זה נורא לראות את 2 בלי לראות את 1?

PinkyRaSta

New member
זה נורא לראות את 2 בלי לראות את 1?

אם אני אקח מישי לראות איתי את שודדי הקאריביים2 והיא לא ראתה את 1 היא תבין? היא תהנה?

gil38

New member
לא

לא ניראה לי..... לפני שהלכתי לראות את 2ראיתי עוד הפעם את 1 כדי שיזכיר לי.. ואני חושבת שאם לא הייתי מכירה את 1 אז לא הייתי מבינה את הסרט... העלילה\דמויות... אז לפי דעתי זה חשוב..... מקווה שעזרתי

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifחהחהחה

[Bless your soulllllllllllllllll. נהנהנה נהההההההההההההה. אהמ.] לא נראה לי שאני אי פעם אצטרך לראות את הסרט הזה עוד פעם כדי להיזכר. חהחה. אני יודעת אותו בעל פה. |חורץ לשון| "And where is dear William?" "Will...!" "ELIZABETH!" "WILL!!!" "ELIZABETH....!!!" "WILL..." "MONKEY!!!!" .......... "Why thankyou, Jack." ".....You're welcome." "Oh, not you. We named the monkey.... Jack." *manic cackle* "Oh." האהאאהא. [סליחה, נסחפתי. :X]

מיטל101

New member
את פשוט גדולה!!!../images/Emo24.gif

אני חולה עלייך... זה משפט ענק..זה עם הקוף... אני גם איתך שזוכרת את כל הסרט בעל פה

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifLOL

כן, זה הקטע האהוב עליי
[זה ועוד איזה מיליון ושניים
] אבל בכולופן, Are we hopeless?
Lol

kittycatbone

New member
אני קראתי

שדי כדאי לראות את הראשון כי ממשיכים שם את הסרט מאותה נקודה שהסרט הראשון נגמר, בלי להסביר מי זה מי מה ולמה. וגם שיש שם בדיחות כאלה בנוגע לדמויות שהיו בסרט הראשון שלא ממש מבינים אם לא ראו את הראשון... שוב, לא ראיתי את השני אז אני לא יודעת עד כמה זה הכרחי, אבל אני מתארת לעצמי שבכל זאת אפשר להינות מהסרט גם בלי לראות את הראשון, אבל בטח הרבה יותר להינות אם כן רואים אותו^^ לדעתי תשבי איתה ותראו את הראשון קודם. זה גם מגניב, גם סרט מעולה ששווה לראות, וגם נחמד לראות לפני שרואים את הסרט שממשיך אותו!

מיטל101

New member
אמ אמ אמ...

לפי מה שקראתי ושמעתי רצוי מאוד מאוד לראות את 1 לפני 2. שמעתי שיש כל מיני בדיחות ודמויות מהסרט הראשון,שמי שלא ראה מן הסתם לא יבין מה קורה שם

NeKoGiRl

New member
כן זה נורא ואיום..=$

סתם.. נראה לי היא חייבת לראות את הראשון כי היא לא תבין כלום..וקראתי שיש דברים שמדברים עליהם מהסרט הקודם..ובלה בלה. אז כן, עדיף [מאוד] שהיא תראה..(!)

VIVIAN3

New member
ממש לא

כמעט חצי מהסרט השני בנוי על הסרט הראשון היא לא תבין כלום!

OrLiTooSh

New member
כנסי ----

אני ראיתי את 2 לפני שראיתי את 1 :] אחי הסביר לי בכללי על הרקע של הסרט :] ודווקא הבנתי מאוד כי אני מבינה ת'עלילה בכללי ,בקיצור זה ממש לא היה נורא לי וזה היה מדהים הסרט!...לכי עם מישהו שראה את ה-1 שיסביר לך בכלליות על כמה דמויות שחשובות :} ואם את מעדיפה בלי כאבי ראש וחוסר הבנה-תראי את 1 לפני :}.

PinkyRaSta

New member
תודה לכולן/ם... ובסוף ../images/Emo210.gif

לא ראינו. חח נראלי אפילו אני אראה עוד פעם את 1 כדי להבין את 2 טוב..

למעלה