זה היום!! יומולדת שנה לפורום!!

oracle

New member
זה היום!! יומולדת שנה לפורום!! ../images/Emo171.gif

היום הפורום הנהדר שלנו חוגג שנה!
וראו זה פלא, הוא כבר יודע ללכת וממלמל כמה מילים
^_^ זה נראה כאילו רק אתמול נסעתי למשרדי
לראיון עם מנהלת אשכול מוזיקה
, בו סיכמנו על פתיחת הפורום שימשיך את דרכה של הקומונה המפוארת שלנו ז"ל...
לכבוד יום ההולדת
אני מזמינה את כולכם – משתתפים נראים וסמויים – לברך את הפורום ולשתף בחוויות שלכם בו: (כולם חייבים להגיב! אין פטורים~~
)
איך ולמה הגעתם אליו?
האם אתם כאן מההתחלה?
מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו?
איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם?
מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום?
איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת?
איזה שיפורים אתם מציעים לפורום?
ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? והנה ההודעה הראשונה שלי בפורום
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1578&msgid=78625672 המון תודה לכל חברי הפורום שתרמו והעשירו אותנו בידיעותיהם, שהצחיקו, סקרנו, עניינו ושימחו אותנו השנה, שבלעדיהם לא היה לפורום כל קיום!
מאחלת לכולנו שנמשיך לפרוח
ולשמר את הגחלת
הישראלית של המוזיקה הכי יפה ומרגשת בעולם – מוזיקה יפנית!!
אוהבת אתכם מאד!!!
Oracle

מ א י י ק

New member
מזל טוב לכולנו../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo19.gif

לפורום מוזיקה יפנית היקר! היום זה יום ההולדת שלך :] היום הולדת של הפורום שאני הכי אוהב ^__^ לפני שנה בידיוק בתאריך 25/05/06, אתה נפתחת, ויחד איתך הגיעו המון מעריצי מוזיקה יפנית מכל הארץ צפון,מרכז,דרום,מזרח – ואתה איחדת את כולם. אז מה יש לי להגיד לך פורום יקר? עברנו איתך כ"כ הרבה! עשינו סקירות, שרשורי תמונות, עשינו דיונים, תחרויות, משחקים, עידכונים על עולם המוזיקה היפנית, חגגנו ימי הולדת,והנה היום הולדת שלך הגיע!!!
אני חושב שזה המקום להודות לסמדר, על שהפכה את הקומונה הקטנה כאן בתפוז, לפורום אחד גדול בתפוז! תחשבו על זה שאם סמדר לא הייתה פונה לתפוז, ומשקיעה מהזמן שלה לקחת אחריות על פורום, ושיהיה אכפת לה בכלל ממוזיקה יפנית, הפורום הזה לא היה קם! תנסו לחשוב כמה חברים הכרתם כאן,וכמה דברים למדתם מהפורום הזה, אם זה איך לשרשר,איך לנהוג במקום עם עוד ילדים, אז סמדר - פשוט תודה לך,על הכול פשוט! את מנהלת מקסימה,תמשיכי ככה! ואל תשתני לעולם! :] ותודה ענקית לכולם על החוויה שזו שנקראת פורום מוזיקה יפנית כאן בתפוז! לא חשבתי שאני ארוויח מפורום וילדים כ"כ הרבה, אז אני מקווה שפשוט נמשיך להיות בקשר ולהיות בפורום הזה, הפורום הכי הכי הכי יפני בתפוז
ושנמשיך להיות ביחד ^__^ אוהב לנצח
מיכאל
איך ולמה הגעתם אליו? האמת היא שאני לא זוכר XD האם אתם כאן מההתחלה? כן,בערך כזה,לא על היום הראשון,כי התביישתי XD מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? את הודעת ההיצטרפות שלי ^^ איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? היו פשוט המון,אני אוהב בכללי את הפורום הזה =] מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? כמה שאני אוהב את המוזיקה היפנית והמזרח הרחוק,וכמה שאפשר להנות ממקום אחד. הפורום. =] איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? הייתי נותן לו חיבוק,אם הייתי יכול
איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? לא צריך האמת,הפורום מושלם ככה איך שהוא,הכל טוב =] ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? שנה נפלאה שהכרתי בעצמי צד אחר,שאני לא יודע כ"כ איך להסביר אותו ^^ מיכאל

Omer Kun

New member
יאיא מזל טוב לנו! ../images/Emo65.gif

הממ לברך?... אווממ.. כל מה שמיכאל אמר! ^^' איך ולמה הגעתם אליו? חיפשתי המלצות והמון אמרו לי להגיע לכאן. האם אתם כאן מההתחלה? הממ קצת אחרי שהוא נפתח.. אני חושב ._. מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו?http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1578&msgid=84926886&archive=1 בא לי להקיא מעצמי XD איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? הממ אין אחד שהוא הכי... תמיד אני שמח שנפתח איזה שירשור. מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? המממ... אני לא זוכר כרגע.. אבל בטח המון דברים! ^_^ איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? סקירה! D: איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? אני חושב שעוד פינות, שאלונים, סקרים, דיונים... שהפורום לא ישאר יבש.. וגם איזה מפגש טוב על הדרך. ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? שנה מדהימה! D: מזל טוב!!!

