זה רק אני או ש... שאלון!!!

mayovdat

New member
זה רק אני או ש... שאלון!!!

זה רק אני או ש..היותנו מכורים לסקס ואלכוהול בגוסיפ גירל עושה אותנו חרמנים בטירוף?! זה רק אני או ש..ג'ני מתלבשת מהמם.. ופעם האחרונה שהיא ברחה היא לבשה כזה בד כמו של שהוא כזה כובע עם פסים ורוד אפור...היה מהמם?! זה רק אני או ש..צ'ייס יוצא יפה רק בסדרה ובפאפרצי הוא לא ממש פטוגני? זה רק אני או ש..אם תסתכלו בסרטים אחוות הג'ינס 1 וREJECTED תשימו לב שלסרינה היה אף עקום והיא עברה כנראה ניתוח אף..? זה רק אני או ש..ג'ני נראית מהמם עם השיער החדש שלה? זה רק אני או ש..נראה כאילו רופוס ולילי מתאימים במציאות? זה רק אני או ש..דן נהייה ממממממש משעמם בעונה הזאת ובהתחלה שניסו להראות כאילו הוא תותח עם בחורות לא עבד להם..? זה רק אני או ש..בתור אביזר צלב יותר יפה ממגן דויד(מה קשור!? חח) זה רק אני או ש..אם מתסכלים ממש טוב אפשר לראות שלונסה יש משהו מציק בפנים, ולא משנה כמה תנסה לגלות מזה לא יעבוד לך? זה רק אני או ש..הקול של אחת שיודעת זה הקול של קריסטין בל(ורוניקה מארס?!) זה רק אני או ש..לילי נהיתה ממש מגניבה בקטע של הצילום בעירום? זה רק אני או ש..איפה האלכוהול והסמים בעונה 2?! זה רק אני או ש..בארט הכי לא קשור בארץ?.. זה רק אני או ש..לבלייר יש מין סנטר כפול או משהו כזה בפנים?.. זה רק אני או ש..צריך לתת לאריק יותר טקסטים?.. זה רק אני או ש..טיפה עצוב לחשוב שזו א סדרה אמיתית?. זה רק אני או ש..לאור העובדה שגם האו.סי מאותו יוצר.. אחת שיודעת יותר טובה?.. ואחד אחרון.. זה רק אני או ש..אמרתי הרבה זה רק אני או ש..?..חחחח סורי על החפירה

למעלה