זה רק נדמה לי..

python 4

New member
זה רק נדמה לי..

או שמאט קלארק
מקבל יותר זמן מסך עכשיו כשהוא מת? הבנאדם חי ונושם במוח המופלא של הטריש, מסתובב בחלומות של שרון באין מפריע - נראה לי שהוא הדמות שהמשיכה להופיע הכי הרבה זמן אחרי המוות שלה. אולי חוץ מפול. לא שאני מתלונן או משהו! להפך - אם אפשר שאיזו דמות (פיליס נניח) תחלום עליו בלי חולצה, או נגיד בצורה קצת יותר אינטימית, או שאולי טריש תדמיין אותו במקלחת או משהו כזה - זה יכול להיות סבבה. וגם ליצור קצת עניין בסדרה שדי מדשדשת לאחרונה. כן קולין, לא קולין - Let's face it - היחידים שמחזיקים כרגע את הסדרה הם הטריש והמאט. אני מקווה שהם לא יעזבו לעולם
כדורים רעים! אל תיקחי אותם, טריש! הם גורמים למאט שלי להעלם! וזה רק נדמה לי, או שראיתי היום את מריסה?
לא ידעתי שהיא עדיין איתנו..

ים כחול

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

חחחחחחחחחחחחח מאט ומריסה הרגת אותי הלילה מה למען השם עושים עם מאריסה ?? פעם הייתה עם דייאן כדי שיהיה למטורפת עם מי לשוחח וכעת ?? עם לין ?? עכשיו ש-מרי ויליאמס עם איזבלה אין ללין אשת שיחה
אז מריסה ממלאה משבצת זו. חושבת עם מי עוד מאריסה תעבוד כדי שיהיה לו\ה עם מי לדבר ... מי הופך להיות בודד ? הממממ מייקל ?? אוטוטו מאריסה תהיה מנקה משרדו של מייקל כדי שתהיה לו אשת שיחה ? אה בעצם יש לו מזכירה הזויה , וקצת מפיליס , וטפונת ממיס שרירים אז לא ... תשארי עם לין אתן מתאימות !!!

למעלה