Nurmidor

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif

איך ולמה הגעתם אליו? כשאוראקל הודיעה על הפתיחה בקומונה :p האם אתם כאן מההתחלה? ברור מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? אני חושבת שזה היה שרשור הפתיחה איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? היו הרבה שאהבתי.. בחיפוש מהיר מצאתי את זה, אבל בטוח היו עוד מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? שלא משנה מה, לא סביר להניח שאני אעבור בזמן הקרוב לפופ יפני XPP בלי להעליב איזה מתנה אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? אני אצרף תמונה של איזם
חבל שאין לי סורק, הייתי שמחה לצייר משהו איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? -- ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? האמת שהסתמנה ירידה ביפנית ועליה באנגלית ועברית, אבל לאחרונה אני חוזרת 8DDD

pRiNcEsSa 10

New member
מזל טוב! ../images/Emo65.gif

פורום מדהים, אנשים מדהימים. אני שמחה שהצטרפתי לכאן. אני מקווה שהמוזיקה היפנית תתפוס יותר מקום (ואנשים) בארץ, ושיבואו לכאן זמרים/להקות.. אני מטצרפת לברכה של מיכאל. ו.. תודה לכולם, לכולכם, על כל מה שאתם הענקתם ומעניקים.
איך ולמה הגעתם אליו?
אני לא זוכרת כל-כך..
האם אתם כאן מההתחלה?
בערך חודש אחרי שהפורום נפתח.. (23/06/06)
מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו?
הודעת הצטרפות.http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1578&msgid=80530277&archive=1
איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם?
אני לא חושבת שיש אחד מסוים, יש הרבה..
מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום?
נחשפתי להרבה זמרים ולהקות, למדתי עליהם.. אין משהו אחד, יש המון.
איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת?
אממ.. הפתעה. לב|| איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? אני חושבת שכדאי שיהיו יותר שאלונים, דיונים, פינות.. לב| ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? שנה מדהימה.

M 4686

New member
יאאאא הרבה מזל טוב!!!

איך ולמה הגעתם אליו? אני זוכרת שראיתי ברשימת הפרומים את הפורום וזה קפץ לי לעיניים למרות שכבר אז הייתי מכורה למוזיקה קוריאנית אבל אני לא שוכחת מאיפה התחלתי הכל (שזה כמובן מהמוזיקה היפנית!) האם אתם כאן מההתחלה? אני לא יועדת מתי בדיוק הייתה ההתחלה אבל הרבה פעמים קפצתי לפה לבקר בלי לכתוב כלום כי הייתי נורא עסוקה בשנה האחרונה -_-" מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? אין לי מושג חחח אני זוכרת רק את האחרונות חחח וגם החלפתי כינוי כמה פעמים XD איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? השרשור עם השיר ההוא שהיה לא מזמן על הילדה שהתאבדה נורא ריגש אותי ;~; מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? שטוב שנשארו עוד כמה אנשים שפויים שיש להם טעם במוזיקה ובשפות XD איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? אממ... אני אתן את הקישור לשיר היפני שהכי התחברתי אליו השנה... אז תיהנו P= איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? שתכללו גם להקות/זמרים קוריאנים ששרים ביפנית (זה גם נקרא מוזיקה יפנית) ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? היה נפלאאא! אני חייבת לציין שלמרות אהבתי לקוריאנית אני מתחברת יותר לשירים היפנים (אני מצליחה לבטא אותם נכון לפחות XD).. ושוב מלא מלא מזל טוב! ותמשיכו כך!!! אני מאחלת שהפורום הזה יגדל ויתפתח ושיתפקד תמיד תמיד!! נמי^-^.

