זקוקה להצעות.

זקוקה להצעות.

עומד לרשותי מעט מאוד ציוד לאיפור: צללית לבנה. מייק אפ מסקרה גלוס שקוף עם נצנצים אני רוצה עזרה איך לבנות איפור קליל ועדין, כי לביה"ס שלנו לא ממש מותר להתאפר, ואלו הדברים שהמורה שלי לא מסוגלת לראות.

*hadas*

New member
אממ...../images/Emo3.gif

אצלנו דווקא מותר להתאפר.. למרות שיש גבולות.. אני חושבת..
עצה שלי: תתאפרי עם הצללית הלבנה.. ועיפרון בצבע בהיר.. בעצם לא יודעת אין לי רעיונות טובים..

בגיל שלך???????.

למה לך להתאפר בכלל? את המייק אפ תזרקי לכל הרוחות. עוד תגיעי לגיל שתהיי זוקוה לו באמת, אבל עכשיו?????????? רק לידיעה, המראה הנערי שנקי מכל איפור הוא הכי הכי. אבל בכל אופן, אם כבר אז. בלי מייק אפ בכלל. את יכולה לשים מסקרה שקופה או חומה (במקרה שאת בהירה) וגלוס שקוף או בגוון טבעי תמיד מוסיף ותמיד אפשר להגיד שזה "מרכך שפתיים":))))) ושוב אני חוזרת, תשתדלי בגילך להימנע ממייק אפ.

לימונדה

New member
היי לך ../images/Emo13.gif

אני לימונדה ואני בת 14. בבית הספר שלי מותר אמנם לךהתאפר כמה שרוצים, אבל יש לי הצעות בשביילך למראה רך וטבעי(אבל את צריכה להתאמן על זה בבית לפני שתלכי עם זה לבית הספר)... קני לך ערכה קטנה עם צלליות עדינות ובהירות בצבעי אדמה (חום בהיר, בז´ ורוד מאוד עדין לבן, חום קצת יותר חזק וכ´ו). אני מציעה לך באותה ההזדמנות לקנות גם מכחולים לעיניים (נוח ומדוייק יותר מספוג) וגם ליפסטיק מאוד עדין בגוון או קצת יותר כהה מהשפתיים (אבל רק קצת!!!) או קצת יותר בהיר. ועכשיו לעסק: מירחי על העיניים (ושוב- מעט) צללית בסיס בצבע לבן או בז´. מרחת? אחלה. אחרי שמרחת את הבסיס, מירחי על החלק התחתון של העפעפיים (ממש מעל העין) צללית בגוון בהיר כמו חום בהיר. בקו שבין העפעף (איפה שהחום הבהיר) לבין עצם הגבה, מירחי מעט צללית כהה יותר (ושוב- לא כהה ממש ראלא קצת יותר כהה מהגוונים האחרים) כאשר את הולכת עם הצורה של העפעף. על השפתיים מירחי את השפתון , ועם האצבע טשטשי אותו, ומעל השפתוןמירחי מעט גלוס. אם את רוצה את יכולה להוסיף מעט מסקרה שחורה (מסקרה זה לריסים כן?). זייהו... מקווה שעזרתי לך!
לימו

ילדונת .....

כשאני הייתי בגילך בקושי ידעתי מזה עפרון שחור לעיניים... אני מציעה לך שעדיף לך בלי איפור, ובטח שבלי מייק אפ... אם בא לך להתאפר אז שימי רק את ליפ גלוס ומעט מאוד צללים לבנה, בלי מסקרה ובלי מייק אפ... רעות

למעלה