיל ביצפר פרטי או רגיל? רגיל.. יסודי תיכון חטיבה או גן ? חטיבה מתגייס או משתמט?מתגייסת בריטני ספירס גניפר לופז? בריטני דיקלה קיידר או הילה טוביאן? הילה טוביאן ראש גדול או המורדים? אין לי מושג.. יס או הוט? יס! ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס? ניקולדיון חימצון או טבעי? טבעי ג'אנק פוד או אוכל של אימא? אוכל של אמא מסך דק או רגיל? רגיל פורום או צ'אט? פורום מסנגר או איסיקיו? מסנג'ר סלולרי עם קידומות או בלי? בלי חורף או קיץ? גם וגם יום לימודי ארוך או קצר? באמצע חנוכה או פסח? פסח לקחת סיכון או לא? לקחת לסיים או לא? לסיים

שבת שלוםםםם

ניתוח קיסרי או לידה רגילה?קיסרי יותר בטוח ואמין גן פרטי או רגיל?פרטי:) ביצפר פרטי או רגיל?רגיל...פרטי זה לא כזה טוב כמו שאנשים חושבים...זה גם יקר אחוש יסודי תיכון חטיבה או גן ?תיכוןןןן!!! כל הכיף זה בתיכון מתגייס או משתמט?מתגייס! בריטני ספירס גניפר לופז?ג'ן דיקלה קיידר או הילה טוביאן?הילההה ראש גדול או המורדים?אממ..זה קשה יס או הוט?יס:) ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס?פרשו פשרו לדוקים חימצון או טבעי?למי שמתאים חימצון אז סבבה ג'אנק פוד או אוכל של אימא?של אמא!! למרות שג'אנק זה גם טעים אבל לא בריא מסך דק או רגיל?רגיל,דק,אותו דבר פורום או צ'אט?פורום מסנגר או איסיקיו?מסן סלולרי עם קידומות או בלי?בלי חורף או קיץ?קיץ יום לימודי ארוך או קצר?קצררררר זה לא ברור???? חנוכה או פסח?פסח לקחת סיכון או לא?לקחת לסיים או לא?לא..זה נחמד:)

דניאל866

New member
שלי....

מתחילים כתבו מה אתם מעדיפים את זה או זה : ניתוח קיסרי או לידה רגילה? לידה רגילה גן פרטי או רגיל? פרטי ביצפר פרטי או רגיל? רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן ? גן מתגייס או משתמט? מתגייס בריטני ספירס גניפר לופז? אפחד דיקלה קיידר או הילה טוביאן? שתיהן חמודות ראש גדול או המורדים? ראש גדוללללללללללללללללל יס או הוט? יס יס יס ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס? יס סבבה חימצון או טבעי? טיבעי ג'אנק פוד או אוכל של אימא? שתיהם מסך דק או רגיל? דק פורום או צ'אט? מממממ,....פורום מסנגר או איסיקיו? מסנג'ר סלולרי עם קידומות או בלי? עם חורף או קיץ? קיץ יום לימודי ארוך או קצר? קצרר חנוכה או פסח? פורים, סתם חחחח פסח יש יותר חופש לקחת סיכון או לא? תלוי במה אבל ניראה לי שלקחת לסיים או לא? לא

הינה!

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? לידה רגילה גן פרטי או רגיל?רגיל ביצפר פרטי או רגיל?רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן ?יסודי מתגייס או משתמט?מתגייס בריטני ספירס גניפר לופז?בריטני דיקלה קיידר או הילה טוביאן?הילה ראש גדול או המורדים?נו ברור שראש גדול! יס או הוט?יס ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס?יסבבה וניקולדיון חימצון או טבעי?חימצון ג'אנק פוד או אוכל של אימא?של אימא מסך דק או רגיל?דק פורום או צ'אט?גם וגם מסנגר או איסיקיו?איסי סלולרי עם קידומות או בלי?עם חורף או קיץ?כשיש חורף אני מעדיפה קיץ כשיש קיץ אני מעדיפה חורף יום לימודי ארוך או קצר?קצר כאילו דה... חנוכה או פסח?פסח כי יש חופש ערוך יותר לקחת סיכון או לא?כן לסיים או לא?לא

gordi13

New member
שלי...

