זוגיות בנומרולוגיה

מילי1991

New member
זוגיות בנומרולוגיה

נאמרו לי דברים קשים על אדם אותו מאד רציתי (ואף חשבתי שאנחנו סופר-מתאימים)
בנוסף נאמר שאנחנו ממש לא מתאימים ועוד משהו נוסף..(לא משנה מה)
אני מתלבטת איך לקחת את הדברים האלה, בגלל שהיה מידע אחר שהיה כל כך נכון, ואני מתלבטת וחוככת אם בדעתי אם זה אומר משהו גם על היחסים שיכלו להיות בינינו?
גורם לי לחשוב עוד 20 פעם, אם אנחנו בכלל מתאימים (יש מצב גדול שלא)
וכמו שניתן לראות בהרבה מקרים, מה שחושבים לפני חתונה זה לאו דווקא מה שקורה בפועל והרבה פעמים המציאות טופחת לנו על הפנים
זה נכון שיש לי רגש אליו ופינה חמה בלב (הוא מזכיר לי אותי בגיל 18 וחצי שאז הכרנו)
אבל זה גורם לי להיות יותר בוגרת..לחשוב ולהבין אולי שבאמת אנחנו לא מתאימים. וכמובן יש לבחון את הדברים בשיקול דעת מירבי

איך יוצרים מרקם חדש לח ואוהב באהבה

ככול שאנו מתבגרים בעיות ביחסים עם הסובבים הגיעו אלינו כדי שנעבור שינוי, איזה שינוי? אנו לא יודעים.
אך במקום להשתנות התגובה בדיוק הפוכה: אכזבות, ביקורתיות, שיפוטיות והתוצאה תהיה הסתגרות, "השתבללות" והגנות קשיחות שיהיה מאד קשה לחדור אותן.
שימחת החיים והאופטימיות נעלמת מרה שחורה, מרירות ועוינות יתפסו את מקומם. במקום לב חם ואוהב נפגוש לב אבן קר, שביר ונטול רגשות.
אז איך שוברים את לב האבן?

אני מרגיש את גודל האכזבה והפגיעה בכתיבה שלך.
אך במקום לבזבז זמן יקר ולהיכנס ללופ של בלבול ומרה שחורה " אחד אמר כך, שמעתי מהשני כך וכך..."
כדאי ליפנות לקבל עזרה שתמקד את סערת הרגשות, תצייד אותך בכלים חדשים וכך תוכלי לצאת לדרך חדשה במהרה

למעלה