זיגי מארלי

חצי נתנייתית? למה חח?

אני מושבניקית רגועה ושקטה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה אני יעשה, רק מדברים על זיגי כאן וזה מ-ט-ר-י-ף אותי!!! שיהיה אחלה יום- ויאלללללללה יום חמישי
-כשף!

‡ Levo ‡

New member
מה ההבדל בין להגיע לרעננה עצמה

לבין צומת רעננה ? ואיך משני המקומות אני מגיע לאמפי ? מצטער שזה לא בפרטי אני רוצה שכמה אנשים יענו לי על איך עדיף להגיע וכל זה

‡ Levo ‡

New member
and for the record

אני מגיע לתחנה מרכזית תל אביב ומשם אין לי שמץ של מושג מה לעשות

מהתחנה המרכזית החדשה..

תחפש את המודיעין ותשאל אותם איזה קו לרעננה, זה מאוד פשוט :] תעלה לאוטובוס לרעננה (של אגד..) ואז תשאל את הנהג או בן אדם שיושב לידך בנימוס- ' סליחה, תוכל בקשה להודיע לי כשמגיעים לפארק רעננה... תודה'-- אין סיבה שלא יגידו לך. יותר מובן חח?
-כשף!

bmt29

New member
השאלה מאיפה בתל אביב אתה מגיע...

בכל מקרה, אם זה אגד אז 501/502 יביאו אותך קרוב מאוד לפארק היישר מתל אביב... (עשר דקות הליכה מהאמפי) אם זה דן אז 47/48 יסדר אותך באותה צורה... JB

אתה לוקח 501

כי לפי מיטב ידיעתי 502 כבר לא עובד בשעות בהם אתה בטח תרצה לבוא.. מבקש מהנהג שיוריד אותך בפארק רעננה. כשאתה יורד מהאוטובוס אתה פונה שמאלה וממשיך ישר [חוצה במעבר חציה] מימינך אתה תראה תחנת דלק, ופארק ענק פשוט לך לאורכו.. עד שתראה עוד תחנת דלק ואני מאמינה שהמון אנשים אה וכמובן אמפי (
) זה כנראה המקום. (;

bmt29

New member
מה?

502 האחרון שמגיע לרעננה הוא בערך ב11 וחצי... WTFWTF? JB

נופ..

502 הוא קו שלא עובד עד מאוחר לפחות מרעננה לתל-אביב הוא מסיים את השירות שלו בסביבות 4 כנראה שמתל-אביב לרעננה זה עד קצת יותר מאוחר, 20:00 כן כן :)

נג היפה

New member
קליפ של זיגי =)

היי אני לא קובעה פה בפורום אבל קוראת פה לפעמים ומקבלת אחלה המלצות! אולי הקליפ הזה כבר עבר פה.. אבל אם לא.. אז..

OceaND

New member
כרטיס מוזל לזיגי אצלי!

אני כנראה לא אלך להופעה בסוף ואני מוכן למכור את הכרטייס אפילו במחיר טיפה זול ממה שקניתי. (והרבה יותר זול ממה שתמצאו עכשיו) למעוניינים צרו קשר במסרים או בפלא 0528497749 או באימייל [email protected]

למעלה