ניתוח קיסרי או לידה רגילה?רגילה גן פרטי או רגיל?רגיל ביצפר פרטי או רגיל?רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן ?חטיבה מתגייס או משתמט?מתגייס בריטני ספירס גניפר לופז?גניפר דיקלה קיידר או הילה טוביאן?הילה טוביאן ראש גדול או המורדים?אם.....שניהם יס או הוט?יס יס יס!!!! ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס?יס סבבה ערוץ הילדים ופוקס קידס חימצון או טבעי?טבעי ג'אנק פוד או אוכל של אימא?ג'אנק פוד מסך דק או רגיל?דק פורום או צ'אט?צט מסנגר או איסיקיו?איסיקיו סלולרי עם קידומות או בלי?בלי חורף או קיץ?קיץ יום לימודי ארוך או קצר?קצר חנוכה או פסח?פסח לקחת סיכון או לא?לקחת לסיים או לא?לאאאאאאאא

שלי!!!!!!!!

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? אאאאאמ..... ניראה לי לידה רגילה..... גן פרטי או רגיל?....רגיל ביצפר פרטי או רגיל?רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן ? לא יודעת!!!! מתגייס או משתמט?מתגייס בריטני ספירס גניפר לופז?ג'ניפר לופז דיקלה קיידר או הילה טוביאן?הילה!!!!!!!!! המלכה!!!!!!!! ראש גדול או המורדים?ראש גדול...... ברור!!!!!!! יס או הוט?יס..... (סיי יס סיי יס סיי יס....... יס!!!!!) ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס?ניקולודיון.... חימצון או טבעי?טבעי.... ג'אנק פוד או אוכל של אימא?אוכל של אמא ... מה השאלה. פה??? מסך דק או רגיל? וואט דה פאק????. פורום או צ'אט?פורום.... מסנגר או איסיקיו?אי סיי קיו.... סלולרי עם קידומות או בלי?אאאאאמ.... מה זה השאלות האלה???. חורף או קיץ?חורף!!!!!!! גשם!!!! שלג!!!! יום לימודי ארוך או קצר?קצר..... ברור שקצר.... כל תלמיד בארץ רוצה קצר!! חנוכה או פסח? שניהם!!!! לקחת סיכון או לא?כן!!!! לסיים או לא?כן!!!

Danielle b3

New member
../images/Emo27.gifהתשובות שלי../images/Emo37.gif

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? לידה רגילה...
גן פרטי או רגיל? רגיל
ביצפר פרטי או רגיל? רגיל
יסודי תיכון חטיבה או גן ? אמ... גן
מתגייס או משתמט? אני רק בת 12
בריטני ספירס גניפר לופז? שניהן ...
דיקלה קיידר או הילה טוביאן? לא מכירה אותן...
(אבל נדמה לי שהילה היא מישהי מפרויקט Y , לא
) ראש גדול או המורדים? ראש גדול
יס או הוט?
YES
(למרות שקשה להשוות כי אף פעם לא היה לי HOT) ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס? אמ... לא יודעת
חימצון או טבעי? טבעי ..
שלי
ג'אנק פוד או אוכל של אימא? ג'אנק פוד
מסך דק או רגיל? רגיל
פורום או צ'אט? אני לא יכולה להכנס לצ'אטים.. אז פורום
מסנגר או איסיקיו? מסנג'ר
סלולרי עם קידומות או בלי? עם.. חורף או קיץ? קיץ
יום לימודי ארוך או קצר? קצר
חנוכה או פסח? פסח
לקחת סיכון או לא? כן
לסיים או לא? כן.. זה כבר ארוך מידי

