זעקה מקיר תשמע!

זעקה מקיר תשמע!

שלום לכולם בשבוע האחרון הועלה נושא חשוב לדיון ועליו ארצה לשפוך ליבי! בשבוע שעבר שמענו על רצחם של מספר נשים , רציחות מתועבות שברגע שאנו שומעים אליהם שני אוזננו מצטלצלות , אך לאחר מספר שעות אנו ממשיכים בחיינו הרגילים כאילו לא קרה דבר , כך זה גם אם התקשורת . אני באופן אישי חש סלידה עמוקה בעיקר כאשר לא נשמע שום דברי חרטה מפיו של הרוצח המותעב , ואני רואה צורך עז לבקש סליחה מכול המין הנשי על התנהגותנו כלפיכם ויהי רצון שלא נצטרך לשמוע על רצח נוסף של נשים. מה האשה לא נבראה מצלמו של אלוהים......? ממני הכואב תפוז ירושלמי 22

התרפסות ירושלמית צפויה ...

למה אתה חש צורך להתנצל בשם כולם , הרי אתה לא עשית שום דבר רע (אני מקווה)... וחלילה , אינני מצדיק את המעשה. מעשה נבלה בל יעשה....אבל ההתנצלות שלך לא גרמה לכלום (חוץ מתגובות נשיות צפויות כגון , וואוו איזה מתוק :) טו`פ...אני חושב שאני כבר יותר מידי עייף....:))) אז לא להתייחס!!!!!!!!

נריה22

New member
ואף אני בא על החתום

אבוי לנו עם ישראל שבחוצותינו פוגע הרצח -עלינו לחשב מעשינו ולראות שחברתינו כפירמידה בנויה יש את הציבור הרחב האמצעי ויש הקצוות -כשהאמצע מנופף כניפו בקצה יש סערה -לכן נשמור על פינוכי מאמר על קלות האישה שלנו הופך לרצח בקצה כול בדיחה שובניסטית גברים הופכם להינף סכין בקצה -לכן נעורר זעקה ונשמיע תרועה בקול גדול על מעמד האישה הטהורה -אני משפיל את ראשי מול הרצח הנורא -שמילי מילים נשפכו עליו ועדין לא תיקנו את דרכינו נזהר אנו ונטהר חברתינו ובכך נציל נשמות החפות מפשע אשר אדמו מפנינים

למעלה