זוכרים את פרויקט איכות הסביבה

זוכרים את פרויקט איכות הסביבה

שסיפרתי עליו, מה כל בית נוער עשה וכו'. אז נחשו איזה בית נוער זכה? זה שאני מדריך בו! = לזרוס (עלייה) אז ככה מה שבית הנוער שלי עשה. (בגלל שאני זה שהציג את כל מה שעשינו לפני שופטים אז אני יכול לדקלם את זה עכשיו (אמיר תוסיף תמונה:p) לקחנו את הפרויטק הזה כתהליך שהחל מחודש פברואר שבו התחלנו להעביר פעולות על איכות הסביבה, חשיבות המים בישראל וכו'. בנוסף בטו בשבט ערכנו פעילות של נטיעות. בחודש מאי ישבנו ועידה של רכזי בית הנוער, המד"צים ועוד קבוצת מתנדבים בשכונה וחשבנו איך לשפר את השכונה עצמה. הוחלט להתמקד ב2 מוקדים: בתוך בית הנוער ומחוץ לו. התקיים הפנינג של איכות הסביבה שבו אספנו עם החניכים פסולת מסביבת בית הנוער ועשינו בו שימוש חוזר (שעוני חול, שלטים לדלת, אגרטלים וכל רעיון מקורי אחר שלהם) בתוך בית הנוער הוקמה גינה קהילתית, הוכנו תשתיות לפינת ישיבה חדשה, עוד פרחים ושטילים וכו'. צבענו את ארונות החשמל. מחוץ לבית הנוער יחד עם כל הילדים וההורים ונערים וכל מי שרק רצה לבוא ולעזור צבענו את אבני הבטון שהיו אפורים וכעת צבעוניים של גן ציבורי במטרה להכניס לו צבע וחיים. דבר נוסף הוא הקיר הצבוע שהמד"צים עשו על קיר המקלט שמול סבינו. אם תעברו בסביבה, תדעו שזה אנחנו.

למעלה