אממ תשובות...:

מתחילים כתבו מה אתם מעדיפים את זה או זה : ניתוח קיסרי או לידה רגילה? אממ מאיפה ליי?! נראה לי קיסרי אנא ערף... גן פרטי או רגיל?פרטי ביצפר פרטי או רגיל?רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן ?גן !!! מתגייס או משתמט?ברור שמתגייס! מי שמשתמט שימות אמן! בריטני ספירס גניפר לופז?אממ בריטני דיקלה קיידר או הילה טוביאן?הילה ברור!? ראש גדול או המורדים?דה שראש גדול אם הייתי מעדיפה המורדים נראה לכם שהייתי פה? יס או הוט?דה שיס.... ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס?ניקולודיאון שליטה!!! חימצון או טבעי?טבעי חימצון הורס ת'שיער... ג'אנק פוד או אוכל של אימא?אוכל של אימא ברור מסך דק או רגיל?דק..! פורום או צ'אט?אממ לא יודעת בשבילי זה הכל דה סיים.. מסנגר או איסיקיו?מסנג'ר... סלולרי עם קידומות או בלי?עם זה פחות מבלבל! חורף או קיץ?דה שקיץ אין על ים בריכה כוסונים ויש לי יומולדת והכי חשוב חופש... יום לימודי ארוך או קצר?מזה השאלה הזאת? תחשבו מה הכי הגיוני שהתלמידים בארץ יעדיפו ותחזירו תשובה... חנוכה או פסח? פסח יש חופש יותר ארוך וכל פסח אני נוסעת לצלול באילת@ לקחת סיכון או לא?יאפ מה שווים החיים בלי לקחת סיכונים? לסיים או לא? אממ מה לסיים? ת'שאלון? לוידת מה שבראש שלך...

גם אני רוצהההה

ניתוח קיסרי או לידה רגילה?קיסרי הילדים יוצאים יותר יפים גן פרטי או רגיל?רגיל ביצפר פרטי או רגיל?פרטי יסודי תיכון חטיבה או גן ?תיכון מתגייס או משתמט?מתגייסת בריטני ספירס גניפר לופז?ג'ניפר דיקלה קיידר או הילה טוביאן?הילההה ראש גדול או המורדים?שניהם יס או הוט?שניהם ניקולדיון יס סבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס?ניקולודיאון ופוקס קידס חימצון או טבעי?אני מחומצנת ג'אנק פוד או אוכל של אימא?שניהם מסך דק או רגיל?דק פורום או צ'אט?צאט מסנגר או איסיקיו?אייסי סלולרי עם קידומות או בלי?עם חורף או קיץ?קיץ יום לימודי ארוך או קצר?קצר דהה חנוכה או פסח?פסח לקחת סיכון או לא?כן לסיים או לא?לסיייים

4קטיה

New member
צ'לייי

ניתוח קיסרי או לידה רגילה? לידה רגילה גן פרטי או רגיל?רגיל יסודי תיכון חטיבה או גן?חטיבה מתגייס או משתמט?מתגיית בריטני ספירס ג'ניפר לופז?ג'ניפר לופז דיקלה קיידר או הילה טוביאן?אפ'חת ראש גדול או המורדים?המורדים יס או הוט?יססס ניקולודיון יסבבה ערוץ הילדים או פוקס קידס?יסבבה פוקס קידס וניקולדיון חימצון או טבעי?טבעי ג'אנק פוד או אוכל של אמא?..אוכל של אמא... מסך דק או רגיל?דק פורום או צ'ט?פורום מסנג'ר או איסיקיו?מסנג'ר סלולרי עם קידומת או בלי? עם חורף או קיץ?קיץ יום לימודים ארוך או קצר?קצר!!! חנוכה או פסח?פסחח לקחת סיכון או לא?...ברור שכןן!! לסיים או לא?ברור שכן!!... חחח

למעלה