מזל טוב לנו!!!!../images/Emo194.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo20.gif

אני חושבת שמיכאל בירך בשם כולנוP: איך ולמה הגעתם אליו? הסתכלתי בהודעת פורומים חדשים וראיתי אותוXD האם אתם כאן מההתחלה? כן למרות שנעלמתי לזמן מה וחזרתי[= מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו?אממ.... הודעת חדשה איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? לא זוכרתX: מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? להקות וזמרים חדשים איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת?נשיקהD: ותמונה של מיאביP: איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? מה שכתבתי אז על "הכר את הסלב" או מה שזה לא יהיה וכמובן יותר משחקים ודברים מעניינים כדי שלא יהיה משעמם ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? כייפית ממש!! ורובה בזכות הפורום[=

המון מזל טוב לפורום!!

איך ולמה הגעתם אליו? אממ....אני ממש לא זוכרתXD האם אתם כאן מההתחלה? לא נראה לי, אני חושבת שמתי שהגעתי לפורום זה היה דיי הרבה זמן אחריי הפתיחה אבל בעצם אף פעם לא ידעתיXD מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? אין לי מושגXD ; איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? הכל? מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? הרבה להקות/זמרים/זמרות ואנשים נחמדיםD: איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? אולי סקירהO: איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? לא יודעת ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? טובהD=

nadav1232

New member
../images/Emo194.gifוואי מזל טוב!!!!!!../images/Emo65.gif

(גם כנ"ל לכל מה שמיכאל אמר ^^). איזה יופי! די מהר עבר.. ^.^ אז... אני מקווה שנהנתם עד עכשיו מהכל פה ואל תעזבו ואף פעם אל תפסיקו לשמוע מוזיקה יפנית לא משנה מה יקרה!!! תזכרו את זה! ><'. ^__________^ מזל טוב עד... 7477447266 סם" XD ~ מזל טוב! D: ~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ איך ולמה הגעתם אליו? אממ, לפני שנה וקצת רשמתי בחיפוש קומונות: J-POP אז ראיתי שיש קומונה של J-ROCK/J-POP אבל לא תמיד נכנסתי כי הכל היה על ג'יי רוק שם כמעט ><. אחרי כמה שבועות ראיתי שהייתה שם הודעה שנפתח פורום מוזיקה יפנית ונכנסתי ^_^. האם אתם כאן מההתחלה? יום אחרי שהוא נפתח בערך XD מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? *בודק*: "מזל טוב!!!!! ^___^" איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? וואי לא זוכר.. היו כל כך הרבה שרשורים ^^' מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? גיליתי שדווקא הרבה אנשים אוהבים מוזיקה יפנית D: איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? כמובן שתמונה של בואה במיוחד בשביל כולכם עם חתימה שלה! XDD איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? כמו שאמר עומר.. ^^ ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? הכי טובה מכל השנים שהיו לי ^_^!

sonaku

New member
מזל טוב לנו~!!@#$%$#@ DDDDD:

כפרעלינו <: אבל איפה כולם איפה?;;

sonaku

New member
ועכשו אני עונה >_>;;

איך ולמה הגעתם אליו? מהקומונה כי אנחנו מתקדמים. ^^ האם אתם כאן מההתחלה? יאפ~ ^^ מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? מזל''ט לנו על הפורום XD איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? התפקדויות X: מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? פה ושם להקות מעניינות ומידע על להקות ^^ איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? אני לא טובה בשום דבר שקשוק לשירים וסיפורים אז אני פשוט אשים תמונה XD איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? לגרור לכאן את האנשים שהיו פה פעם >.< ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? היתה שנת מוזיקה יפנית נפלאה~! ^^ ושתהיה כך גם לכולם! ^____^ תמונה:סיסאן. *אובססיבית* ^^

limee

New member
מזל טוב!

פורןם פשוט מדהים! אין עליו! איך ולמה הגעתם אליו? בגלל אהבתי הנצחית למוסיקה יפנית! האם אתם כאן מההתחלה? לא, אני כאן מחודש מרץ, 2007 מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? "חדשה בפורום" איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? אמ לא זוכרת מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? זכיתי ךהכיר עוד זמרים מדהימם בזכות הסקירות המעולות של חברי הפורום! איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? אממממ לא עולה לי משהו עכשיו.... איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? שכל שבוע יהיה ספיישל על אמן שונה. ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? הכי מדהימה שיש!

D N ANGEL GRIL

New member
באיחור קטן...מזל טובבב!!

