זה לא כ"ך קשור לפורום אבל....

זה לא כ"ך קשור לפורום אבל....

אני צריכה עזרה! יש לי ידיד (או לפחות היה) שלאחרונה ממש ממש מציק לי. להלן הפירוט: בשיעור תיאטרון הוא עבר לשבת לידי (חד-פעמי) והתחיל למחוץ אותי ולעלות עליי! :-O... (ועוד יובל אמרה: העם עם ___, המ"י) בהפסקה אני ישבתי על הספות (בערך...) שליד חדרי מדעים והוא בא והתיישב עליי! והיום זה היה ממש ממש מוזר! הלכתי לכיתה שלו בשביל לדבר עם חברות שלי, והוא בא והכניס לי מחברת בראש... ואח"כ רציתי לתת לו כאפה אז הוא החזיק לי ת'יד והתחיל "לנשק" אותה בכאילו! וזה עוד לא מספיק, אח"כ הוא השכיב אותי על השולחן! והוא הוריד לי את הקוקיה וליקק אותה!!!!!!!!! יובליש לי בקשה אלייך: בבקשה אל תדברי איתו (ואת יודעת מי זה!) על מה שכתבתי כאן... אני פשוט לא יודעת כבר מה לעשות! תודה למי שקרא/ה

dannyshadow

New member
אה?

זה נראה שילוב של אלכוהול\ מוגבלות\ אובססיה.. חח לא הבנתי הוא השתגע או שהוא תמיד ככה? חחח

חח סכלו תמונות משגעות ....

וגם מצחיקות אני מתה על פלוריסיינטה ----) תיכנסו לקובץ

אה...

הוא היה בסדר קודם... ואז קרה איזהשו סיפור... אני מעדיפה לא להיכנס לפרטים.. מה שמשנה זה שהוא ממש ממש מציק לי! ולא אכפת לי אם הוא אוהב אותי/לא. אני פשוט לא יודעת איך להפסיק את זה... זה כבר ממש התחיל להרגיז!

תשאלי אותו למה הוא מתנהג ככה?

ותשאלי אותו אם הוא מאוהב בך ואז אולי תיהיו ביחד ( אם את רוצה אותו)

תשובה...

אי אפשר כבר לשאול אותו! הוא נהיה ממש מגעיל ומוזר... אני מפחדת כבר ללכת לחברות שלי (שבכיתה שלו) בגללו!

למעלה