זוסמאן

Jah 3

New member
זוסמאן

אפשר את עזרתך בתוכנה פרוטי? אני לא מצליח להשתמש בה...

Carcass

New member
מה אתה צריך בדיוק בפרוטי לופס?

אני עובד איתה כבר איזה 5 שנים...

Jah 3

New member
אני פשוט הורדתי אותה

ואני לא מבין איך להשתמש בה...

Jah 3

New member
ווא ווא ווא למה לצעוק?

הבנתי, אני אפנה במסרים.

K C

New member
הלקיסיקון של בת ים התפתח בארץ

בואנה, מה'תם...

כשאני אצעק אתה תשמע חבוב...

זה רק היה הטון הסמכותי. ועכשיו ברצינות, לא מדברת אישית עלייך אבל - כמה פעמים אפשר לכתוב ולהסביר את החוקים?! קצת היגיון, יש בתפוז אחלה מערכת מסרים ויש דברים שאני בתור גולשת ועוד כמוני לא מעוניינים לראות על גבי הפורום. לא לקחת יותר מדי קשה...

מה 'תם רוצים? היא צודקת!

חבר'ה אנחנו לא מצנזרים אף אחד פה ולכל אחד יש את המקום להגיד מה שהוא רוצה(עדיף גם שזה יהיה קשור לרגאיי, y'know...), אבל עדיין יש לפורום תקנון עם חוקים פשוטים ולא מסובכים שנועדו לשמור על הפורום ענייני וזורם. מערכת המסרים של תפוז למזלכם, נוחה מאוד ועדיפה על דיאלוגים שלא נועדו לכל העולם או לפחות לחברי הפורום. אז כמו שאני הייתי אומר, Don't feel no way, אל תקחו ללב, זה לא אישי, וזה רק לטובתכם. bless

K C

New member
זה בואנה, לא בונא...

איפה היית בשיעורי לשון?

Jah 3

New member
חחח אני מחיפה לא מבת ים...

הקטיושות שנופלות מסביב עושות מצב רוח מוזר סורי לקחתי בחזרה. מכבד את החוקים של הפורום.

Jah 3

New member
אני יודע לשרשר

אנשים קחו הכל בפרופורציה. הכל היה כאן משאלה תמימה תראו מה החיזבאללה עושים לכם? ואתם עוד דרומיים בעיקר שלא מרגישים את המלחמה, אני תקוע בבית שלי כבר 4 ימים.

bmt29

New member
האמת...

אתה לא... אבל בהתחשב בעובדה שאתה בבית כל הזמן יש לך זמן ללמוד
JB

Jah 3

New member
מה אתם רוצים ממני?

כן אני כן יודע לשרשר, ובכוונה שמתיא ת ההודעה ההיא בסוף. דבר שני, אני משתגע כאן בבית אפילו רגאיי בקושי שומע כבר בגלל המצב... אולי אני אלך להתאוורר בתל אביב קצת הלילה..

../images/Emo24.gif כפרא..

אתה מוזמן לביתי הצנוע בכל שעה ובכל יום! יש מיטה חדשה בת יומיים בחדר אורחים!! יש 24 שעות ביממה, כל ימי השבוע - רגאיי!! יש אוכל טעים של אמא
ואני מאמינה שפחות לחוץ ומפחיד פה מאשר שם
שיהיה ערב רגוע שם בצפון ותישמרו על עצמכם
-כשף!

למעלה