זה טוב שש"ס בממשלה

DOBOMO

New member
זה טוב שש"ס בממשלה

ראיתי את ההודעות שלכם נגד הדתיים,החרדים,ונגד המפלגות שלהם.ואני יכול להגיד לכם שאתם לא מסוגלים לחשוב אחרת.אני למשל חושב שזה טוב שש"ס בממשלה ולא בגלל שאני מקדימה!אלא בגלל שש"ס ושאר המפלגות החרדיות ליקקו את התחת לשרון ועכשיו מלקקים לאולמרט וימשיכו ללקק לאחרים.ולמה זה טוב לעניים? 1-בגלל שש"ס מלקקת את התחת ומקבלת תמורת זה את הכסף (כמו זונות),רק בזכות המפלגות החרדיות יש הסכמים מדיניים בגלל שהם לא יוצאים מהממשלה. 2-רוב הציבור של בוחרי ש"ס הם ימנים,שימשיכו בש"ס ללקק את התחת והשנאה לש"ס בקרב הימנים רק תגבר,וכך הם יפלו בבחירות. 3-אגב אתם יודעים איך מכנים היום את ש"ס? ספרדים שמאלנים

מעיין140

New member
ש"ס=ספרדים שומרי תורה

א. הם מפלגה שדואגת לציבור מצביעה ואין בזה כל פסול,גם שינוי דאגה לקהל המצביעים שלה ב.זה טוב שהם בקואליציה הם יוצרים איזון ובלמים בעיקר בנושאים כלכליים תארו לכם מה היה קורה למשל אם ש"ס לא הייתה בממשלה ובמקומה היה ליברמן . ג.שמו על המפלגה הזאת פוקוס וזכוכית מגדלת יותר מדי בנושא קבלת כספים כ-ל המפלגות בקואליציה ביקשו וקיבלו איזה נתח ד. ש"ס שומרת על יציבות פוליטית בממשלה וגם כמפלגה לאורך שנים היא שומרת על יציבות שבת שלום ומבורך

לדובומו שלום

היתרון היחיד בזה שש"ס בממשלה זה שעכשיו רואים מי הם החרדים, כחבר מפלגת קדימה צפוי שתהיה פרו חרדים. 1)הממשלה ששרדה יותר משלוש שנים הייתה ממשלת שרון שהוקדמה בשבעה חודשים הודות לשינוי שבשנתיים הראשונות ישבה בממשלה 2) עדיף את ישראל ביתנו על ש"ס למען המדינה אני בעד מדינויות ימנית כלכלית, צריך שיהיו הפרטות שידאגו לתחרות חופשית 3) גם ש"ס וגם יהדות התורה הרסו והורסות את המדינה

DOBOMO

New member
שלום לך טומי החילוני היחיד

1-"היתרון היחיד בזה שש"ס בממשלה זה שעכשיו רואים מי הם החרדים".אם המשפט הזה אני מסכים איתך וזה רק מוכיח שהחרדים צריכים את החילוניים פה בכדי שיהיה למי ללקק את התחת,כי החילוניים שולטים. 2-כחבר מפלגת קדימה אני דווקה פרו חילוני אך אני מזהה בש"ס ובחרדים פונטיציאל אדיר. 3-נכון ששינוי הצילה את ממשלת שרון כשלוש שנים,אך ש"ס בכול זאת היו בכנסת והצביעו בעד ההתנתקות.לפחות שרון ידע איך לנצל את ש"ס. 4-אני גם בעד מדיניות ימנית כלכלית וגם אני הייתי מעדיף שישראל ביתנו הייתה נשארת בממשלה,אך לא נראה לי בטווח הקרוב שישראל ביתנו תגיע לשלטון. 5-ש"ס ויהודות התורה הרסו את המדינה!אני מסכים איתך אך זה כמו להגיד שהעיריות הפיתוח,הקיבוצניקים,השמאל,המתנחלים, "הרסו את המדינה" בגלל שדרשו תקציבים למען הבוחרים העתידיים שלהם.

