זקוקה לעזרתכם .. עבודה

• פותח הנושא ed 19
  • פורסם בתאריך

ed 19

New member
זקוקה לעזרתכם .. עבודה

היי חדשה פה.. וכן גם אני תושבת מגדל העמק ... אני בת 19 ואד הוא שיבוש קטן לשם שלי.... רציתי לשאול אם מישהו שמע על איזושהי עבודה במגדל העמק או מחוצה לה כי אני לפני צבא ויש לי שנה פנויה ומאוד רוצה לעבוד ..... אני לא בחורה טיפשה ויכולה לעבוד בעבודה כמו לתת שיעורים פרטיים במתמטיקה, אני יכולה לעסוק בחונכות או לעבוד באיזושהו מפעל או בשירות לקוחות או משהו ... בבקשה אם מישהו שמע על משהו .. אשמח אם תפנו אליי במסר..... תודה רבה לכולכם מראש :)

dafgol

New member
הי וברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

לא שמעתי על משהו שיכול להתאים לך, חשבת אולי לטפל בילדים? לשים מודעה שלך בטיפות חלב וכאלה... לעבור בחנויות במתחם ולשאול אם מחפשים מוכרות או עובדות? את תמיד יכולה לגשת ללשכת התעסוקה ולבקש להיות דורשת עבודה < לא זכאית לדמי אבטלה אבל יכולה להירשם שם ולבקש הצעוצ עבודה אם יש > מבטיחה להעביר לך משהו אם אשמע. בכל מקרה ברוכה הבאה ונשמח להכיר אותך
דפנה

תשווקי את עצמך

אמרת שאתה רוצה לעשות שיעורים פרטיים את יכולה לפרסם את זה בעיר לכתוב מודעה ולתלות אותה בכמה מקומות או אם ילדים בדרך כלל זה עובד אני מכיר משיהי שרצתה לתת שיעורים במתמטיקה ואנגלית בעיר אחרת והיא ואבא שלה הלכו בעיר והדביקו מודעות ואחרי יום התקשור אליה וכך היא התחילה לעבוד כמו כן יש אפשרות ללכת לחניות מסוימות בעיר ולשאול אם מחפשים עובדת למשרות כלשהין

למעלה