זכינו!

python 4

New member
זכינו!../images/Emo106.gif

כלומר, לא אנחנו, אלא צח"מ - בפרס ה- daytime emmy לשנת 2007. למי שלא יודע מדובר בפרסי האמי לאופרות סבון, הפרסים החשובים בתחומם. למעשה השנה צח"מ זכתה ביחד עם עוד אופרת סבון - guiding light, אבל לזו רק עשו כבוד בגלל שהיא משודרת כבר 70 שנה, ככה שזה יותר פרס על "מפעל חיים לאופרת סבון", והזוכה האמיתית בתואר האופ"ס הטובה ביותר היא צח"מ. היפים והאמיצים ולחיות את החיים הן שתי המועמדות בקטגוריה הזו שלא זכו. צח"מ קטפה גם את הפרס לשחקן הראשי באופ"ס שבו זכה כריסטיאן לבלנק (מייקל
). גם ג'ק היה מועמד בקטגוריה הזו. ג'יין קופר (קתרין) ומישל סטאפורד (פיליס) היו מועמדות לפרס השחקנית, והפסידו למישהי מ- as the world turns. בקטגוריות המשנה גרג ריקרט (קווין) וקריסטוף סט ג'ון (ניל
) הפסידו למישהו לא חשוב מג'נרל הוספיטל. בקטגורית שחקנית המשנה לא היתה לצח"מ שום מועמדות, וגם שם זכתה מישהי מג'נרל הוספיטל. עוד הוכחה לכך שבצח"מ אין שחקניות משנה - רק שחקניות ראשיות ואוליביה. גם בקטגורית השחקן הצעיר צח"מ זכתה, בזכות ברייטון מקלור (דבון) שאין לי מושג מי זה כי אני לא קורא ספוילרים. שום שחקנית צעירה לא היתה מועמדת. sorry mack! סה"כ לצח"מ היו 4 זכיות, 3 מהן חשובות (סדרה ושחקנים), מה שמעמיד אותה במקום השני אחרי as the world turn שסיימה עם 7 זכיות. הסנסציה היא שהיפים והאמיצים לא זכו בכלום - אפילו תשוקות גרפה פרס אחד, על שיר השנה. לאן הגענו!

../images/Emo47.gif עכשיו נזכרת לפרסם? חח זה היה לפני שבוע

ראיתי את הטקס והוא היה ממש ממש אבל ממש משעמם... טקס כזה משעמם לא ראיתי כבר הרבה זמן... לטעמי לפיטר ברגמן הגיע לזכות השנה. מייקל אמנם נפלא, אבל השנה לג'ק היה חומר מעולה והייתי נותן לו את הפרס... חבל שגרג ריקארט המוכשר לא זכה כמו בשנה שעברה. מגיע לו.

python 4

New member
היה לי שבוע מטורף..../images/Emo3.gif

הגשתי היום עבודה חשובה שתפסה לי כל חלקת זמן פנויה לאחרונה.. את הטקס כמובן לא ראיתי, רק את העדכון עליו שקראתי היום באתר soapcentral. אני לא יודע מי יותר טוב בפרקים של 2007, אבל בפרקים של 2002 אף אחד מהם לא ראוי לפרס.. הייתי נותן פרס לפיליס על המשחק המוגזם של היום, אולי.

צעירים חסרי מנוח זו האופרת סבון היחידה בה אני

צופה. בעבר נתתי צ'אנס ליפים והאמיצים ותשוקות ומהר ויתרתי מגיע לצח"מ לזכות!

יוליקה

Member
מנהל
ואוו , מזמן לא הייתי פה

יש כאלה שעדיין זוכרים אותי?? מיכל, מחיפה אולי? על כל פנים, שמחה שהם זכו, דווקא בשבועיים האחרונים יצא לי שוב לצפות - עקב שינוי השעות - לא הסתדר לי לצפות אבל כעת אני שוב צופה ומצפה בכליון עיניים לראות מה יקרה עם פיליס - לא אני לא קוראת ספויילרים ובהן צדק אינני יודעת. אז ד"ש ומז"ט לכל מי שזוכר אותי מפעם.

junny

New member
נחמד!

לי לא אכפת על הפרסום המאוחר. גם ככה לא היה לי מושג. מזל טוב לנו!

למעלה