זוג צעיר שמעוניין לרכוש דירה בפרוייקט החדש

shean3263

New member
זוג צעיר שמעוניין לרכוש דירה בפרוייקט החדש

שלום, אנו זוג צעיר נשוי שמעוניין לרכוש דירה בפרוייקט החדש בחלומות כפר סבא. הבנתי שיש סוגיה רגישה וחשובה בנוגע לכביש מרכזי שיבנה אשר יעבור ליד השכונה החדשה (פרוייקט הצעירה, חלומות כפר סבא ופסגת הכפר) ליד רח' העפרוני. ישבתי עם נציג המכירות הלא אוביקטיבי כמובן והוא טען שלא יבנה כביש ליד הפרוייקט אלה אולי ליד שכונת גני השרון. אודה לכם לקבלת פרטים נוספים בנושא הזה ועוד נושאים שלא הובאו לידיעתי. תודה

I N K A

New member
באמת????? טוב לשמוע

הכי טוב לברר את התוכנית המדוייקת בעיריה. לאן הוא אמור להוביל בדיוק? אנחנו עוברים מהמרכז ולא כל כך מכירים, אבל קנינו בפרוייקט הזה. משום מה אחרי הכבישים של תל אביב, קשה לי לתאר כביש מרכזי בכפר סבא

Super Chuly

New member
הסבר קצר

רח' העפרוני הוא רחוב בשכונת גני השרון. אני גרה בשכונת גני השרון- ונכון, אנחנו לא היכ מבסוטים בעולם מהשכונה שפתאום צצה לנו ממול במקום השדה השקט והפסטורלי שגדלתי בו, אבל אנ יגם מבינה שהמון זוגות צעירים רוצים לעבור לגור בכפ"ס וצריך לתת להם מקום לחיות בו- זה רק יפתח את העיר יותר- לכן ברוכים הבאים! בנוגע לכביש המרכזי- גם אני שמעתי שיהיה איזה כביש גדול שיקשר לת"א ולשאר המרכז- לא יודעת אם זה יקרה בסוף... ליהי :)

הכביש...

אמור להיות חלק מכביש גישה מרכזי לכביש 6. את יכולה לראות את התוכניות בטאבו....

shean3263

New member
אז את מכירה דבר כזה - ראית את התוכניות?

באיזה רחוב הכביש המרכזי ימשיך לכביש 6? האם דרך רחוב הזמיר או עפרוני אולי?

כשאני הייתי בעירייה לפני שנתיים

זה היה דרך רחוב הזמיר. גם זוג חברים שלנו, שקנה בחלומות, בירר ונאמר להם שזה ברחוב הזמיר.

shean3263

New member
באמת...אני בשוק

תודה קודם כל! נציג המכירות חזר ואמר שוב ושוב שלא היה כביש כזה ליד הפרוייקט ובייחוד לא ברחוב הזמיר... הוא אמר אחרי העפרוני זה יהיה אולי -- ממש שקרנים שם! אני באמת אבדוק מכל הכוונים שם. יש שם מגרש ספורט שגם צריך לשים לב אליו נכון? בונים אותו ממש באמצע הפרוייקט מכירה?

סדר בדברים...

עד כמה שאני יודעת (ואולי אני טועה) אחרי רחוב העפרוני בא רח' הזמיר. נציגי מכירות לא מספרים את האמת בדר"כ. בשביל זה הולכים לעירייה. לגבי מגרש ספורט- אני לא יודעת, לא כל כך נשמע לי הגיוני כי יש את הקאנטרי והספורטק 2 דקות מכאן, אבל כן צריך להיות אזור ירוק בין הבתים של הזוגות הצעירים לבין חלומות (משהו כזה). דרך אגב, את התוכניות הכלליות את יכולה גם להוריד מהאתר של עיריית כפ"ס. בהצלחה. יעל

shean3263

New member
תודה- את יכולה לכוון אותי בבקשה איך אני מוריד

מורידה את התוכניות מהאתר? חיפשתי..... תודה רבה

I N K A

New member
יהיה מגרש טניס

איפה שיושבים היום הצריפים של משרדי המכירות, אמורים להיות מגרשי טניס בסיום הבנייה. אין לי מושג מה ההיגיון בזה אם יש את הקאנטרי, אולי זה למי שלא רוצה לעשות מנוי. לגבי הכביש, אני דווקא מרוצה אם תהיה גישה מקרוב למרכז. למה לנסוע עד לצד שני כדי לצאת לכביש הראשי? לי זה נראה נוח, אולי כי אני באה מאיזור מרכזי והומה אז זה לא מרגש אותי. באמצע הפרוייקט יהיה גן שעשועים, גן ילדים עירוני, ויש עוד שני מבנים ציבוריים שלא ברור אם יהיו בית כנסת, בית אבות וכד'... (אולי היום ידוע ואני לא מעודכנת). בנוסף יהיה מרכז מסחרי קטן שלא מובן לי מה יהיה בו, כי יש הכל בסביבה לפי מה שראיתי. אולי איזה סופר פארם קרוב יוכל להועיל שם.

למעלה