זוכים במוצרי איפור שווים ב-

זוכים במוצרי איפור שווים ב-../images/Emo43.gif

לכבוד פורים: זוכים במוצרי איפור שווים פורום איפור וציור גוף בתפוז בשיתוף פליקס שטיין מזמינים אתכם להשוויץ באיפורי הפורים שלכם ואולי לזכות בפרסים מדהימים. העלו תמונה של איפור פנים וגוף שיצרתם לכבוד פורים - ואולי תזכו בערכת Felix Shtein essence of beauty בשווי אלפי שקלים! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=413&MessageId=150597835

קן קן

New member
../images/Emo32.gif השבוע בקן 20.3-26.3

פורים שמח לכולן! לחיי סופ"ש של שתייה, צחוקים וחיוכים עד דלא ידע! היכונו לפתיחת קבוצת הכדורסל של הקן בחודש אפריל! פרטים נוספים בשבוע הבא.. חפשו אותנו במייל [email protected] דף הפייסבוק של הקן פעילויות השבוע: התחפושת הזו היא אני – 22.3 יום שלישי 20:00, במרכז הגאה. המסכה בה בחרתי להציג את העצמי השברירי שלי לעיני העולם. דיון רציני ברוח פורימית בשאלות הבניית הזהות אישית - עד-דלא-ידעתי-מי-אני- בכלל, על המסכות והתחפושות העושות את האני היום יומי שלנו. יש להגיע הלומות יין. דמי השתתפות: 10 ש״ח. פעילויות קבועות: מתפלספות, קבוצת דיון בפסיכולוגיה – כל יום שני, 20:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. כל שבוע נדון בחוקר ונושא אחר. דמי השתתפות: 10 ש"ח. תורה נביאות כתובות, קבוצת לימודי תנ״ך – בכל יום רביעי, 20:00, המרכז הגאה בגן-מאיר. קריאה בתנ"ך באווירה פתוחה וליברלית, עם דגש על דמויות הנשים התנ"כיות. דמי השתתפות: 10 ש"ח. אירועי חודש מרץ בקן

למעלה