איך ולמה הגעתם אליו? דרך הקומונה P: האם אתם כאן מההתחלה? כמעט ממהתחלה D= מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? נראה לי...לא זוכרת XD; איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם?מממ...כרגע מה שעולה לי זה השירשור של ג'רוקרים עושים דברים מטופשים,או משהו כזה XDD מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? אני מניחה מידע על אומנים~ איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? ~חיבוקי~ איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? "........." ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? נפלאה ^_^

SuLeRu

New member
מזל טובבב עד 120 שנה XD

איך ולמה הגעתם אליו? לא זוכרת.... נראה לי כתבתי בתפוז "מוזיקה יפנית" וזה פשוט מצא לי. האם אתם כאן מההתחלה? ממ... כן ב- 1/6/2006 מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? היוש לכלום =]] אבל זה היה בכינוי אחר. איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? מ... לא זוכרת =/ מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? הכרתי מלא זמרים חדשים!!! איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? תמונה ---->> איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? ... ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? מעולה!! עכשיו אני יודעת שבארץ הקטנה שלנו יש עד אנשים שמכירים מוזיקה יפנית ולא רק אני.

karyn

New member
אהאה מזל טוב אפילו שאני חדשה ^.^../images/Emo210.gif

איך ולמה הגעתם אליו? כי פורום מנגה ואנימה הביא קישור לפה XD האם אתם כאן מההתחלה? לא ...
מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? חדשה! איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? לאודעת O.O מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? גיליתי מלא זמרות יפניות ששרות ממש טוב וזה פתח לי את השער לשיריםפ יפיםיפים~! איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? אוי הייתי בכיף מביאה תמונה אך לצערי זה לא מחשבי ;-; אז הנה שיר של שנייה יום הולדה להללהלה יום הולדת לפורום שנה! איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? אממ סקר חדש? O.O ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? מעולהמעולה מעולה!

ayumi3000

New member
מזל טוב!!!!

(סליחה שקצת באיחור) אבל מזל טוב לפורום ומי ייתן וישאר כאן לעולם ושהפופלריות שלו תגדל ותגדל!!! איך ולמה הגעתם אליו? כי אני אוהב מוסיקה יפנית ואממ פשוט מצאתי את זה פה בתפוז אני חושב אחרי שהייתי בפורום יפן מזמן מזמן האם אתם כאן מההתחלה? אמממ אין לי מושג XD מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו?לא זוכר :( איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? בד"כ אני אוהב הכל ^_^ מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? שיש עוד הרבה אנשים בארץ שאוהבים מוסיקה יפנית! איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? מקדיש את Moments של איו ^_^ איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? אולי צריך לנסות לקדם אותו? XD ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? מעולה!!! תודה רבה ^_^

tenshichan

New member
כה באיחור^^" אבל מזל טוב!!!!!!!!!! DD:

איך ולמה הגעתם אליו? *מפנה מבט לנוגין* <.< האם אתם כאן מההתחלה? לא... מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? שאני חדשה?@@ איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? לא יודעת :/ מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? שטסוג'י נוזומי מתחתנת? איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? את השיר HAPPY BIRTH DAY של קאנטרי מוסומה.^^ איזה שיפורים אתם מציעים לפורום?מממ...כלום?^^' ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? מעולה!!!!!!!!!!!!!!!!DDDDD::::::::

Keitarou

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

איך ולמה הגעתם אליו? אה.. כי אני פה עוד מימים ימימה~ ומוזיקה יפאנית זה יאי וכאלה~!^^ האם אתם כאן מההתחלה? יאפ~ מההתחלה של הקומונה.. אחח.. זכרונות.. ^^ מה ההודעה הראשונה שכתבתם בו? בטח משהו לא ברור במיוחד.. איזה שרשור מהעבר הכי אהבתם? כל שרשור עם תמונות... =) מה לעשות.. בסופו של דבר ויז'ואל קיי זה מה שמשך אותי למוזיקה היפאנית מההתחלה.. מה הדבר הכי משמעותי שגיליתם בזכות הפורום? בעיקר חדשות על הלהקות שאני אוהב.. ותודה רבהרבה לכל המעדכנים!! 3> איזה מתנה (שיר, סיפור, קישור, תמונה וכו') אתם רוצים לתת לפורום לכבוד יום ההולדת? איפה האתר של הפורום?? <.< איזה שיפורים אתם מציעים לפורום? הפורום ממש טוב... ממש ממש טוב.. במיוחד בהתחשב בנושא האנדרדוגי שאנחנו עוסקים בו.. ^^ קשה לי לחשוב על עוד שיפורים.. ובכלל, איזה שנת מוזיקה יפנית הייתה לכם? סבבה.. אבל אני קצת התנתקתי מהמוזיקה היפאנית לאחרונה.. <.< מצד שני אני די התנתקתי מהכל לאחרונה.. >.> 3>3>3> מזלטוף~~! *קונפטיקונפטי~*

למעלה