זוכים בצילום סטודיו מקצועי ב
|תפוז|

ellendili

New member
אני לא מסכימה

נו מה פתאום!!
אין מצב.
נכון?
בבקשה תגידו שנכון...

עדושית

New member
לא נו.

הוא אומר שם "אז זה לא היה חלום".
יו נואו, מרוב שהוא חלם על זה

עדושית

New member
האע!!

אומייגד!
מה הטעות הכי גדולה מה?
כבר התחלנו?!
יש לי לב חלש!

וריק!
|נמס|

shirush3

New member
כמה פעמים ראיתי אותו

השיער שלה בפרומו...אחד המשעשעים

shirabira3

New member
ספויילרים וחצי ספויילרים לעונה 5. אין לי מושג

איך מסמנים... עמכן הסליחה.

1
2
3

בכל אופן מכל הבאז והדיבורים וה"עדויות" של האנשים שכבר צפו בפרק הראשון נראה שהולכת להיות עונה מעולה עם דגש קצת יותר גדול על הכיף, כמו שהיה בעונה השלישית שהייתה כנראה העונה הכי טובה עד כה בעיני.

אני חייבת לציין שלמעט בושתי אני מאוד אוהבת את הסדרה הזו. למעשה זו פעם ראשונה שאני נהיית מעורבת בסדרת טלוויזיה ברמה בה אני מחפשת מידע עליה ולא רק צופה בה. בייחוד שלא מדובר בסדרה בסגנון ה"רגיל" שלי בכלל. ככה זה שמזדקנים.

בהצלחה לפורום, נחמד שיש עם מי לשתף את הטירוף הספציפי הזה. שמתי לב שהוא מאפיין אנשים רבים ברחבי העולם ואני יכולה לשייך אותו רק לכימיה המטורפת בין "בקט" ל"קאסל" שמעוררת אצלנו את היצר הרומנטי שלנו אבל באוברדרייב...

עדושית

New member
תודה על הפרסום.

וברוכה הבאה.
את מוזמנת לספר לנו קצת על עצמך בשרשור היכרות.

רק להבא - נא לשרשר למקום המתאים ולא לפתוח הודעה חדשה.

shirabira3

New member
אין בעיה

אשמח אם תפרטי על כך. מה זה אומר במקום המתאים ואיך "משרשרים" הודעה.

pennylane11

New member
הסבר קצר-

לשרשר זה להגיב. להודעה הראשית וקובץ התגובות אחריה קוראים שרשור, ולשרשר נהיה פועל מזה- להגיב להודעה זה לשרשר אליה.
לכן, יש מקומות מתאימים לשרשר- אם יש לך ספוילרים לעונה החמישית, את יותר ממוזמנת לשרשר אותם לשרשור ספוילרים קיים, במיוחד כשהוא כל כך בולט.
אם אין בדף הראשון שרשור ספוילרים אני מניחה שאת יכולה לבדוק- אם יש לו יום קבוע ואת רואה שהוא צריך לצאת באותו הערב, את יכולה לחכות, ואם את רואה שיש עוד הרבה זמן את יכולה לשלוח הודעה לאחראית ספוילרים ולשאול, ומקסימום לפתוח הודעה חדשה אם את לא בטוחה והדר תשרשר אותה למקום הנכון. רק דעי שמערכת הניהול מסובכת ומעצבנת, ולשרשר הודעה למקום זה סיפור, אז נסי כמה שאפשר לשרשר את ההודעות שלך למקום הנכון כדי למנוע את אי הסדר ואת אי הנעימות.

עדושית

New member
מלכה שכמותך!

אני צריכה לטגלן את זה ולהפנות לשם אנשים שלא יודעים איך לשרשר

עדושית

New member
מעין כיסתה את זה די יפה

אבל בגדול - פשוט להוסיף תגובה לתגובה קיימת באותו הנושא.
כדי למנוע ריבוי שרשורים והודעות באותו נושא,
שיהיה יותר נעים לעין

את מוזמנת להתפקד ולספר לנו על עצמך בשרשור היכרות ולספר לנו מה חשבת על העונה הראשונה בשרשור שלה.

ERonny

New member
ספרים, רבותיי,ספרים

האם מישהו קרא פה את שלושת הספרים? אפשר לפתוח על זה דיון באחד הימים

ואם עוד לא קראתם, רוצו להזמין!

pennylane11

New member
יש לי את הראשון,

והוא ממש מעולה. אני מקווה שהבאים טובים כמוהו ושיצא לי לקרוא אותם מתישהו.
זה ממש מבריק כי הכותב מוציא את קאסל כ-זה גאון שזה מזעזע, הוא מוציא אותו הבנאדם הכי חכם שם (חצי אמת) שפותר לבד את כל הקייסים (חצי אמת) וכ"כ רואים שהוא כתב את זה על עצמו... ובתכלס- הדבר הראשון שעשיתי בספר היה להתאכזב שהסצנה שלהם לא בעמוד 105 כמו שהוא הבטיח
אבל הו וול. זה מה יש.

Mrs Brightside

New member
שבת שלום

רציתי להזמין אתכם לפורום מארון 5 בתפוז (שנפתח מחדש),
יש בו עדכונים שבועיים, תמונות, משחקים ושלל פינות..אתם יותר ממוזמנים להכנס ולכתוב..
מקווה לראות אתכם שם

קישור לפורום

למעלה