זמן להגיד שלום... סופו של פורום מאריה קארי

eranmc

New member
זמן להגיד שלום... סופו של פורום מאריה קארי

אז היום אחרי 14 שנים, הגיע הזמן לומר שלום.

קצת קשה לי להספיד את הפורום שליווה אותי מגיל 15 ובכל זאת הגיע הזמן גם של המקום שלנו.

תודה רבה לכל מאות הגולשים שכתבו כאן לאורך השנים, לא היה קל לתחזק את הפורום לאורך השנים, הפלטפורמה המיושנת של תפוז וכניסת הפייסבוק לחיינו היו בעוכרו של הפורום והיום קיבלתי את ההודעה שהייתה אמורה להגיע כבר מזמן.

אני יכול לרשום כאן מגילות של חוויות וזיכרונות וזה יתגמד למה שקרה כאן במהלך 14 שנים. אז שוב תודה לכולם, לאורך השנים הכרתי עשרות אנשים מדהימים שעם חלקם אני בקשר עד היום ובאמת היו חלק מהותי מחיי. אני מקווה שתפוז לא ימחקו את הארכיון ונוכל להציץ מדי פעם על הודעות מן העבר.

מוזמנים לשמור על קשר בפייסבוק https://www.facebook.com/eranmc
ויש כמובן את הקבוצה היותר פעילה https://www.facebook.com/groups/mariahisrael/

אז לפני מילות הפרידה... אני שמח שלפחות מאריה הגיעה להופעה ושימחה אלפי מעריצים שגדלו, נשמו ושרו מאריה קארי.

אז... להתראות

mc lyte

New member
כואב הלב...

לא אשכח כהשצטרפתי ב 2005.... מדהים איך השנים טסו להן
הכרתי פה למעלה מ 20 אנשים מדהימים ומיוחדים מאוד.
עוד לפני שסיימתי תיכון הייתי מאוד פעילה ופותחת תמיד את שירשור העידכון עם צחי :)
ואז סיימתי צבא והתחלתי לכתוב פחות מפאת חוסר זמן
&nbsp
מאוד עצוב לי, אבל אשמור על קשר עם כולכם 3> את רובכם יש לי בפייסבוק
מקווה שתפוז ישמרו את הארכיון גם

eyalca

New member
אכן עצוב... סופה של תקופה

אני זוכר שהייתי פעיל בפורום הזה במשך תקופה.
ערן - כל הכבוד ששמרת ככה על הגחלת במשך כל כך הרבה שנים!
ומעכשיו - נמשיך בפייסבוק.
איל

ForeverMC

New member
סופה של תקופה

זה אמירה אולי קצת מנופחת ודרמטית - אבל היי, זה פורום 'מאריה', הכל חייב להיות כאן הכי 'בגדול', דיוואי ונוצץ.
אז נכון שכבר כמה שנים הפורום לא ממש פעיל ועדיין זה עצוב וצובט ומעלה כל כך הרבה זכרונות:
הימים שנכנסתי לכאן בשם 'נדב', הימים הראשונים שהיה גם אתר ישראלי וכתבנו ביוגרפיה בעברית, תרגומי השירים של עומרי, ההודעות המבריקות של צחיק, דיוני עולם היופי ושינויי המשקל של מאריה בחסות רועי, הדיונים (הלעיתים מייגעים) על שינויי הקול של מאריה, המצעדים המיוחדים שעשינו כאן, אפילו מאהבים פוטנציאליים מומלצים עבור מאריה היו כאן ובשפע.היינו איתה ברגעי שפל בקריירה וברגעי הקאמבק המפוארים של 'מימי'.
ובעיקר האויירה הכיפית, המשתטה, הנוחה וש(כמעט) תמיד גם שמרה על תרבות טובה.
זה היה עידן אחר, שכל אחד היה מאחורי המקלדת ולא ראינו פנים ולא שמענו קול...ובכל זאת התחברנו ונשארנו יקרים אחד לשני. בהמשך הגיע הפייסבוק וכללי המשחק קצת השתנו.
אבל משהו מהימים האלו נשאר. עד כדי כך שכשמאריה נחתה כאן בטרמינל, היו כמה פרצופים שפגשתי לראשונה. כל אחד בפאזה אחרת לגמרי בחיים שלו: תלמידי תיכון שהפכו סטודנטים, סימונה שמטיילת בעולם ומגשימה חלומות לצד מאריה, וגם אלו הקצת יותר 'קשישים'.... ונעים שמשהו מהניצוץ הזה של האהבה למוזיקה של מאריה נשמר אחרי כל השנים האלו.

תודה לערן, ותודה לכל מי שהיה לו חלק בפורום הזה.

eranmc

New member
ריגשת אותי ממש!!!!

עצוב שאני לא מכיר את התפוזיקונים החדשים... וואו פתאום נופל לי האסימון שנגמרה תקופה ארוכה בחיים שלי!!!
&nbsp
ריגשת אותי מאוד.
&nbsp

Fall To Grace

New member
וואו עצוב.

באמת סופו של עידן.
&nbsp
אומנם עזבתי פה בצורה לא טובה את הפורום וברגשות לא טובים עם כמה מהאנשים פה (חלק מזה באשמתי גם) אבל עדיין עצוב לי מאוד.
&nbsp
אישית עברה עליי שנה מאוד קשה מבחינה נפשית (שלאחרונה סוף סוף האור נראה באופק) והמוזיקה של מאריה ממש מצילה אותי. היא חזרה אליי אחרי שנים שלא שמעתי אותה.
אז באמת הרבה תודה לה על זה וגם שזכיתי לכתוב בפורום הזה, שהרבה שעות בגיל התבגרות שלי עברו בו.
תודה באמת לכולם.
&nbsp

eranmc

New member
עצוב לי לרשום שהפורום הוא הבית ותמיד אפשר לחזור אליו...

כמו פעם... אני תמיד זמין אם תצטרכו משהו

RTur

New member
מבאס

באופן כללי מה שעובר עם תפוז בשנים האחרונות. אני עצמי הייתי מנהל כמה פורומים, כולם כבר נסגרו (חוץ מאחד אבל כבר פרשתי מניהולו מזמן וגם הוא כנראה הולך להיסגר בקרוב בלי קשר). הייתי פעיל מאוד בתפוז שנים ארוכות ועצוב לראות איך לאט לאט כל המקומות שכתבתי בהם והכרתי בהם אנשים לאט לאט נעלמים.
&nbsp
לגבי הפורום הזה, אז אמנם אני לא בדיוק מפעילי הפורום הגדולים וגם התחלתי לכתוב בו רק בשנתיים-שלוש האחרונות פחות או יותר אבל עדיין אני מכיר מפה כמה חבר'ה, עם חלקם אני באמת בקשר גם בפייסבוק ובלי קשר גם נפגשנו בהופעה ובמלון בהרצליה

יש פה אסופה של אנשים צבעוניים, כיפיים ובעיקר מצחיקים בטירוף והיה לי כיף להיכנס לכאן גם סתם להציץ ולקרוא מבלי להגיב.

eranmc

New member
נסיך

תפוז נרדמו אי שם בעבר ולא התקדמו, זה היה די ברור, נשארנו רק בגלל הקשר שלי לאחד מהמנהלים. אנחנו צריכים להגיד תודה על תקופה ולעבור הלאה...

סגירת הפורום

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לeranmc שניהל את הפורום.
המשך גלישה נעימה ב
אנשים
&nbsp

למעלה