זעקה לעזרה

asafasaf26

New member
זעקה לעזרה

אינני יכול יותר לחיות את החיים האלו אני מטופל אצל פסיכולוגית ואין שינוי. אני מבין שהבעיה היחידה בחיים האלו היא אצלי , בהרגשה האישית שלי כלפי עצמי(תחושה של ערך עצמי נמוך מאוד שגורם לי להרגיש שאני חסר ערך)- לא משנה מה אחרים יגידו בתוכי אני מאמין כך. אני מאוד ממרמר על בני אדם לא נחמד לא סימפטי עצבני לא חייכן מרגיש שאין לי בשביל מה לחיות. נמאס לי לעשות סטוצים עם בנים כל פעם מישהו אחר כדי להרגיש שאני מושך הרבה אנשים. נמאס לי לקיים יחסים עם גברים זרים בשביל לקבל חום בשביל להרגש שאני שווה משהו כמו כלב עזוב ברחוב. מה לעזאזל אני שוכב עם גברים זרים שאני לא מכיר ואין בזה רגש מה דפוק אצלי!!! חזרתי כרגע מאילת הייתי לבד כי אין לי חברים והייתי חייב חופש מההחיפוש האינטינסיבי של לחפש סקס כל היום עם זרים, הייתי שם היה נחמד אבל גם שם הרגשתי שאני לא שווה כלום עד לפני חודש המצב היה שונה לא הייתי מודה כמו עכשיו לתחושה של החוסר ערך היה לי התנדנדות בן מצב נרקסיסט(יותר טוב מכולם) לעומת תחושה שאני מתחת לכולם. היה איזה מציל שם כזה גברי שחום ערס ונמשכתי אליו וכעסתי על עצמי מה לך ולו ונניח שהוא הומו ואולי נמשך אבל מה לי ולו שום דבר משותף נמאס לי אני נמשך כל הזמן לבנים שאין לי איתם שום כימיה ואני כמו חתול עזוב ובודד מחפש כל פעם גבא חדש שיגרום לי לחוש שאני שווה משהו. אני כרגע הגעתי מאילת(לפני שעתיים) אני לא רוצה להמשיך לחפש סטוצים, לא רוצה להמשיך להרגיש שאני כלומניק לא רוצה להמשיך להרגיש שאין לי חיים אני רוצה שינוי תפיסת מחשבה פנימית אני רוצה לנקות את כל הרעל הזה את על החוסר אהבה הזו חוסר הערך העצמי. בגלל שניהם אני נמשך לחוויות לא טובות בגללם אני מרגיש רגשות לא טובים בבקשה אני מבקש בכל לשון של בקשה אני מחפש מטפל\ת מעולה שיציל אותי הייתי מטופל שני בכל מיני טיפולים הילינג רייקי ועוד שלא גרמו לי לשינוי פנימי הדבר היחיד שעזר היה הומאופטיה. אני מחכה מחכה שאלוהים והנשמה שלי יביאו לי את המטפל שיגרום לי לעזור לעצמי.

freearth10

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

היי אסף, קראתי את ההודעה המרגשת שלך ואני שמחה, שמחה שהגעת למקום שרוצה שינוי, שלא יכול כך להמשיך הלאה, שמבין שכל שינוי הוא קודם כל שינוי בעצמי. זה מקום טוב להתחיל בו, כי כשיש רצון כל הדרכים נפתחות. אני שמחה שהגעת אל הקינסיולוגיה ואתה מחפש את העזרה בתחום כל כך מדהים שיש בו מהכל, למרות שלא ברור לי למה הפסקת את הטיפול בהומיאופתיה, אם זה מה שעזר לך. מאיה

asafasaf26

New member
לא אפסקתי ממש, פשוט יש תקיעות ואין תזוזה

אז מי יכול לעזור לי??? :(

asafasaf26

New member
אני זקוק לעזרה דחוףףףףףףףףףף

אין לי תקציב גדול אז אם מישהו\י יכולים להתחשב תודה..

freearth10

New member
ממליצה לך

היי אסף, ממליצה לך לחזור למטפל\ת בהומיאופתיה ולספר לו/לה על מה שאתה חווה עכשיו. אם זה עזר לך אין סיבה להחליף טיפול. כמובן שאשמח לטפל בך, אבל בתחושה שלי כדאי לך קודם כל לפנות אל מי שבאמת עזר לך. איך, דרך אגב,הגעת אל הקינסיולוגיה? מאיה

היי אסף

בענין זה שלחתי לך מסר אישי
תמר

למעלה