זה ברור למה אין גשם

קלייטון.ש

Well-known member
זה בגלל החגיגה המטופשת סביב פתיחת סכר דגניה.
רק כופרים גמורים, שמשוכנעים מעל לכל ספק שאין אלוהים, יכולים להפגין כזה היבריס מופרך.
הרי אפילו אלוהים הרבה יותר סבלני ונוח מהאל היהודי היה אומר "באמת? מתכוננים לפתוח את הסכר? אז קבלו תזכורת מי קובע פה."
אלוהים היהודי על אחת כמה וכמה.
וככה אין גשם. שנלמד קצת צניעות.
מצד שני אולי הוא עסוק בהמצאת מוטציות לכל יבשת ואפילו לכל עיר, ופתאום הוא ייזכר "אוי סליחה לא שמתי לב, הנה קבלו את כל הגשם שהיה צריך לרדת עכשיו בבת אחת"

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
רק כופרים גמורים, שמשוכנעים מעל לכל ספק שאין אלוהים, יכולים להפגין כזה היבריס מופרך.
הרי אפילו אלוהים הרבה יותר סבלני ונוח מהאל היהודי היה אומר "באמת? מתכוננים לפתוח את הסכר? אז קבלו תזכורת מי קובע פה."
מצד שני אולי הוא עסוק בהמצאת מוטציות לכל יבשת ואפילו לכל עיר, ופתאום הוא ייזכר "אוי סליחה לא שמתי לב, הנה קבלו את כל הגשם שהיה צריך לרדת עכשיו בבת אחת"
זו לא חגיגה אלא הכנה שגרתית למצב חירום שעלול/עשוי להתרחש.

הרי אם לא היו עושים את הניסוי הזה ונתפשים כמו ברוב המקרים לא מוכנים ועם המכנסיים למטה כולם היו מאשימים אותם ובצדק.

הלוואי ומערכת הבריאות שלנו הייתה מתכוננת מראש למצבי חירום כמו המתואר בכתבה.

קלייטון.ש

Well-known member

הרי אם לא היו עושים את הניסוי הזה ונתפשים כמו ברוב המקרים לא מוכנים ועם המכנסיים למטה כולם היו מאשימים אותם ובצדק.

אחת הבעיות העיקריות אצל אתאיסטים היא לא שאין להם מוסר (יש להם, הם מעתיקים את המוסר מהדתיים) אלא שאין להם בושה.
האדם השתלט על כדור הארץ, האדם כבש את החלל, האדם פיצח את סודות היקום, האדם מרפא את כל המחלות, האדם יפתח את סכר דגניה.
פשוט חוצפה.
אני לא אוהב חוצפה, מעדיף לגמרי צניעות. אשתי אומרת שבגלל זה החיים שלי נראים כמו שהם נראים, והיא מתכוונת לשלילה. היא רק שוכחת שזו אחת הסיבות העיקריות לבחירתה בי. אני לא אגיד לה את זה כמובן כי היא מיד תגיד שאני חוצפן.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אחת הבעיות העיקריות אצל אתאיסטים היא לא שאין להם מוסר (יש להם, הם מעתיקים את המוסר מהדתיים) אלא שאין להם בושה.
האדם השתלט על כדור הארץ, האדם כבש את החלל, האדם פיצח את סודות היקום, האדם מרפא את כל המחלות, האדם יפתח את סכר דגניה.
פשוט חוצפה.
אני לא אוהב חוצפה, מעדיף לגמרי צניעות. אשתי אומרת שבגלל זה החיים שלי נראים כמו שהם נראים, והיא מתכוונת לשלילה. היא רק שוכחת שזו אחת הסיבות העיקריות לבחירתה בי. אני לא אגיד לה את זה כמובן כי היא מיד תגיד שאני חוצפן.
איך חוצפן? אתה הרי סייעת לה בבחירה כי הסכמת. לולא הסכמת, היא הייתה נמצאת כעת עם בן זוג מלא גאווה.

אבח"י

Well-known member
למה בגבעתיים לא קורים דברים כאלה מעניינים, למה?

סופהו 1

Well-known member

אם היתה חגיגה, זו היתה חגיגה של התקשורת.
כנראה נמאס שם מחגיגות הקורונה, המחוסן האלף, החמישים אלפים, הכאילו סגר, הסגר, אז מצאו משהו אחר.

חוצמזה, טוב לראות שהמים כבר "רק 115ס"מ (מההמצאה של) הקו האדום העליון" :sneaky:.
נותר לקוות שהמרחק יקטן ואולי, אם יהיו הרבה יותר, יחזור להיות גם ים המלח?

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
חוצמזה, טוב לראות שהמים כבר "רק 115ס"מ (מההמצאה של) הקו האדום העליון" :sneaky:.
המצאה אדירה, קו תחתון וקו עליון וירטואליים לחלוטין וגמישים מאד (בעיקר התחתון).

אם זו לא חוצפה ישראלית בהתגלמותה אז מה כן ?

למעלה