זקוקה לעזרה

ה מוזה

New member
זקוקה לעזרה

המסר הבא נשלח אלי זה עתה . אני לא מזהה את הגולשת מעולם לא כתבה אצלי (בכינוי הזה ) ------------------------------------------------------ היי רציתי לשאול האם הפלה מתחת לגיל 18 היא ללא תשלום? אני בת 18 עוד שבועיים. ואם בתשלום, מהו התשלום בערך? ודבר נוסף... במידה ואני אכן בהריון, שאינו רצוי כלל (השתמשנו בקונדום אך ייתכן ובכל זאת ארע הדבר), האם אוכל לבצע הפלה? האם יאשרו לי להפיל? מהן האופציות העומדות בפניי? אודה לך אם תשיבי לשאלותיי בהקדם האפשרי, הנושא דחוף מאוד, מאוד. תודה לאן אני יכולה להפנות אותה ?חוץ מלרופא נשים .. לא ממש מצויה בנושא לא רוצה להטעות אותה

ה מוזה

New member
תודה ,אני מקווה שהיא תפנה

לפורום רפואת נשים המסר הזה ככה בא out of the blue וממש אין לי הרבה התמצאות בנושא של הפלות אני אשלח לה גם את הקישור שנתת כאן ,לא יזיק

neta s

New member
לא יודעת אם אפשר היה להגיד

משהו אחר. אין שום פסול בלהגיד - אין לי מספיק ידע בנושא. אולי כאן יוכלו לעזור. זה יכול לבוא במקביל להזמנה לקחת חלק פעיל בפורום, לכתוב ולהעלות רגשות וחששות, אבל בשורה התחתונה - להפנות למישהו שיכול לתת יותר מידע.

Pure SilenCe

New member
קו פתוח - 09-7460522

לילך - מרכז מידע לנשים בהריון בלתי רצוי. כולל בדיקת הריון חינם. שם ייתנו לה את כל התשובות לשאלותיה, תוך ייעוץ, הכוונה ותמיכה.

ויש גם פורום ...../images/Emo101.gif אחיות ואחים

אחים ואחיות היודעים הרבה בנושא הנדון ותמיד מוכנים לעזור.. עקרונית: כל בקשה לסיום הריון בטרימסטר הראשון (עד שבוע 12 להריון) חייב בהחלטת וועדה (המורכבת מעו"ס רופא נשים והזוג או הנערה/אישה) למעט מקרים בם קיים סיכון לחיי האם בעצם ביצוע הפסקת ההריון - הוועדה תפסוק לטובת המבקשת. רק לידע כללי: הפסקת הריון מתוכננת נקראת גרידא - מגרדים את העובר מדפנות הרחם. (ממש) הפלה היא הפסקת הריון ספונטנית - טבעית.

למעלה