חבר'ההההה כנסו...

the blak angel

New member
חבר'ההההה כנסו...

טוף אז ככה: בגלל שיש לי בזמן האחרון המון המון המון לחץ בלימודים וכל זה בקושי יש לי זמן לנשום אני ייצטרך לעזוב את הפורום לתקופה ממש קצרההה... בשביל שאני יהיה שקטה שכנעתי חברה טובה שלי שתיכנס לפורום כל יום,תראה מה חדש והכל ותודיע לי... קוראים לה דניאל היא בת 14 והיא באמת באמת ילדה מקסימה ומתוקה ונהדרת אתם ממש תאהבו אותה... אז היא תתחיל להיכנס לפורום מהיום או ממחר בבוקר... ביוווושששששש... נ"ב: הנה תמונה שלה...ויש לה גם מצלמה!

לאאאאאאאאאא../images/Emo7.gif

אל תלכייייייייייייייי
איך אני אשרוד בלעדייך?! טוב לפחות השארת לי חברה מהממת שתטפל בי נכון
?

the blak angel

New member
חחחחחחח ברור מאמי...

היא מקסימה... טוף עפתי לישון...אולי היא תיכנס אחר כך... ביוששש

Ben LeVi 232

New member
דעתי על כל הקעט הזה

תראו אנשים, קצת פרופורציות. קראתי כבר כמה שרשורי "פרידה" כאלו ואני חייב לציין שזה נשמע דיי מגוחך. הפורום קיים להנאתכם ואתם אמורים להכנס ולבלות בו בשעות הפנאי שלכם, בזמם הפנוי ומתי שבא לכם ואתם רוצים ו/או יכולים. "לעזוב את הפורום" - אתם לא פה 24 שעות ביממה מחכים להגיב לכל הודעה שנכתבת, אין דבר כזה לעזוב כי אתם אף פעם לא משועבדים (או איך שתרצו לקרא לזה) לפורום, אתם פה פשוט מתי שאתם רוצים. לא להכנס מפאת לחץ זה הגיוני מאד. יש דברים יותר חשובים (לימודים), וזה נכון שזה יבוא אחד על חשבון השני. אבל עד לזה שאתם נפרדים, ושמישהו יעדכן אתכם? לא יודע ממש להסביר את זה, אבל תקראו את זה שנייה, זה דיי פתאטי. אני לא אומר את זה כדי לפגוע באף אחד, אלא זו פשוט דעתי על מספר ההודעות האלו שנכתבו כאן בתקופה האחרונה בנושא הזה.

סליחה אבל אתה קצת מגזים...לא?

אני לא חושבת שזה פתטי או משהו כזה מורן רשמה "מכתב פרידה" או איך שאתם קוראים לזה רק כי אם היא תיעלם סתם ככה יש אנשים פה בפורום שייעלבו... לא לפגוע באנשים זה נראה לך פתטי?!

הוא לא מגזים הוא צודק מזה פה הפקרות

וואלה עם כל הכבוד שיש לה לחץ בלימודים היא יכולה לקחת פסק זמן ולחזור שלא יהיה עליה לחץ לא צריך להודיע על זה רישמית

מסכימה איתך בן

וזה גם, פורום, שבזמן האחרון נכתבים בו שטויות. אז מה כבר אפשר לעדכן. חחחחחחח בן, לא פגעתה באף אחד. חוץ מכל "הנפרדים" ,אתם תיראו שבשעות הפנאי שלכם, שאתם תיכנסו לכאן,לא התחדש כלום. חחחחחחח

Ben LeVi 232

New member
בדיוק, אם אתם נכנסים או לא זה לא

משנה כל עוד אתם לא מגיבים או משהו כזה. אתם יכולים גם לא להודיע ותאמינו לי המצב ישאר כמו שהוא. חוץ מזה שזה עוד עדות לכך שהפורום הפך לצ'אט. לא תוכלו לענות, יחשבו שנעלמת. אולי ככה יפסיקו לבלגן אותו עם השרשורי סרק האלה.

אממ..לדעתי הגענו למצב שהפורום

מתמוטט..ובגלל זה אנשים עוזבים או שהם עוזבים בגלל הלימודים..לומשנה
בקיצור מה שאני מנסה להגיד זה..אממ..אנשים רוצים שיזכרו אותם מאן!

תקשיבו כולם אומרים":הפורום מתמוטט"

אבל ראסמי מה חשבתם? שהוא יישאר לנצח ככה? נגמר ראש גדול ואין יותר מה לכתוב עליו... זהו יצא מכול החורים לא משנה מה כולם ניסו לעשות... זה לא הולך... אי אפשר לצפות שכשראש גדול ייגמר הפורום יישאר אותו דבר.. לאנשים משעממ... עוד כמה חודשים בעזרת השם תיהייה עונה שנייה או לפחות שידורים חוזרים ואז הפורום יחזור לחיים.. אז בן... באמת שאני מעריכה את זה שאתה מנסה להחזיר ואתנו לראש גדול אבל זה אל יילך כי כבר אין על מה לדבר! תחנו את כול הנושאים של ראש גדול.... וחוץ מזה ממזמן הפורום הזה לא משמש לי בתור פורום "ראש גדול" אלא התור פורום של חברים שלי ... תחשבו על זה!

dannyshadow

New member
../images/Emo45.gif

תראו, זה תלוי למי, אם מישהו באמת עוזב את הפורום לתקופה ארוכה אלב זה בסדר, אבל זה די פטטי שאנשים כתובים הודעות מרגשות על יום שהם לא על הפורום. תראו אותי, אני בקושי בא לפה ולא כתבתי :) כי זה מקום לזמן החופשי סך הכול

טוב חאלסססס עם השטויות האלה...

ובן,הסדרה נגמרה לפני יותר מחודשיים ואין לנו כבר על מה לדבר... איך ציפית שהפורום לא ייתמוטט?! חוץ מזה אתה כל הזמן אומר שהפורום מדרדר ושכל ההודעות פה לא קשורות לראש גדול וכל זה...אבל מה אתה עושה בעניין???? כלום! אתה לא מנסה "להחיות" את הפורום באיזשהיא דרך...אתה אפילו לא מגיב פה להודעות ואם יוצא שאתה כן מגיב אז זה רק תלונות עלינו ועל הפורום... אני חושבת שעד שהסדרה תחזור שוב בעונה חדשה אין לנו על מה לדבר בפורום חוץ מדברים שלא קשורים לראש גדול...

Ben LeVi 232

New member
כמה דברים

ניסינו להחיות את הפורום עוד בשבועות הראשונים אחרי שהסדרה נגמרה ואל כל כך שיתפו איתנו פעולה. אם הסדרה נגמרה ואין על מה לדבר, אל תדברו. עדיף מאשר להציף את הפורום בהודעות כאלו. אם נתחיל למחוק, נסיים את זה עד שתתחיל העונה השנייה כי כל פעם יעלו ויצופו הודעות ישנות. עכשיו נודע על שידורים חוזרים בפסח ואנחנו מתחילים לחזור למתוכנת פורום מסודרת. זה לא חכמה לבוא בטענות כלפינו, כשאתם מצדכם לא עושים שום דבר כדי לשפר את המצב אלא רק מחמירים אותו. ודניאל, סליחה באמת שאני לא מגיב להודעות ולא מתחבר לנושאים שעולים פה (טיולים שנתיים, לקחו לי את המחשב, החזירו לי אותו, חברה שלי ככה, חבר שלי ככה, כואבת לי השן, מחר אני הולכת לקנות מסטיק)

למעלה