לדובומו שלום

1) לגבי סעיף זה יש לנו ברובו הסכמה, טוב שרואים מי הם החרדים מפני שעכשיו יבינו למה צריך את שינוי. החרדים צריכים את החילונים על מנת שיגנו עליהם ויממנו אותם. 2) בסעיף זה אני חולק על דעתך קדימה היא מפלגה פרו חרדית לדוגמא הצבעתם בעד חוק הצנזורה נתתם להם כספים וכו'. 3) ממש לא נכון ש"ס התנגדה להתנתקות אם כבר יהדות התורה שהצטרפה לממשלה צביעה בעד (הכוונה לא בהצבעה בכנסת שהיו 67 בעד) אלא אחרי. שינוי תמכה בהתנתקות ואני אישית שמאלני בטחונית. 4) אם אתה ימני כלכלית מדוע אמרת שאתה שמח שש"ס שמאלנית. האם אתה רוצה את ישראל ביתנו מפני שאתה ימני כלכלית או מפני שהממשלה תהיה יותר יציבה. גם לי לא נראה שהם יצטרפו לממשלה אותה הם עזבו. 5) ש"ס ויהדות התורה הרסו את הממשלה בניגודג לשאר הקבוצות הקיבוצניקים לא הרסו את המדינה, לעיירות פיתוח צריך לעזור אבל לא בהכנסות אלא בהזדמנויות למשל חינוך חינם או מענקים זאת לא אשמת הילדים שנולדו למצב זה, המתנחלים בסדר רק צריך לפנות אותם ולדאוג שיהיה להם איפה לגור

DOBOMO

New member
שלום לך שוב

1-אתה כותב שקדימה היא פרו חרדית?אז בעצם כול המפלגות אולי חוץ משינוי,הם פרו חרדיות.הרי גם הליכוד,העבודה,הם מפלגות פרו חרדיות והעבירו כספים לש"ס.אגב אני בטוח שגם שינוי אם היו נבחרים לשלטון היו עושים,בשביל לארגן קואליצייה,נראה לי שבכול זאת בסוף היו מכניסים איזו מפלגה חרדית לממשלתם...... 2-ש"ס אולי התנגדה להתנתקות אך הם נמנעו כזכור לי בהצבעה.ואגב ש"ס היא מפלגה שמאלנית משום שזו סיעה שהמנהיג הרוחני שלה פרסם לפני שנים פסק-דין, הדוגל במוצהר בהחזרת שטחים והוא מעולם לא חזר בו מכך. זו סיעה שהייתה שושבינה מרכזית באישור הסכם אוסלו ובואו לעולם. זו סיעה שאך ורק מפאת קונסטלציה פוליטית לא תמכה בהינתקות, אך היא ומנהיגיה הכריזו ומכריזים, השכם והערב, כי עמדתם העקרונית הדוגלת בהחזרת שטחים תקפה לחלוטין אם וכאשר יהיה הסכם. 3-אני אומנם ימנית כלכלית,אך אני שמאלני ביטחוני כמוך 4-הייתי רוצה שישראל ביתנו תיהיה בממשלה בעיקר למען יציבות הקואליצייה 5-ש"ס ויהודות התורה הרסו את המדינה והממשלה,אך אל תשכח שהאשמים הם חילוניים! 1-לש"ס וליהודות התורה,זכות לגיטימית לדרוש תקציבים בעבור בוחריה ורעיונותיה 2-החילוניים אשמים שהמשיכו להעביר כסף למפלגות החרדיות.לולאיי העברת כספים מצד החילוניים התופעה של המפלגות החרדיות לא הייתה קיימת.אז לכן האשמה גם מוטלת על חילוניים!

