זיגי מארלי

yaarasta

New member
את יכולה חמכור אותו למי שבא לך

ויללא, בואי מכות

חח יער.. לא הייתי מציעה לך ../images/Emo122.gif

הבחורה הזו הייתה איתי בתיכון, היא באה מקולומביה והיא אלימה יותר מגבר אלים חח. בקשר לצורת דיבור, אל תשימו לב כל כך זו הצורת דיבור שלה והיא לא התכוונה לפגוע
שיהיה אחלה של יום
-כשף!

yaarasta

New member
אין הנחות לחיילים

היה מבצע ל"חבר" אנשיי קבע וכו' אבל גם הוא הסתיים ב- 10/7 ביחד עם הכרטיסים המוזלים. כיום יש אח ורק כרטיסים במחיר 179 ש"ח

זיגי מארלי

החל מיום שלישי ספיישל שושלת מארלי בפורום עם דגש כמובן על זיגי שמגיע להופיע בארץ עם רעש התותחים הרועמים, להפיץ מסרים של שלום ואחווה... עד אז- שאלות בעניין, יחצונים ומה שלא יהיה אנא שרשרו לכאן. תודה ושבוע טוב

kacha

New member
מחפש כרטיס לזיגי מארלי - יד שנייה

:) המצב הוא שיש לקוחה פוטנציאלית, אך לפני שאנחנו ניגשים אל יחצ"נים מדושני עונג, היינו מעדיפים לרכוש כרטיס ממישהו שנותר עם כרטיסים ביד ועם המכנסיים למטה....ואני די בטוח שיש הרבה כאלה... אז שרשרו הודעתכם לפה או שתתקשרו אלי 089954783 - אני זמין במספר הזה באופן רציף עד יום רביעי. אז שיהיה שבוע טוב לכולם. אלכס.

Nechi Nech

New member
אכן כן.

ואם את לא תתחילי לענות לי באייסיקיו ולשלוח לי כבר את הבלודקלאט תמונות אני לא יודע מה אני אעשה לך... (:)

shir shoshan

New member
שלום, חדשה כאן.

בוקר טוב :) אני חדשה כאן, ואין לי כרטיסים להופעה של זיגי מארלי.. עכשיו , קראתי בוואלה שהורים והילדים שלהם עד גיל 12 יכולים להיכנס חופשי. אז קודם כל זה נכון?! דבר שני, ההופעה היא בדיוק בתאריך יומולדת שלי.. ככה שאני אהיה בת 13 :) אי אפשר לתחמן אותם או משהו ?! חח.. ובלי התיחמונים, חח. האם למישהוו פה נשארו כרטיסים?! פחות או יותר בין איזה סכומים?! תודה

shir shoshan

New member
אנשים..

תתחשבו ..אל תתקעו לי מחירים גבוההים :) בכל זאת היומולדת שלי (:) מחכה להצעוותת טובות...=)

טובא

New member
כרטיסים להופעה את יכולה למצוא אצלי

כי אתמול קבלתי ממש מספר מצומצם של כרטיסים לכבוד השבוע של ההופעה. אתם יכולים לצור קשר דרך המסרים או ב0509090660 טובא

‡ Levo ‡

New member
שאלה בקשר להופעות חימום

מישו יכול לרשום לי את כל האומנים שמחממים את זיגי ? ומה עם אלה שהיו צריכים לחמם בבארבי ?

‡ Levo ‡

New member
ועוד שאלה בקשר להגעה

אני מבאר שבע , אני נוסע לתל אביב באוטובוס (לתחנה המרכזית החדשה) , איך אני מגיע באוטובוס מהתחנה המרכזית החדשה לרעננה לאמפי ?

כל הפורום מלא בזיוני שכל על זיגי..

תקרא ת'הודעות ותראה שיש רשימה של ההופעות לפני ההופעה!!!!! לא חסרים שירשורים על הזיגי הזה
ובקשר להגעה- אם יש לא אוטובוס שעובר בצומת רעננה עדיף לך, מאשר לנסוע לתל אביב ומתל אביב לרעננה, נראה לי מיותר! קיצר תגיע לצומת רעננה ומשם תיקח אוטובוס לתוך רעננה [ותרד בפארק רעננה]. בהצלחה, וסורי אם הייתי תוק]פנית בקשר לליין אפ.. -כשף!

yaarasta

New member
כשף, אני יודע שאת חצי נתנייתית, אבל

תרגעי קצת. יש פה הרבה אנשים חדשים שלא מבינים איך עובד הפורום,ולא יודעים או מכירים ב"חוקים" כאן, ושואלים שאלות. טיפה סבלנות. ביום שישי זה יעבור, עד אז, בלגאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאןןןןןןןןן!!!!!!!!! RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!

למעלה