זיגי מארלי

S t o l a

New member
כרטיסים לזיגי מארלי...

אני מתאר לעצמי שכל מי שקורא בפורום הזה כבר יש לו כרטיס... אבל בכל זאת... בגלל המצב המחורבן הזה.. אני יאלץ לסגור את שבת הבאה (שתהיה השבת השלישית ברציפות שאני יסגור)... ואני הולך להיתקע עם 2 כרטיסים להופעה שלו... התכנית הייתה, אם ההופעה היתה יוצאת באכזיב והיו דופקים לי שבת לסגור... אז נפקדות
אבל גם ככה העבירו אותה אז ירד לי כל החשק... בקיצר, 2 כרטיסים... 160 שקל לכרטיס.... למי שמעוניין... או אולי יודע על מישהו שמעוניין.... 050-3072686 דביר שיהיה סוף שבוע רגוע !!! ותחגגו...!

ditiii

New member
שמעתי שזיגי מקדם אלבום בהופעה, איזה

איזה אלבום הוא מקדם?

ברנס1

New member
מה קורה אם ההופעה של זיגי?

יש שינוים לא הייתי פה הרבה זמן!!

ro am

New member
בנוגע להופעה של זיגי מארלי - עזרה|!

יש לי כרטיס לאכזיב אבל אני לא אוכל להגיע להופעה ברעננה יום חמישי, למי אני יכולה לפנות בנושא? טלפון או אתר אינטרנט של אחד מאנשי ההפקה האחראים על נושא הכרטיסים יהיה נהדר! :) תודה חבר'ה

lithir

New member
ההופעה עברה למקום אחר!!כנס לפרטים

ההופעה תהיה באמפי ברעננה!! כניסה החל מ-17:30 הופעות של כל האומנים שהיו אמורים להופיע באכזיב לפני זיגי, וגם סאונד סיסטמים! ההופעה אוחדה, בעצם כל מי שיש לו כרטיס לבארבי ולאכזיב נכנס לאמפי רעננה תהיה רק הופעה אחת לכולםםםםםםםם והיא תהיה באמפי!! יום חמישי- ה- 27/7/06!! יהיה טובבבבבבבבבבב

sundhri

New member
אני רוצה!!!

יש מצב ענק שחברה שלי מעוניינת בכרטיסים..רלוונטי?.. אם כן,תן לי איזושהי דרך ליצור איתך קשר! תודה:)

yaarasta

New member
מכשפה היפית

בעקרון לא, אבל צרי קשר ונראה מה אפשר לעשות! -יער 054-7667489

"בעקרון לא"? רוצה מכות?!?!?! ../images/Emo4.gif

מאמי מה אתה רוצה שאני יעשה? יחתוך אותי לשניים ולכל חלק יהיה כרטיס?
לא הגיוני לקבל החזר על אחד מהם? או שפשוט אני אמכור אחד מהם וזהו!

Jah 3

New member
מכשפה היפית יקרה.

לפני שאת יוצאת בהתבטאויות כה בוטות כלפי יער(שאם לא ידוע לך אחד מאנשי ההפקה המרכזיים). תביני את זה, להפקה היו חוקים מההתחלה, כאלה שנראים לך צודקים וכאלה שלא. הם מחויבים לעמוד בחוקים שהם קבעו מההתחלה. נכון שזה מרגיז שאת לא יכולה לקבל החזר על אחד מהם, אבל אני בטו במאה אחוז שאם תתקשרי ותדברי עם יער(בנימוס אחותי, קצת כבוד לאחד המארגנים), הוא יעזור לך לצאת מזה בצורה הכי טובה שאפשר. Give Good Vibez And Youll Get Good Vibez

yaarasta

New member
תודה על הייחוס Jah 3

אבל ענייניי בהפקה פחות בצד הארגוני. הצד הארגוני עובד שעות נוספות בשבוע האחרון בכל הקשור בלמצוא מקום חלופי להופעה, לארגן מחדש את התכנית האומנותית שתתאים לזמן ולמיקום, וגם בהתעסקות בהרבה בירוקרטיות, ובעיקר בלשמור על קשר הדוק עם זיגי וההפקה שלו. חשוב להבין שזה לא קל. והמון רספקט מגיע להם על העבודה תחת הלחץ. לצד הפרסומי גם לא קל. אבל מה אומרים what dosn't kill u only makes u stronger לא מעט אנשים בכלל חושבים שההופעה בארץ מבוטלת!! צריכים להעביר לכולם את המסר שההופעה לא בוטלה, אלא רק ואוחדה עם זאת אשר הייתה אמורה להתקיים בבארבי ביום חמישי, וזזה! כולם אופטימיים ומצפים לאחת ההופעות המדירות ביותר, היפות ביותר, והחזקות ביותר של הרגאיי בישראל בשנים האחרונות. ושוב אני מזכיר פה לאנשים: ORIGINAL MARLEY JUNIOR AGO COME TA ISRAEL הפנתם את זה כבר?! BLESS UP -יער

למעלה