"זה שיר פרידה..אז בואי רק אמרי שלום.."

JAP Noa

New member
"זה שיר פרידה..אז בואי רק אמרי שלום.."../images/Emo195.gif

טוב, אז אני לא נפרדת לתמיד, ואפילו לא עוזבת את הניהול או משהו, אלא רק זמנית נוטשת אותכם לטובת השכמה ב-5 בבוקר, מדים, מסדרים, מד"סים, ועוד כל מיני דברים משביזים במיוחד. כן כן, גם אני מתגייסת לצבא
בכל מקרה, במהלך היום תצטרף אליי לניהול האחת והיחידה קרן, שבנדיבותה [את מלכה
] הסכימה לעזור לי בזמן שאני אהיה תקועה לי בצריפין
בכל מקרה, היא הייתה פה לפני כולנו ככה שאני מניחה שאין צורך להציג אותה, ותהיו חמודים ואל תעשו לה הרבה עבודה מיותרת! אני אתגעגע אליכם [ואכנס בסופי שבוע באובססיה, ואשמח שאני לא מפסידה פרקים בגלל הכריסמס ברייק!!
], ואם אתם צריכים אותי אז אתם מוזמנים לדבר איתי במסנג'ר או במסרים, אני מבטיחה לענות כשאני אחזור הביתה.

ליאור XX

New member
אני אתגעגע ../images/Emo24.gif

אני אתגעג לחפירות שלך על סיירוס [ברור שכולם אוהבים אותו בסתר אך לא מודים בזה
] ואת תגעגעי לשלי על דן
[חסר לך שלא
] ותתנהגי יפה שתוכלי לצאת ולחפור לנו חחחחח
אני אתגעגע
חיבוק|

Just Freckles

New member
בהצלחהה../images/Emo24.gif

כמו שכבר אמרתי מקודם, אני בטוחה שתהיי חיילת מעולה(ותוכלי לצאת בשבתות וישררר להיכנס לפורום)
בכל מקרה המון בהצלחה, שתהני בתפקיד, ואל תתייאשי מטירונות-שמירות-התרוצצויות לכל מקום

בהצללחחהה..../images/Emo140.gif

המון בהצצללחחהה!!!
אני בטוחה שתהיי חיילת מצטיינת ותייצגי את הפורום בכבוד!..חח
אני כבר מרגישה בטוחה יותר..
אנחנו נתגעגע..

h e n y

New member
חחח צעירונתת

שיהיה המון המוןן בהצלחה!!!!! וטירונות+קורס זה אחד החוויות הכי הכי שיש!!!!!

Robin Sparkles

New member
בהצלחה!!!!../images/Emo24.gif

ואל תשכחי שתמיד (חוץ מהשבועיים האלה...) כשתחזרי הביתה בסופ"ש יחכה לך פרק של גוסיפ

Lauren Cooper

New member
good luck sweety!

תקשיבי, ותקשיבי לי טוב! חחח תתנהגי יפה, קחי את הטירונות בתור חוויה, תתיחסי לזה בתור צחוקים, כי זה לא באמת הצבא, זה סתם משחק, אז תשחקי את המשחק שלהם!... stay out of trouble ובאמת קחי את כל עיניין השירות הצבאי באיזי, זה דבר שאת חייבת לעשות אין לך ברירה, ומכאן יש שתי דרכים: או להינות ממנו, ולהפיק את המירב, או לעשות דווקא ורק לספור ימים לשחרור ואז תגלי שהפסדת הרבה... אז כדאי לך מאד (!) לבחור באפשרות הראשונה, ונתגעגע אלייך המון..
תרגישי הכי חופשי בעולם לבוא אליי בבכי על כמה שצה"ל זה דבר נורא.. חחחחח והכי הכי הכי הכי חשוב!!!!! אל תתקרבי לשק"ם!!! ואל תשמיני בצבא!!!...ומי שיגיד לך שזה לא אפשרי, טועה... כי רק ירדתי במשקל בצבא!!! אוהבת..

RayoDeLuz

New member
האחחח נועה ../images/Emo23.gif

גיווססס קללל ונעיםםם! את חייבת לספר לי חוויות!!!
אוהבתותךךך

LeRanch

New member
שיהיה בהצלחה!!../images/Emo9.gif

בתור אחד שסיים טירונות לפני דקה וחצי ובילה כמה ימים בצריפין - התנאים שלך יהיו סבבה לגמרי
באמת שטירונות זה אחד הדברים הכי כיפיים שיכולים להיות בצבא

JAP Noa

New member
קראתי הכל../images/Emo13.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif

אני אענה לכולכם שיהיה לי כוח אשכרה לפתוח הודעה הודעה, אני מותשת, אבל בכל מקרה אני מתה על כולכם

Keren 104

New member
המון בהצלחה ../images/Emo24.gif

אני מקווה שיהיה לך גיום קל ותוציאי את המיטב מהזמן הזה שאת בצבא

למעלה