זרמים ודפיקות בראש

זיוחן

New member
זרמים ודפיקות בראש

אמי אובחנה כחולת אפילפסיה לפני כשנתיים ונוטלת טגריטול. מאז תקופה של שני הארועים שהיו לה היא מתלוננת על מעין זרמים באזור הקרקפת ומעין דפיקות בצידי הראש-כמו זרימת דם מואצת עם הרגשה של דפיקות של דופק לב. האם מישהו מכיר או חווה את ההרגשה הזו??--יש לה קשר כלשהו לאפילפסיה ואיך ניתן לאבחן מהי??? תודה.

2006

New member
זרמים ודפיקות בראש

כאמא לילדה מאובחנת ומטופלת בטיגרטול ע"י ניורולוג ילדים, הייתי מאוד ממליצה שאימך תחזור לניורולוג שלה, ותאדכן אותו. על פי המלצת הרופא של ביתי כשלוקחים טיגרטול וכל תרופה אנטי אפילטפטית מומתץ מאוד על שעות שינה קבועות ובעיקר על שנת צהריים או לפחות מנוחת צהריים. בהצלחה

qt1

New member
ברוכות הבאות ../images/Emo24.gif ../images/Emo23.gif

אני מזמינה את שתיכן להישאר איתנו בפורום ומסכימה עם המלצתה של 2006 שכדאי שאמך תפנה לבדיקה , יכול להיות שיש צורך בשינוי תרופה או בשינוי מינון , חג שמח וחיבוק

2006

New member
תגובה לqt1

בהצלחה בפורום החדש. אני מאמינה שאם לפני 5 או 6 שנים היה פורום כזה או פורומים של ניורולוגים כפי שיש היום, החששות שלנו כהורים היו קטנים. הכי חשוב, להתמיד בטיפול,ולמצוא את הרופאים הטובים באזור המגורים אם ניתן. חשוב להבין (לא על פי מידע בדוק אך זה ידוע)שהטיפול שניתן לחולים אפילפטים, והידע הרפואי בנושא המוח הוא כל כך מתקדם לעומת מה שהיה. חשוב שהורים לא יתביישו, ולא יחששו לפנות לגורמים המקצועיים. אני מודה, כי גם לנו ניורולוג הילדים המליץ על טיפול תרופתי לביתי וכשהיינו בתהליך ההכחשה אמרנו (ובעצם בעלי אמר)לנסות עוד תקופה. לאחר שהבנו שזה המצב קיבלנו את העובדה ושיתפנו את הגורמים כמו בגן ובהמשך בבית הספר. כאשר משתפים את הצוות החינוכי בדרך כלל ישנה הבנה יותר גדולה. סתם דוגמא קטנה: כשסיפרתי למחנכת ביתי על מצבה הרפואי (יחסית קל)היא אמרה ששמעה שלא מומלץ לשבת מול המחשב ומול הטלוויזיה (כפי שצויין למטה). זה בהחלט הגיוני ונכון במקרים רבים, במקרה של ביתי ציינתי כי משחקים ותוכניות טלויזיה שלא חושפים אותה להבזקים וצבעים חזקים לא ממש מזיקים לה.

qt1

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo24.gif

אין ספק שאת צודקת לגבי הבורות שקיימת בציבור. אפשר לראות את זה במכתב הפתיחה שצרפתי לפורום... לעיתים רצוי לחפש רופאים גם מחוץ לאזור המגורים , מה אתם עשיתם אגב? האם בסופו של דבר מצאתם נוירולוג באזור מגוריכם? אני נוסעת לפחות שעתיים לשלי ולא מוכנה להחליף אותו באחר... כשמתאזנים זו כנראה אחת מתופעות הלוואי , התלות ברופא המטפל , אני לא בעד, לפני כמה חודשים החלטתי שאני מספיק אמיצה לבדוק רופאה באזור מגורי והופתעתי לטובה. איך הבת שלך היום? האם היא מאוזנת? לגבי ביה"ס אני חושבת שהמורים של היום מאוד מודעים ורוצים לעזור , אני מכירה תלמיד תיכון שהחל לסבול מהתקפים בצורות מאוד חריגות וכל צוות המורים התגייס ועושה הכל כדי להקל עליו... בת כמה הבת? חיבוק

למעלה