זה מה שקורה

Hao Asakura

New member
זה מה שקורה

שחולת נפש כמוני נמצאת בלי חגורה דברים שקניתי החודש! קומי צ'אן: LAST ANGEL CD+DVD LOVE & HONEY CD COME WITH ME CALNDER 2009 אלאן: Ashita e no Sanka CD+DVD Hitotsu CD+DVD Natsukashii Mirai - longing future CD+DVD Sora Uta CD+DVD Tagemi No Kaze CD+DVD Red Cliff - Shin-Sen CD+DVD Megumi no Ame CD+DVD איו: UNITE NEVER EVER HEAVEN CAROLS INSPIRE Glitter/Fated Talkin' 2 myself Blue Bird STEP you/ is this LOVE? Fairyland PRE ORDER Kuu - Stay with me CD\ CD+DVD Ayu- Green\Days CD+DVD Day\Green CD+DVD אייה....>: אבל ליבי שמייח ומאושר!

nadav1232

New member
ס.O.. הרבה! O:

היום אני גונב לך את זה מהבית >.>"........ תתחדשי על הכל! D: *מחכה לתמונה*...

RaVeN IYI

New member
א-אתה לא נורמלי ;_;;

שמן, את כל המשכורת שלך אתה מבזבז על זה! XD

RaVeN IYI

New member
היי, אני איכות, בייב. :)

ועל איכות משלמים~

יוווו מטורפת!!! איזה כיף לך!!!

גם אני רוצה, אפילו שאני רוצה לשרוף את הסינגל החדש של קומי!! תתחדשי!! ותעלי תמונה וזה. =)

Hao Asakura

New member
תודה D:

הסינגל החדש של קומי זוועה $#%@#%# אבללללללללללל ....יש פוסטרים D:

ayumi3000

New member
ס_ס

הארנק שלך עוד חיי!? את צריכה רסן!! XD יש לך מלאאאא סינגלים שווים היחיד שיש לי מכל הרשימה (או הסינגל היחידי שיש לי בכלל) זה CAROLS!!!! תעלי תמונה/תמונות! ^___^

Hao Asakura

New member
הנה~

לא התעצלתי, נדיר~ ושכחתי, קניתי את האלבומים האחרונים שנשארו לי כדי להשלים 9 אלבומים של איו 3333333>

fluttering

New member
את לא שפויה במיוחד, אה?

הפוסטר ההוא ממש יפה!!! אגב, אני חייבת להודות שAMAI WANA שיר מעולה והוא קצת נדבק לי בזמן האחרון. ):

Hao Asakura

New member
ממתי אני שפויה?

אמאי וואנא זה שיר ממש טוב...מוזר שהיא לא שרה אותו בסיבוב ההופעות של KINGDOM

ayumi3000

New member
איזה כיף לך!!!

גם אני רוצה את כל זה (חוץ ממה שכבר שיש לי)! יש לך את ...I am, RAINBOW ו - A Song for xx !!!!!!!! אני עוד צריך להשיג אותם!!! לי יש את כל האחרים שיש אצלך ואת A BEST ושני ה -A BEST 2! ו - A BALLADS (תודות למישהו כאן^^) לשנינו אין את Memorial address, את לא מתכוונת להשיג? זה מיני אלבום מדהים! אני בהחלט אזמין אותו !! מגניבה התמונה מהלוח שנה של קומי!! XD

Hao Asakura

New member
תודה D:

בעזרת השם תשיג DDD: אני אשמח בשבילך! ובטח שאני הולכת לקנות את MEMORIAL ADDRESS אחד השירים הכי מדהימים שלה. את כל הבסט שלה אני דוחה לסוף...כי הם לא כל כך מחדשים משהו, הם ממש טובים אבל הם יכולים לחכות!

איזה יופי.. =)

אני רואה שגם את הזמנת את LOVE & HONEY בגרסת ה-CD בלבד.... נכון העטיפה של זה פשוט מהממת? גם הלוח שנה נראה ממש מגניב!! בכל אופן, תתחדשי ותהני!! =)

למעלה