זה מה שקורה שמטפלים בהם, לא למדו את הלקח מסינוואר?

משתפרת1

Well-known member
הנוהל הוא שאנחנו מטפלים במחבלים. גם המחבל הרוצח שפיגע אתמול בחדרה הובא לטיפול בבית החולים אחרי שנוטרל.
לא נכנסת לשאלה למה לטפל במחבלים, זו מדיניות. מה שחובה זה להכניס נוהל שמחבל, ודאי כזה שנלכד תוך נסיון פיגוע, חייב להיות אזוק בידיו וברגליו, כשידיו מאחורי הגב, כך שלא יהיה סיכוי לחטיפת נשק או בהמשך מכשור רפואי (מחטים, סקלפל, מספרים וכו׳).

Harrington

Well-known member
מנהל
הנוהל הוא שאנחנו מטפלים במחבלים. גם המחבל הרוצח שפיגע אתמול בחדרה הובא לטיפול בבית החולים אחרי שנוטרל.
לא נכנסת לשאלה למה לטפל במחבלים, זו מדיניות. מה שחובה זה להכניס נוהל שמחבל, ודאי כזה שנלכד תוך נסיון פיגוע, חייב להיות אזוק בידיו וברגליו, כשידיו מאחורי הגב, כך שלא יהיה סיכוי לחטיפת נשק או בהמשך מכשור רפואי (מחטים, סקלפל, מספרים וכו׳).
הרופאים בחדרי המיון בדרך כלל מסרבים למה את מציעה.

אבי בן 1231

Well-known member
אף רופא לא יסכים לטפל במחבל אזוק!!
אך, לדעתי,
זכותו ואף חובתו לסרב לטפל במחבל!!
מה גם שהטיפול הוא על חשבון משלם המסים הישראלי.
בי סרבו לטפל בבית חולים אסותא אשדוד לאחר שהותקפתי ע"י איש ביטחון של בית החולים
שפצע אותי קשות בשתי זרועותיי וזאת בגלל שלא היו בידי הפניה והתחייבות!!

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אף רופא לא יסכים לטפל במחבל אזוק!!
אך, לדעתי,
זכותו ואף חובתו לסרב לטפל במחבל!!
מה גם שהטיפול הוא על חשבון משלם המסים הישראלי.
בי סרבו לטפל בבית חולים אסותא אשדוד לאחר שהותקפתי ע"י איש ביטחון של בית החולים
שפצע אותי קשות בשתי זרועותיי וזאת בגלל שלא היו בידי הפניה והתחייבות!!
למחבל המגיע מזירת פשע לבית חולים יש זכות של פצוע.
לצערנו זכות יותר מפציינט המגיע ללא התחייבות.
מה שלא מובן לי, מדוע לא החתימו אותך על תשלום?

מספר פעמים הגעתי ללא התחיבות, וללא הפניה, התבקשתי לחתום על תשלום, או לחלופין לדאוג לטופס 17.
ופעם אחת לא היה אפשרות לשלם, (מכון פרטי) הם עובדים רק מול קופות החולים, התקשרתי למוקד חירום, ומיד סידרו לי טופס 17.

לידע כללי בכל בית חולים יש סניפים של קופות חולים, וניתן לבקש הפניה וטופס 17.

Harrington

Well-known member
מנהל

מספר פעמים הגעתי ללא התחיבות, וללא הפניה, התבקשתי לחתום על תשלום, או לחלופין לדאוג לטופס 17.
ופעם אחת לא היה אפשרות לשלם, (מכון פרטי) הם עובדים רק מול קופות החולים, התקשרתי למוקד חירום, ומיד סידרו לי טופס 17.

המדינה משלמת במקרים כאלו ופורמלית לפחות, אמורה לקצץ הוצאות אלו מהתקציבים שהיא מעבירה לרש"פ בהמשך.

אבי בן 1231

Well-known member

אני הייתי זב דם!!
בספרד בחיים לא היה קורה דבר כזה!!!

פולגאר

Well-known member
אל דאגה, הוא עוד יקבל פרס נובל כפי שהכתבה שצרפת בתגובה #12 שלך הראתה, כך שזה כבוד שטיפלנו בו ;)

שמלת תחרה1

Well-known member
לא להאמן😡🥵
הטרלה בינלאומית - הצעה ישראלית: פרס נובל לשלום לסינוואר
בתגובה למועמדות ההזויה של אונר"א, הציעו בתנועת רגבים את מנהיג חמאס בעזה, את ארגון הטרור בוקו חראם והמחנות לחינוך מחדש בסין • "ארגונים מובילים עולמיים במיזוג בין חינוך, רווחה, וטרור – כל אחד בדרכו הייחודית"

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא כבר לא יקבל פרס נובל לשלום, כי עפ"י הפורמט שנקבע, מת לא יכול לקבל את הפרס |נחמה|
אגב, היה על זה סדרה ישראלית (שטוקהולם) עם השחקנים של זהו זה (דב גליקמן, גידי גוב ושלמה בראבא) וקרובים קרובים (תיקי דיין וליאורה ריבלין).

משתפרת1

Well-known member
אז מהסיפור של סינואר, מעצרו והטיפול בו: היו בידי שב"ס ומז"פ DNA של המתועב, צילומי CT ראש וצילומי שיניים, מה שהביא לזיהוי וודאי (לא רק ע"י השוואת תמונות) שלו.

למעלה