זה הזמן להכיר לכם את

ליטן א

New member
זה הזמן להכיר לכם את

"תפוז אנשים". זאת אפליקציה שתזכיר לכם, ולו במעט, את IOL הישן והטוב. זהו דף הקהילה של הפורום... בראש העמוד, ישנה הודעת המנהל, בצירוף הסמל החדש של הפורום (שצירפתי גם פה).. תגידו מה דעתכם על הסמל... מי שרוצה להכין אחד יותר יפה, מוזמן.. בקצה התחתון השמאלי של העמוד, יופיע כל פעם משתתף אחר בפורום, בצורה ראנדומלית (אני לא קובע, זה הסינדיקט התפוזיאני עושה את זה
), בצירוף חלק מהפרטים של המשתתף שמופיעים בכרטיס האישי, ובצירוף תמונה... אז לאלה שלא צירפו עדיין תמונה לכרטיס (כמוני, לדוגמא), כדאי לכם, כי חבל שלא יופיע שם כלום, כי זה ככה יהיה בכל הפורומים עכשיו... בפינה הימנית התחתונה, יופיעו כל מיני קישורים לאתרים (אגב, כל קישור לאתר מומלץ של מנג´ר, יתקבל בברכה.. אני מכיר אולי 4 אתרים למשחק, ואני בטוח שיש עוד הרבה..) למטה, יופיעו כל ההודעות האחרונות, בצורה כפי שהיכרנו בפורומים אחרים, שרואים רק את הודעת המקור, ואם פותחים אותה, אז ניתן לראות גם את התגובות.. הפורום פה לא ישתנה.. בנוסף, יש כל מיני לינקים למאמרים (שעדיין אין) ודברים כאלה, יש גם את כל הטאג ליינס (שעדיין אין
), בתוך שורה רצה, ועוד כל מיני אפליקציות (שעדיין אין בפורום...
), אתם מוזמנים לבדוק... איך נכנסים? יש בראש הפורום, מין חצים כאלה: "שער תפוז -> פורומים -> צ´מפיונשיפ מנג´ר -> פורום" ועל כל אחד שם, אפשר ללחוץ.. אז לחיצה על "צ´מפיונשיפ מנג´ר", תוביל אתכם לקהילה.. עוד דרך, היא לקחת את כתובת הפורום, ואיפה שכתוב "forumpage", לכתוב במקום זה, את המילה "anashim".. דבר נוסף, יש כתובת קיצור לפורום, שיהיה לכם יותר קל להיכנס אליו: http://forums.tapuz.co.il/cm עד כאן שידורינו להיום

למעלה