זוכים בחרוזים לחג ב-

זוכים בחרוזים לחג ב-../images/Emo43.gif

תחרות שילובי האוכל המוזרים: שלב ההצבעות לאחר שגולשות פורום הריון מרובה עוברים שיתפו אותנו בשילובי האוכל המצחיקים, המזעזעים והמוזרים שלהן, הגיע הזמן להצביע עבור ההריונית בעלת החשקים המקוריים ביותר - ולקבוע מי תזכה בפרס שווה: http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spid=5492
רוצות מתנה לחג מסברובסקי? ראש השנה כבר נמצא בפתח וזה הזמן להפשיל שרוולים, להפעיל את הראש וליצור עבודות ברוח השנה החדשה הבאה עלינו לטובה! העלו לפורום אומנות בחרוזים עבודות חריזה שיצרתם לכבוד החג ואולי תהיו בין הזוכים בשוברים יקרי ערך לקנייה בחנות ילון בתל אביב: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1479&MessageId=155797170
לראש השנה, דף הבית הראשון שלי מאחל לכל הגולשים שנה טובה מלאה שירים, סיפורים, משחקים ודפי צביעה. חג שמח ומלא הנאה
http://www.myfirsthomepage.co.il/hagim/roshhshana.htm

spoop

New member
נצל"ש-רוצה ללכת למופע במצדה, צריכה עזרה

זאת פעם ראשונה שאני הולכת למצדה ולאיזשהוא מופע זריחה שם, אז אני צריכה שתסבירו לי פחות יותר איך זה הולך: 1.כתוב פתיחת שערים ב1:30, אבל המופע מתחיל ב3:30. מה עושים בשעתיים האלה? 2. "עליה לרכבל ב1:30", המופע בשמים?? מה זאת אומרת עליה לרכבל? זאת הדרך להגיע למקום המופע? 3. יש לשם איזשהיא תחבורה ציבורית? איך מגיעים אנשים ללא רכב פרטי? 4. יש לי קוד הנחה מלאומי באזר 1+1 ב-185. הכרטיסים אוזלים? כדאי למהר לקנות? תודה!

SnapDragon

New member
קצת תשובות

1. פתיחת השערים היא אכן ב-1:30, ועד תחילת המופע בעיקר תופסים מקום ומעבירים את הזמן. יש מתחם של בר בקרבת מקום וגם דוכני אוכל בקטנה (נקניקיה בלחמניה, קרפ שוקולד וכו'), אם יעזור לך להעביר את הזמן. בעיקרון, אם לא משנה לך איפה תשבי - את יכולה פשוט להגיע יותר מאוחר. 2. מכיוון שההופעה מתקיימת למרגלות המצדה, צריך כמובן להגיע לשם! לשם כך הרכבל (וזה כלול במחיר הכרטיס, לפי הבנתי). רק לתחבורה ציבורית מסודרת יש גישה עד לחניון עצמו שקרוב יחסית למתחם ההופעה. אם את מגיעה ברכב פרטי, יש לך הנחיות איפה בדיוק לחנות. 3. בלי רכב פרטי, אין ממש אופציות. ניתן לארגן הסעה מרוכזת (במקרה את מדברת עם הפראיירית שעשתה זאת בשנה שעברה). יש מצב שתתארגן גם השנה אחת כזו, אבל לא בטוח. את מוזמנת לעקוב פה אחר ההתפתחויות. נסי לחפש טרמפים בעמוד שלו בפייסבוק, או פה בפורום. זה בהחלט עובד לפעמים. 4. לא ידוע לי, אבל מן הסתם, כל מבצע מוגבל. עצה שלי - רק אחרי שתבטיחי לעצמך דרך הגעה מסודרת ובטוחה לשם, תזמיני. (מקסימום, אם את לחוצה, תבררי מה מדיניות ביטול ההזמנה דרכם, ואז יכולה להיות לך האופציה לבטל במקרה שתתקעי בסוף...) עד כאן. בקיצור, בהצלחה
(תראו אותי נהייתי מומחית להופעות זריחה
)

מיטלס1

New member
אגב מומחיות

מה הסיכוי שאת מארגנת הסעה גם השנה? ממש אבל ממש בא לי מופע זריחה....

רק שימו לב

שמדובר בהפעה על פסגת המצדה, ולא למרגלות המצדה המשמעות היא שאין גישה דרך ערד אלא חייבים להגיע מסביב, דרך ים המלח.

SnapDragon

New member
לא ברור עדיין.

יש לי טרמפ מובטח, ובכלל חשבתי לעשות טיול באיזור - שנה שעברה עכל מה שרציתי אחרי זה לטפס ולהרחיק על אחד ההרים שם, אבל היו 13 אנשים שחיכו לי מאחור.... אז נראה, עדיין לא החלטתי. אבל גם אם לא אזדקק להסעה, יכול להיות שאארגן אותה. יש לי כבר איש קשר במש-דן + נהג מקסים מקסים ואני מבינה את הצורך. ואז נשאר רק למצוא מישהו שאפשר לסמוך עליו, כזה שיודע לארגן דברים (נגיד, מאהל שלם בעיר שלו
) ושהתברג לאחרונה במשרת הפקה...(ספרי לי על זה!) אז נראה. בינתיים, יש זמן. אבל חושבים על זה. (יכולה להגניב פה וידוי, בשושו ובינות לקירות המוגנים של הסוגריים, שפתאום, גם כי אמיר לא יהיה וגם כי כמו מצדה שעברה בחיים לא יהיה, אז...כבר לא יודעת אם בא לי?
)

למה זה כזה וידוי מבוייש?

לי לחלוטין לא בא על הופעת זריחה במצדה. איכשהו במשוואת הפחד מאכזבה, ככל שנוסעים יותר רחוק ויותר מאוחר הכף נוטה לכיוון של לוותר על זה.

dina85

New member
מחפשת מישהו שיש לו לאומי באזר ויעשה איתי 1+1

על ההופעה במצדה. מי שרלוונטי לגביו- אשמח למסר אישי. יום טוב!

למעלה