זועם!

Salsero18

New member
זועם!../images/Emo46.gif

אתם יודעים שישנם מרקידים ששמים את הבדיחה הספרדית המגוחכת ביותר ששמעתי (ואני מדבר על האחד והיחיד - שיר הקטשופ) כריקוד שורות? הדבר הזה מרתיח אותי! איזו השפלה!

charmingirl

New member
גל?! אני לא חושבת..

אני הולכת לחוג שלו וכמה אנשים ביקשו ממנו לשים את השיר הזה והוא אמר שהוא לא שם אותו אף פעם..

charmingirl

New member
אני לא הולכת לסהרה.

אבל יש אצלנו פה,בכפ"ס, מועדון ספורט כזה עם כל מיני חוגים אז יש גם סלסה וגל המדריך שלנו. קיצר, היו כמה בנות שביקשו את השיר הזה אבל הוא לא שם אותו בטענה שלא רוקדים אותו או משהו כזה, לא זוכרת. קיצר, שיר דבילי ואם באמת שמים את זה במועדונים- בושה!

charmingirl

New member
כן, נאוטילוס ואני רוקדת בעוד מקומות

הלכתי בחנוכה למסיבת נוער שהייתה (כרגיל- זוועה) והלכתי ביום שלישי למועדון של יניב (טוב, אין לי במיוחד אפשרויות אחרות..
) ברעננה. היה נחמד מאוד..

וואלה?

אז יכולהיות שאני מכיר אותך בעין.. כי אני הולך מדי פעם לרוטב סלסה (ערב נוער) הלה פינייטה אצלי עוד בתכנון.. (עוד לא היה זמן..) איך המועדון??

אני יודע למה את מתכוונת....

אורלי סיפרה לי פעם אחת משהו על השיר הזה שפעם אחת מישהי באה ולימדה אותם אני יודע?!? משהו כזה חחחחחח

Lechko

New member
חחח אוקי... רגע.

אנשי ריקודי השורות.. .:) תסבירו לי מה ההבדל בין השיר הזה לשאר השירים שרוקדים עליהם שורות? שהוא ג´יבריש? ניסיתם לפרש ריקודי שורות אחרים לעברית? או שהבעיה היא שמישהוא בארץ ממציא את הריקוד ולא מישהו ברזילאי? יש הבדל? (חוץ מזה, שהרבה מאוד ריקודים כאלה הומצאו או שונו בארץ) אלכס

i l0ve u

New member
אין קשר לכל מה שאמרת פשוט...

השיר מעצבן ומאוס בטירוף!!!

הבעיה עם השיר הוא שהוא מעצבן

בניגוד לריקודים אחרים שיש להם שירים יפים (לרוב) השיר הזה פשוט מרגיז

חחח בהתחלה מזה אהבתי אותו!!!

ידעתי שהוא יהיה להיט.. אבל אחרי שכולם הכירו אותו... חרשו עליו כל מסיבה כל אירוע כל תחנת רדיו בטלויזיה איפה לא שמו אותו?!? וחלאס כאילו כמה אפשר לשמוע אותו שיר?

CluBeRiT

New member
כמה דברים אליכם-

האמת שהפעם אני חושבת שאלכס צודק, אפילו מאד. אין כל שוני, ולשיר הזה יש ריקוד, שמופיע בקליפ. אולי השיר מעצבן וחוזר על עצמו ומצועצע, אבל זה שיר וזו זכותם של אנשים לרקוד אותו. אישית, לא שמעתי אותו בשום מועדון סלסה, אבל במועדונים אחרים, אחים שלי - כולם רוקדים אותו וקופצים איתו בדיוק כמו כל שיר אחר ואפילו עם יותר ביקוש. כי זה שיר חמוד. על התכלית של השיר הזה הוא להיות קופצני וחמוד! אז מה הבעיה שלכם? שהן מעצבנות? שהשיר חוזר על עצמו? שהוא לא מובן? או אולי שאתם חושבים שהוא לא ברמה כדי להיות במועדון סלסה? יאללה באמת, זה לא אמור להפריע לכם, וזה בכלל טפשי להתעצבן, מה השיר הזה עשה לכם? באמת... אני רוצה לדעת!

זה לא עניין של רמה או משהו כזה

ואין שום בעייה עם זה שאני לא מבינה את המילים. זה פשוט שיר מעצבן, יש שירים שנוצרים שמעצבנים, שהם פשוט לא כיפים לאנשים מסויימים וכל אחד יכול להחליט אם השיר מרגיז אותו או לא. יש גם עוד שירים שהם ריקודי שורות שמעצבנים לדעתי האישית (מגדלנה) ושמים אותם במועדוני סלסה. כששמים את השירים האלו אני פשוט לא רוקדת, ושיר הקטשופ זה דוגמא של שיר מעצבן במיוחד כי לא רק שהוא מרגיז אז גם שמים אותו בכל מקום-סלסה, מועדונים, רדיו, טלוויזיה, וזה מה שהופך אותו למרגיז עוד יותר. לא אמרתי שאין לאנשים זכות לרקוד אותו, פשוט אמרתי שאני אישית לא אוהבת אותו. ו-למה את מתעצבנת?

זהו לא שללנו לאף אחד את הזכות

לרקוד אותו.. פשוט אמרנו את דעתנו.. ושוב אני דווקא חושב שזה שיר חמוד אבל מצד שני ששומעים אותו מרגישים כזה כאילו שומעים שיר מציק זה לא כמו פעם שלא חרשו על השיר אז זה היה כיף לשמוע אותו וזה... אבל... לא יודע איך להסביר..!

למעלה