תודה ושלום גם לך

1) קדימה היא פרו חרדית וכן גם העבודה והליכוד פרו חרדיות, שינוי לא פרו חרדית. אם שינוי תגיע לשלטון היא תקים קואליציה חילונית, אני לא יודע אם הממשלה תהיה שמאלנית או ימנית או אוי אחדות עם הליכוד והעבודה. מה שכן שינוי תקים ממשלה חילונית ולכן לא נעביר כספים לחרדים. 2) ש"ס התנגדה להתנתקות יהדות התורה נמנעו אני בטוח בזה, באמת ש"ס חשבו להצביע בעד אבל בסוף הצביעו נגד. ש"ס שמאלנית, אבל עדיין אני לא סובל אותם. 3) אתה שמאלני בטחונית וימני כלכלית, אני מער שאחרי שקדימה תתפרק תבחר בשינוי. 4) אני מבין אותך, באמת היה עדיף שישראל ביתנו תשאר למען יציבות הקואליציה. למרות שעכשיו הקואליציה נמצאת באותו מצב שהייתה כשממשלה הוקמה. 5) ש"ס ויהדות התורה הרסו את המדינה כשיש 18 מנדטים החילונים רודפים אחריהם, זאת אשמת העבודה, הליכוד וקדימה שרודפות אחר החרדים

timeless1

New member
האמת היא .. שאתה צודק.

החילונים באמת אשמים שהם פיירים ואשר ממשיכים להצביע בדיוק לאותם מפלגות אשר מכורות אותם ואת עתידם למען המשך שמירת הישבן של אותם פוליטיקאים צמודים היטב היטב לכסאות.

adiavn

New member
שאשלח לך בפרטי את מספר חשבון הבנק שלי?

כי אם אתה מוכן לתרום כסף, אשמח לקבל קצת. הכסף שש"ס מקבלת מגיע מהמיסים אותם אתה משלם. ובנוגע להסכמים מדיניים, ש"ס כבר הראתה שככל שהאגו שלהם גדל הם מוכנים גם לטרפד את זה.

מצד אחד זה טוב, מצד שני זה רע.

הצד הטוב הוא שש"ס, שלמרות שאני סבור שהיא עושה זאת כדאגה לציבור הבוחרים שלה בלבד, משתייכת למחנה החברתי ותומכת בחוקים חברתיים, מה שמגדיל ומחזק את המחנה החברתי בקואליציה. צריך גם לזכור שבזכות אלי ישי שונתה תוכנית ויסקונסין האנטי-חברתית, והיום למרות שאני עדיין מתנגד לה נחרצות ורואה בה אסון חברתי לאומי, כבר לא מתנים את הבונוס לחברות המפעילות את התוכנית במחיקת כמה שיותר מקבלי קצבאות מרשימת מקבלי הקצבאות בישראל, כי אם מתנים את הבונוס במציאת מקומות עבודה הוגנים לכמה שיותר מהמשתתפים בתוכנית הזאת. כמו גם הוצאת כל האוכלוסייה הזכאית להבטחת הכנסה מעל גיל 45 מההתחייבות להשתתף בעל כורחה באסון ויסקונסין, אלא אם כן הן בוחרים להשתתף בה מיוזמתם ומבלי שאף אחד יכפה זאת עליהם, שזה דבר טוב ומבורך לכשעצמו. מאידך, בגלל ש"ס, יצאו ויוצאים חוקים אנטי-דמוקרטיים, נוסח חוק הגבלת האינטרנט, שרק מפלגה חרדית נוסח ש"ס יכולה להעלות בכלל לסדר היום כזה חוק איפנטילי ואנטי-דמוקרטי ממדרגה ראשונה.

vinney

Well-known member
וואו... בקדימה מפחדים משינוי?

אז עוד לא עבדה תקוותנו!!!

dirty boots

New member
באמת?

אם ש"ס ימשיכו ללקק את התחת, השנאה אליהם בקרב הימנים תגבר וכך הם יפלו בבחירות? אתה בטוח? (ציבור המצביעים של ש"ס הוא לא בהכרח ציבור המצביעים בקרב הימין הדתי או הימין בכלל, ולכן לא ברור מה ההיגיון פה).

למעלה