זוג נחמד מבקש עזרה דחופה לחיפוש דירה!

ifraim

New member
זוג נחמד מבקש עזרה דחופה לחיפוש דירה!

אנחנו זוג צעיר המחפש דירה בת 2-3 חדרים במגדל העמק.מסוף חודש אוגוסט. דפנה - האתר שלך מלא באנשים נחמדים נשמח אם מישהו מכם יצור איתנו קשר 054-5383637 או 054-6854233 אפשר גם לענות בפורום. תודה מכל הלב אייזיק ומריה.

dafgol

New member
שלום זוג נחמד וברוכים הבאים ../images/Emo39.gif

ראשית חשוב לי לציין שלא מומלץ ולא רצוי לפרסם מספרי טלפון שלכם מעל גביי הפורום, ואם החלטתם לעשות כך זה על אחריותכם בלבד .( אם תרצו אוכל למחוק את ההודעה ותשכתבו אותה ללא מס' טלפון. אלא פנייה אליכם במסרים ובפורום עצמו ) באיזה איזור אתם מחפשים ? אתם מחפשים לקנות או לשכור? אתם מכירים את מגדל העמק? יש פה את האיזור החדש יותר - שכונת רבין, יש את נוף העמק , יש רסקו , יש את השכונות הותיקות יותר.... מסכימה איתכם, הפורום שלנו מלא באנשים נחמדים
וברוכים הבאים

S r 35

New member
ברוכים הבאים

לא יכולה כל-כך לעזור, כי אני כבר קרוב לעשר שנים מחוץ למגדל העמק. אני אשאל את הורי אם הם יודעים על משהו ... אתם מחפשים דירה לקניה או להשכרה? בעיקרון, נראה לי שעדיף לכם לחפש בשכונות החדשות. אמנם הבתים שם קצת יקרים יותר אבל האוכלוסיה צעירה יותר ונראה לי גם שהעירייה מטפחת יותר את השכונות הללו על פני מגדל העמק הוותיקה. בכל אופן שיהיה
ותישארו איתנו בפורום הנחמד הזה

ברוכים הבאים......./images/Emo24.gif

השאלה מה אתם רוצים? דירה להשכיר? או לקנות דירה?

ifraim

New member
שלום

אנחנו מחפשים דירה להשכרה, אבל לתגובה מאוד קצרה מסוף אוגוסט עד מרץ.

frige

New member
ברוכים הבאים

אנחנו משכירים את שלנו (ברח' דוברת) לפחות עד דצמבר, אח"כ לא יודעים, יכול להיות שהוא ימשיך את החוזה, זו כבר השנה השנייה שלו. בהצלחה וברוכים הבאים. שרית

rotemfiji

New member
אני מכירה דירה שיכולה להתאים לכם בנוף העמק

וכדאי לכם גם לפנות למתווכים במגדל העמק (טלפונים בפרטי), כי יש עכשיו המון דירות להשכרה (אני יודעת, כי אני בעצמי חיפשתי), מלבד זאת- מספיק שתעשו גם סיבוב בשכונות ותמצאו לא מעט שלטים להשכרה. אם תרצו פרטים אשמח לתת לכם בפרטי. רותם

למעלה