זקוק בדחיפות לשימסים 9.48ממ מידות 2.1-2.25

raanansh

New member
זקוק בדחיפות לשימסים 9.48ממ מידות 2.1-2.25

אם למשהו יש בהישג יד כמה במידות אלו אשמח ליצירת קשר דרך המסרים.

liquidspice

New member
תגיד, לא מכרת כאלה פעם??

אולי אצליח לעזור לך ביום א'....

מדובר בשימסים רחבים (כמו של ימאהה?)

raanansh

New member
אכן, יש לי קיט אבל לא במידו האלו...

יש לי מגוון מידות אחרות לתת בתמורה :)

gsxr77

New member
האם יש בידך קיט של HOTCAMS?

אם כן, תוכל לומר האם השימסים מספיק איכותיים כמו (לפחות) היפניים המקוריים?
האם הספקת להחליף שימס שכבר הוחלף לפני (אם אתה זוכר), כמה זמן הם מחזיקים בין החלפות?
תודה מראש

NeeD 4 SpeeD

New member
החלק שנשחק הוא לא השימס

ככה ש"איכות" השימס לא משנה , הם כולם אותו דבר (רק בעובי שונה).

gsxr77

New member
אשמח להבהרה ממך על עניין השחיקה

אם אני מבין נכון השימס "עוזר" בכיוון השסתומים, על כן כאשר המרווח חרג מגבולות היצרן יש להחליפו. עד כאן אין בעיה
אתה טוען כי השימס כלל לא נפגע בעבודת המנוע, על כן כיצד נגרמה חריגה במרווח? איזה חלק "נאכל" אם כך?
תודה

MexMex

New member
תתעמק מעט במבנה המנוע

ותראה שמול השסתום ישנה תושבת בראש המנוע. אחרי מליוני מכות (מסגירת המנוע) התושבת נאכלת מעט ושוקעת מעט ולכן המרווח מצטמצם.
החלפה לשימס דק יותר תגדיל את המרווח בחזרה לטולרנס אותו הגדיר היצרן.

אגב - המרווח הזה חשוב מאוד מאחר וקנה השסתום מתארך כאשר הוא מתחמם. המרווח הזה משאיר לו מקום התארכות מבלי שישב במהודק ו/או לא יסגר לחלוטין בעבודה עם מנוע חם.

NeeD 4 SpeeD

New member
אתה מבין נכון , השימס עוזר בכיוון שסתומים

השימס נמצא שם כדי שלא תחליף חלקים יקרים יותר שנשחקים עם הזמן - תושבות שסתומים ושסתומים (באופנועים מסויימים יש עוד חלקים מכאניים שנשחקים) .
כמו שמקסמקס כבר רשם , השסתום והתושבת נפגשים מליוני פעמים ושוחקים אחד את השני , כתוצאה מזה מרווחי השסתומים קטנים ועם הזמן יש צורך בבדיקת מרווח וכיוון .

liquidspice

New member
קפוץ למוסכים וותיקים וקח איתך מיקרומטר

בד"כ הם מסכימים בלי בעיה להחלפות...
ותביא את המיקרומטר שלך, להשאיל כלים הם אוהבים פחות

raanansh

New member
כבר לא ממש צריך את זה, מאוחר מידי...

די נשברתי , מצאתי בסוף שימסים בשני מנועים של הVN800 שלי שהיו במידות. באתי להרכיב את הקאמשפטים ואני מגלה שאחד מ200 הברגים נגזר לי באמצע , וזה עוד היה כשסגרתי עם האצבעות.
די נשבר לי לפרק שוב את הקאמשפטים ומאחר וממילא צריך לעשות זאת פעמיים (להוציא את התבריג ולבדוק שוב מרווח שסתומים) . פשוט אין לי את היום עבודה הנוסף לכך.

למעלה